• Dudu9
    423
    Pa očito je Ljubo bolji od ostalih bekova kad on igra isto kod 3 trenera, ili ti bolje poznaješ kako igraju na treningu i ko je kakav igrač,a 3 trenera do sad su nesposobna to prepoznati
  • Sava Krpa
    208
    Gledao sam tekmu mladih. Mauro na nivou, stvarno mislim da zaslužuje priliku odnosno minutažu da opravda milione koji su otišli Istri za njega. Ne sumnjam da ce ih opravdati.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mauro na nivou, stvarno mislim da zaslužuje priliku odnosno minutažu da opravda milione koji su otišli Istri za njegaSava Krpa

    Ja sam isto gledal
    Po meni je on daleko od razine Dinama
  • Droljo
    4.8k
    I ja sam gledal i po meni bi trebao dobiti šansu u kontinuitetu
  • mali M
    3.3k
    I ja sam gledal i po meni bi trebao dobiti šansu u kontinuitetuDroljo

    slažem se skroz... nije mi jasna ekipa koja ga pljuje i to kao klinca i potencijal... al vjerujem da bi se oni razočarali i da nam dođe roberto carlos u svom primeu...
  • Zagi
    4.9k
    Nek daju dečku neki kontinuitet, izrast će on on u jako dobrog stoper-beka.
    Neće vjerojatno nikada bit bek koji trči po liniji i centrira kao Beckham ali neće niti Gvardiol pa igra kod Pepa.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da azuriramo, odlican sinoc
  • Mali Zeus
    9.4k
    A igrač kojeg je profa donedavno držao na ledu iz samo njemu poznatih razloga.
  • Jaro
    5.4k
    A igrač kojeg je profa donedavno držao na ledu iz samo njemu poznatih razloga.Mali Zeus

    Igrac kojeg je Podnar htio uvaljati Osijeku pod racun za Miereza. Srecom, zavrsio na krivom stadionu..
  • Mali Zeus
    9.4k
    Veliki stručnjak za transfere i nogometaš, Podnar.
  • Orc123
    5k
    Odlican Mauro...ja bi ga rađe gledao na stoperu jer ima sve kvalitete da bude bolji stoper od beka...Peric nema st radiri u prvih 11. Mauro je tehnicki jaci, dobar u skoku, napredovat ce jos, ima smisla za kombinatoriku a to fali npr. Teofilu! Da dovedemo jednog top desnog stopera plus Mauro na lijevom i jednog pravog l. Beka i s Ristom na desnom imali bi top zadnju liniju.
  • Georg Koch
    3.4k
    Perkovic top. Nevjerojatno je da je tek od neki dan poceo dobivati prilike, onakav potencijal da je trunuo jedno vrijeme. Ali sto je tu je, pozitivno gledajuci bar sada je dosao na svoje.
    Realno kao LB nasa je najbolja opcija s obzirom na konkurenciju (Ukrajinac i limitirani Ljubo na toj poziciji).
    Mada uvjeren sam da bi ga najbolje bilo gurati kao stopera i da bi bas dobili igracinu. Nije slucajno prodao se i zaradio mjesto u mladim vatrenim kao lijevi stoper.
  • Dinaminjo
    498
    S obzirom na pokretljivost mislim da bi mogao igrati lijevoga sa 3 u zadnjoj liniji..

    Ovisi kakvog ljevaka dovedemo na zimu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.