• masacusec
    3.1k
    Kak je lino červar svojevremeno vrlo patetično rekao: „Čim su moji dečki dali 100% od sebe, makar izgubili, oni su za mene pobjednici“. Ima nešto u toj rečenici, bitno da je dati sve od sebe!!!
    E sad, drugi je par rukava naših 100% i Milanovih 100%....evidentna je razlika u kvaliteti.
    UPRAVA, ODLAZI!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sesko je u austrijskoj ligi zabio 4 gola i 0 u Ligi prvaka, mozda je Kulen kljuc svega kod nas? :gasp:
  • runtothehills
    382
    Moramo biti realni i sagledati stvari u nekakvim sportskim okvirima: Milan je u osmom, devetom i desetom mjesecu igrao protiv Udinese, Atalanta, Sassuolo, Inter, RB, Sampdoria, Dinamo, Napoli, Empoli, Chelsea, Juventus, Chelsea, Verona, Monza i Dinamo.
    Znaci Udinese, Atalanta, Inter, RB, Napoli, Chelsea, Juventus, Chelsea su top utakmice gdje je ritam, kad pogledamo neke HNL okvire, 10 puta veci i sve je brze.
    Za Dinamo, osim lige prvaka, bih stavio u kosaru top utakmica derbi sa tovarima i to je to, ali vise zbog tog nekakvog zara i borbe.
    Nasi igraci jednostavno nemaju taj ritam i tu brzinu koju top igraci moraju svaka 4/5 dana dati da pobjede. Ekipa nam se poigrava sa Belupom i Šibenikom i dobije ih sa 20% snage, a onda ti se pojavi jedan RB, jedan Milan s kojima ni tvoj 100% nije dovoljno, a nisi u nekakvom fizickom i mentalnom ritmu da ga konstanto dajes u HNL-u. Pogledajte si druga gol koji nam je dao Leao, Moharrami leti iza njega kao malo dijete.
    Ali tu se vidi i ruka trenera, nazalost, koji te stalno mora drzati pod nekakvim sportskim pritiskom i fizicki izvuci 200% iz tebe.

    Sto se tice Cacica, dovoljna je jedna rijec: kukavica. Strpaj si svoj 3-5-2 i svoj luzerski mentalitet u kufer i pravac klupica u parku.
    Igracima svaka cast, vjerujem da nije do njih sve ovo.
  • kajsitilud
    190
    mislim da sam se krivo referiro s reply-em . pardon moi.
    ugl. moje misljenje o cacicu je kak sam napiso.
  • Jaro
    5.4k
    Nasi igraci jednostavno nemaju taj ritam i tu brzinu koju top igraci moraju svaka 4/5 dana dati da pobjede. Ekipa nam se poigrava sa Belupom i Šibenikom i dobije ih sa 20% snage,komar

    Ovo je najveci problem... Igraj protiv sibenika i belupa sa 100% - to ti je posao... Nalupaj ih 5,6,7-0. Al mi ove sezone u HNLu ne mozemo do clean sheet utakmice jerse te tekme odradjuju. E to je posao trenera...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Da i ja dam neki mali osvrt o tekmi sinoć.
    Kao kaj sam napisao u prijašnjem postu, mi jednostavno nismo dovoljno dobri za prezimiti u Ligi prvaka, pa ni uzeti to treće mjesto. Mi smo svoju šansu imali 2019. protiv Shaktara kad smo prosuli nemoguće, a tad smo imali jaču ekipu nego sad, kao što smo jaču imali i one sezone kad smo došli do četvrtfinala EL. Sad nemamo nekog Olma ili Majera koji su svjetske klase nego Ivanušeca van forme i Baturinu kojem se u Europi daju minute na kapaljku. Mi ne možemo samo s igračima s ovog govornog područja pratiti tempo Lige prvaka, trebamo više igrača poput Ljubičića koji to mogu pratiti, a svi Hrvati koji to mogu podnjeti su u ligama petice. Ne shvaćam izjave o učenju, možda je to tako u Čačićevoj glavi, ali u realnosti nije, ak si se došao učit u LP i shvaćaš to kao bonus ne možeš ni očekivati više od 0:4 protiv Milana, podjestilo me ovo na poraz protiv Juventusa prije 6 godina. Za nešto više od ovog ti trebaju bolji i fizički spremniji igrači za koje su potrebna veća ulaganja, trener i stožer koji ne smatraju igranje LP nagradom i nemaju mentalitet luzera. Ne možemo se mi uspoređivati s Benficom ili Bruggeom jer nemamo ni blizu ulaganja niti ičiju podršku nego ovisimo sami o sebi.
    Koreografija top, navijanje isto prvih pola sata, a onda možda i krivi izbor pjesama i manjak entuzijazma kod derbi navijača kojih je bio pun sjever. Pored mene 2 tipa nisu izustili ni slovo cijelu tekmu i još snimaju koreografiju i penal Girouda. Nisam konfliktan tip pa sam pustio, ali kad je krenula bakljada lik vadi mob da počne snimat pa sam mu rekao da to jednostavno ne može i nije vadio mob cijelu tekmu više, ali se pokupio s tim frendom u 80. minuti. Za jazavce sa zapada samo poruka da nam ne trebaju jer su sramota i dno od ljudi.
    Sad u Osijek po pobjedu!
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ukratko, bili bolji do neke 30. minute sa par nesigurnosti. Nakon toga sve otislo nizbrdo.

    Nije da je bitno ali i sudac je imao par cudnih odluka, prekrsaji na Orsicu i faul Petkovica iz kojeg je pao gol te naravno olako dosudjeni penal.

