• Mali dioničar
    14k
    kladionicemarcio amoroso

    Kladionice upravo i zaradju na način da favoriti ne pobjedjuju jer bi u suprotnom bankrotirale.

    Evo izmedju Salzburga i Milana je veća (čak i po TM) razlika nego izmedju Dinama i Salzburga pa im ne pada na pamet ne imati ambiciju, a pogotovo izjaviti “mi smo tu došli učiti.” Recimo Dinamo je po iskustvu igranja europskih natjacanja kao klub iskusniji od Salzburga, i to treba staviti u ponder nekih očekivanja, a ne samo TM vrijednost.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Brugge 161
    Leverkusen 480
    Atletico 611
    Porto 256


    Nitko u ovoj grupi nije 8 i pol ili 5 i pol puta vrijedniji od Bruggea. Osim toga sa 60 milijuna više na momčadi postaješ puno ozbiljniji. Brugge je samo ove godine uložio 49,5 milijuna u momčad.

    Znaš šta je to za Dinamo? Znanstvena fantastika.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Evo izmedju Salzburga i Milana je veća (čak i po TM) razlika nego izmedju Dinama i Salzburga pa im ne pada na pamet ne imati ambiciju, a pogotovo izjaviti “mi smo tu došli učiti.” Recimo Dinamo je po iskustvu igranja europskih natjacanja kao klub iskusniji od Salzburga, i to treba staviti u ponder nekih očekivanja, a ne samo TM vrijednost.Mali dioničar

    Šta znači što je Ademi iskusniji od Seiwalda kad ga ovaj pojede u dvije utakmice? Apsolutno nebitna stavka na nivou lige prvaka. Liga prvaka je svijet za sebe.

    Salzburg ima vrijednost od 200 milijuna. To su ozbiljni novci i ozbiljna momčad. Pa samo zamisli da Dinamu dodaš 5 igrača koji su u prosjeku 20 milijuna. Misliš da bi bili isti ili ipak malo bolji?
  • über alles
    1.5k
    Nase necu kentirat jer je manje vise sve receno,al moram spomenut Girouda, mozda najbolji centarfor kojeg sam gledo na stadionu,a nagledo sam ih se.


    Jos napomena da treba dat ljubicicu podrsku,sjebo je ,al decko je najbolji igrac ove godine u LP I nema mu se kaj zamjerit.
  • dzg717
    937
    Realnost na tablici potpuna, uloženo=dobiveno, nemamo igraca koji rade razliku cak niti 1 trenutno, a one fantazije kako je Petkovic u duelima druga dimenzija-gluposti. On je druga dimenzija kad protivnik ima crveni i kad je u pitanju HNL, Drmic jos i gori. Pojačani smo za ovu sezonu ali ni približno dovoljno za ono što želimo.
  • The Undertaker
    4k
    Ako ćemo se mjeriti po budžetima onda ne trebamo ni nastupiti. Svi se nadamo prolasku grupe ali je svima jasno da smo mi tu najslabija ekipa i, realno, autsajder. Ali, isto tako znamo da se možemo nositi sa svima i da bi sa ozbiljnijim trenerom i stožerom mogli izgledati bolje. Ove utakmice do sada u LP su bile solidne do odlične (Chelsea) ali ovo jučer je bilo, objektivno, katastrofalno.
    Što je moglo bolje? Lijevi bek, desno krilo, zadnji vezni, drugačija formacija, korištenje šireg rostera, bolja taktička priprema, pravovremenije izmjene, itd...To sui sve detalji koji na ovom nivou čine razliku, pogotovo kad si objektivno slabiji od konkurencije.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Realno je jedno poluvrijeme pokvarilo ukupni dojam ovosezonske lige prvaka.
  • Ali
    1.9k
    Evo 17 ljudi koji su nas prije nekih 18mjeseci odusevili, mozda najboljom izvedbom u europi ikad na maksimiru (67, neracunam jer nisam se tada rodio pa mogu samo iz prica...) i kratki osvrt tj. usporedba kakvi su danas. Kako bismo vidjeli kvalitetu trenera.

    Livi - mali downgrade radi grca i manjka hrabrosti kod ubacaja. Losiji !
    Rile - isti kao i tada.
    Lauritsen - nestao tj. igra nebitne tekme, danas to igra Sutalo koji je upgrade kupnja
    KTC - nestao sa spiska, samo kad su svi ostali out udje i to par minuta - to sad igra Peric koji je solidan.
    Franjic - otisao , Ljubicic upgrade i to veliki kao kupnja.
    Majer - otisao, Baturina dobra alternativa ali fali mu jos godina kontinuiteta da dostigne Lovrinu razinu.
    Jakic - otisao, Misic to sad igra znatno tehnicki bolje uz mali nedostatak brzine u usporedbi sa jakicem, ali svakako upgrade.
    Ademi - pad i to znacajan - od stozernog i kljucnog dosao do manjka na terenu. Podbacaj struke u svim elementima.
    Ivanusec - znacajno nazadovao. Prakticki ni sjena igraca koji je sam rjesavao tekme do nepouzdanog veznog.
    Petko - veliki pad, uz poneki vrlo rijetki blijesak ali tri koraka nazad u tih godinu i pol.
    Orsa - rekao bih standardno visoko u europi, iako mali pad u zadnjih par.

