• Juznjak
    3k

    Svaki naš trener, ne samo Jakirović. Za razliku od ostalih on ga je bar počeo koristit.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Svaki naš trener, ne samo Jakirović. Za razliku od ostalih on ga je bar počeo koristit.Juznjak

    Počeo je on i Kaneka koristiti. Jebiga kad je panika radiš što možeš.
  • Dinaminjo
    498
    Koristio ga je i Biscan na proljece
  • Juznjak
    3k

    I nije onda baš za pohvalu Bišćanu da je nakon što ga je koristio u 5-6 utakmica ipak odlučio da je Ljubičić bolji.
  • Mihaljević
    8k
    Svima valja Perković a ne valja Jakir... Posljednja dva trenera su ga zacementirala na klupu.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Svima valja Perković a ne valja Jakir... Posljednja dva trenera su ga zacementirala na klupu.PlavaSlavonija86d

    I jedan od ta 2 je letio s klupe.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Čovjek bi pomislio da je jedna od prvih odluka Jakira bila da ubaci Perkovića jer je prepoznao igrača u njemu. A ono, prošla 3 mjeseca dok ovaj nije dobio priliku u kontinuitetu.
  • Mrvica
    3.2k
    Perković definitivno opravdava minute, da ga ne ureknem uz minutažu će biti strašan igrač.
  • Dinaminjo
    498


    Sto vise vremena prolazi, to sam vise misljenja da je Biscan slagao momcad da se inati Upravi, a ne po nogometnom kljucu. Samo je (naivno) vjerovao da ce dobit pojacanjs i imat vremena.
    Ako imas izjavu Vlatke, sto ce nam napadac imamo Kulenovica? Onda paralelno mozes povuci, sto ce nam lijevi bocni imamo Perkovica..
  • Juznjak
    3k

    I ja to mislim ali je on našao totalno kriv način za zakačit se s upravom. Mogao se inatit nekako da ne pate rezultati i cijeli klub.
  • Majki2111
    2.6k
    Ozljeđen. Problem s gležnjem. Vratio se s okupljanja mlade reprezentacije u Maksimir. Upitan za reprezentativni ogled protiv Bjelorusije.
  • Krizy
    35.5k
    Ufff gadno je to izgledalo..
    Ovako sam ljetos proletio kroz matu kod nas na turniru, nitko ne pita kako sam nego s tribina galama: "e zavarit ćeš to nakon završetka" :rofl:

  • Mrvica
    3.2k

    Stvarno je izgledalo gadno, Hvala Bogu da nije glava bila niže pa da je udario u zid. Stvarno je moglo završit kobno, i skidam kapu debilima koji dopuštaju igru na ovakvim terenima gdje je ograda ovako blizu terena.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Strašno da u 21. stoljeću postoje ovakvi tereni. I to još u Istri koja je za hrvatske prilike relativno bogata tj. dobrostojeća bar. Al oni ne ulažu baš u nogomet. Znam da nk Mladost Fažana muku muči jer na jednom terenu igraju svi uzrasti, a općina bogata ko krez, pliva u lovi.
  • Mandelinho
    330


    Slažem se, ipak, dobra ponuda hotela po Rovinju, Puli, Poreču, pa i Medulinu…

    Naši su ove godine u ovome hotelu čini mi se
    https://maps.app.goo.gl/Uqk4ZGaCcfau9NZM8?g_st=ic

    Šteta da ti lanci hotela makar ne ulože u terene (znam da je investicija velika), ali to im nudi sigurno dobru “zimsku” zaradu, da im dođu klubovi nekog srednjeg ranga koji pripreme odrađuju u Turskoj i slično.

    Vidiš po našim protivnicima na pripremama koji je level klubova koji su tamo, Celje je tamo vjv samo zbog Krznara, a možda su i doputovali samo na utakmicu.

    Inače, 9 od 10 klubova iz našeg prvog ranga (Svi osim Rudeša) su na pripremama u Istri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.