    Obrana je odigrala katastrofa utakmicu na celu sa Ristovskim koji je unio nesigurnost Sutalu. Ne razumijem zasto je on igrao pored Thea i Lauritsena, brz nije, visok nije, bolji nije, znaci niti jedan plus u odnosu na njih nema.

    Prilika se definitivno propustila protiv Salzburga, ali tko zna mozda iduci tjedan padne Chelsea pa ipak nastavimo u Europa ligi.

    Nema predaje.
  • Ali
    1.9k
    Vidim dosta ljutnje na ljude koji su krenuli odlaziti nakon 70min. Zakaj to nekog ljuti. I komentar da ih treba isamarat, zabraniti ponovni dolazak...
    Netko je platio ulaznicu i nije mu se svidjelo sto gleda i svojim odlaskom je dao svoj sud o tome. Bi li ja tako postupio ? Ne. Ali niti osudjujem dinamovog navijaca/gledatelja/simpatizera koji je to napravio.
    Osim toga to smo vidjeli stotinama puta i na skoro svim stadionima u europi.
    I nemislim da nam takvi netrebaju na stadionu. Trebaju nam svi koji su bili sinoc i to cesce nego uobicajeno. Samo na "glumcima" je da sloze interesantnu predstavu i da se ne zivi od stare slave nego danasnje izvedbe.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Mislim da je minimum kulture zapljeskat igracima nakon utakmice. Mislis da njima dobar dojam ostavlja poluprazan zapad nakon sucevog zvizduka? Zamisli da si zavrsni bend na koncertu i vidis da se pol ekipe pokupi doma za vrijeme tvog nastupa...
  • Markelo
    2.5k
    Nije mi neka velika drama to što smo popušili od Milana. Problem je što smo već u 70 minuti na Maksimiru dobili 4 komada a onda je Pioli krenuo vadit glavne igrače da ih odmori. Nije Milan baš tako dobra momčad da nam napravi ovo što nam je jučer napravio. To stvarno podsjeća na Dinamo iz nekih prijašnjih vremena. Malo smotanih reakcija u obrani, pa neki penal a može i jedan komični autogol.


    Čačko je krenuo u ligu prvaka s mišlju "samo da se ne osramotimo", pa iako je dobio prvu on se uopće nije osokolio da možda i ima neke šanse u ovoj skupini. Ok su i porazi sve dok nisu uvjerljivi, e pa jedan mu se zato desio sinoć

    A Moharamijevi ubačaji su bili čudo jedno. Da je ispred njega prazan prostor a u šesnastercu se nalazi samo Petković okružen desetoricom Milanovih igrača ovaj bi ga išao gađat centaršutom
  • pencilneck
    638
    Još jednom je Miho detaljno obrazložio zašto je Čačićeva početna taktika u svakoj od 4 utakmice nakon Chelseaja bila kriva:
    https://telesport.telegram.hr/analize/stradanje/?fbclid=IwAR0nZV1NcKvvU0EGCcR3F2yojM1SnWTxuS79vytQxiMFj_7Xn133I82hjbk
  • Captain America
    13.4k
    Mali osvrt iako je ovo sinoć bilo mučno za gledat i 18 sati nakon nisam pametniji nego sinoć.

    Ovakvo naše razbijanje je podsjetilo na Lyon. Bio sam uvjeren da možemo nešto izvuć nakon pol sata i onda je sve ošlo kvragu. Slično ko u prvoj utakmici, primiš glup gol na kraju prvog poluvremena i početku drugog, samo što sinoć nije bilo Petkove genijalnosti da nas vrati u život. Dolazi na naplatu brutalan tempo od srpnja, igrači su na izdisaju.

    Povlačit će neki usporedbe s Bjeličinom Ligom prvaka iako to nema smisla. Bili smo tada u 3. potu, a iz 2. izvukli jednog od lakših protivnika. Još je Nenad imao lijevog beka umjesto krpanja pozicije s najboljim veznim. I naravno, tu je bio Dani. Ivanušec kad je na vrhuncu je možda 50% Danija.

    Na zimu treba donijet odluku što i kako dalje. Želi li se nastavit s Čačićem? Koga umjesto njega jer nema naših trenera u dostupnom cjenovnom rangu koji ovo mogu hendlat. Bit će sigurno ponuda nakon Svjetskog i ne bi nikako Petka, Mišića i Oršu pustio. Vrijeme je da Ademi polako preda uzde Ljubi kao što je onomad Xavi Rakitiću. Kapetan će svima ostati miljenik, al imamo puno boljeg igrača na njegovoj poziciji. Treba dovest jednog stopera ako će Josip Šutalo otić jer ostali igrači nisu dovoljno dobri za europske utakmice. Mohu uvalit/poklonit bilo kome nakon Svjetskog. 2 lijeva beka su obavezna jer nakon onoga sinoć je zločin Ljubin genij trošit na toj poziciji. Trebamo jakićevskog zadnjeg veznog i zamjenu za Oršu. Marinu, Štefulju, Emreliju i ostatku družbe se zahvalit.

    Za kraj, još jednom pas mater svoj stoci koja se pokupila kući prije kraja utakmica.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Da je uslo Peri u zadnjoj minuti Cacic bi bio genije ili Drmic sansu tamo, da je Bjelica izdrzo protiv Shakhtara ne bi ga mogao maknit niko. Tanka je granica izmedu genija i ludaka u nogometu :grin:
  • Jaro
    5.4k
    bio bi genije ekipi kojoj je cupanje pobjede protiv lokomotive, gorice i varazdina jebena stvar... realno bi to bila jos jedna/dvije tekme dobivene srecom nakon ogromnih rupa u igri...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja opet ne razumijem kakva pobjeda/prolaz su potrebni da nesto priznate covjeku bez papagajskog ponavljanja "sreca"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.