    S klupe su usli danas vec bivsi a zamjene su li/la
    Gavro/Drmic - drmic bolji ali pokazuje znatno nazadovanje pa ispada losiji.
    Stojke/Moha - jednako losi u defanzivi, ali Stojke prema nsprijed 10x bolji, pa je mozda Spika taj, ali treba raditi na obrani
    Leovac/Pero - bolja kupnja
    Beli/Emreli - jednako losi, mozda Belom prednost jer nekad tih par minuta znao bolje iskoristiti..

    Dakle, zakljucak je da niti jedan jedini pod Cacicem nije poboljsao izvedbe. Dakle trener i stozer, flop zesci.
    SD, iako nevidljiva persona bez imena je po ovoj usporedbi uspjela dovesti ili bolje ili iste dakle ok. Samo je problem kaj nepostoji, tj. neki protuprirodni stadij daljinskog koji nemoze i nesmije biti...

    A slozit cete se vjerujem svi da bi onaj Tottenham dobio i Milan danas i Slazburg. Ok mozda bi bilo i x, ali kvalitetniji sastavi.

    Iako nas rezultat i lova mazi, ali klizimo nazad i nije dobro. Rezultat jw tu jer su protivnici losiji, a ne jer smo mi bolji
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kao klub i momčad smo došli do određene prekretnice,mislim da smo u idealnom trenutku da struka odluči u kojem smjeru ćemo ići,tj. na koji način ćemo napraviti upgrade.

    Mislim da je Salzburg idealan primjer, iako je moje mišljenje da smo talentiranija ekipa od njih ali moramo pojačati skauting u smjeru motoričnosti igrača tipa Olmo,Gvardiol ili trenutno Ljubičić.

    Dodatna selekcija na zimu kao jedan od prvih koraka mi se čini logičnim,kao jedan od primjera je Moharami koji je dobio priliku u kontinuitetu i koji nije pokazao da je igrač za europski Dinamo.
  • kajsitilud
    190
    kak uopce imas zeludac ga vise branit. stoji da je ovaj rezulat u odnosu na one od prije 10ak godina svemirski brod, al daj me nemoj zezat da ne vidis da je Moharrami limitiran (kasno rijesavanje lopte, probijaju ga, itd.), da je Ivanusec totalno istrosen i skroz van forme dok mali Baturina svaki put radi razliku, da je formacija s trojicom iza teski promasaj (osim prve tekme di je bilo odlicno iznenadenje za Chelsea) i masu drugih faktora.

    najbolje da se zadovoljavamo sad s pobjedom nad Chelseajem cijelu sezonu i govorimo kak je to Cacic jebeno poslozio.
  • Jaro
    5.4k
    i Luka Modric "vrijedi" 2,5 M € manje od Luke Ivanuseca...
  • Ludovic IX
    5.2k
    koij igrač od jučer bi mogao u prvoih 11 milana??? livaković zato što im je prvi golamn bio ozlijeđen.

    ekstra klasa ne postoji. to što je dinamo uložio 26 miliona u ovu momčad (neznam jel tu uračunat boško) a drugi toliko ulažu u rezervne igrče nešto govori. možemo mi i htjeti i neznam što. I klopp nam može biti trener ali n razini LP, teško mi možemo u 6 utakmica biti na 120% mogućnosti. jednu, dvije da i tko zna, možda i možemo proči skupinu ali ovo je nažalost realnost. ovo definitivno nije neuspjeh, samo nije ni uspjeh. tu smo gdje su nas i stavil isvi prije.
  • marcio amoroso
    32.1k
    kak uopce imas zeludac ga vise branit.kajsitilud

    ??? O čemu ti?
  • Tom Hanks
    2.5k
    Fulao si sve kaj je napisao
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ua majko katastroficnih upisa.. Od pocetka sezone to varira, od Shkupia kad nismo bili ni za Konferencijsku do Chelsea kad smo realno drugi krug Lige prvaka. Nema veze s vezom. Pitanje je jel smo mi kao klub dosegli plafon pa nam je realnost poneko iznenadenje i gola borba s klubovima koji su tik do lige 5 ili se moze vise i bolje. Ne moze zbog jednog poluvremena ne valjat nista pa da se na trepavice postavis.
    Isprofiliran smo klub koji izbacuje igrace za top lige, zadnji koji je izasao je fizicki monstrum i buduca svjetska klasa.
    Sad je pitanje jel mozes uz te top talente izbacit nekog za prljave poslove koji nece imat neku preveliku zelju letit van.
    U biti sve se svodi na to sto mozemo/zelimo napravit s lovom koju dobijemo od talenata. Svi zele nase govorno podrucje, a realnost je da oni s najboljim fizickim predispozicijama nisu s tog podrucja.. ne mozes ti kroz Ligu prvaka saltat igraca da uci igrat novu poziciju, u HNLu gurat krilo desno pa u LP igrat s 2 beka.. Kadrovski nam fali, a uz to se moramo maksimalno fokusirat na RBSove i Shakhtare, ne mozes se vadit protiv Citya i Milana, posebno kad i njima gori.. Plzen je prosao skupinu u kojoj je CSKA rusio Reala vani jer su se fokusirali i isli na pobjede u izravnin duelima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.