• Krizy
    34.8k
    U 13. kolu Dinamo dočekuje Varaždin, najveće iznenađenje HNL-a, koji se nalazi na petom mjestu nakon 12 kola. Varaždin je zaslužio i nešto više bodova, pogotovo zbog očitih sudačkih grešaka.

    Varaždin je jedina momčad koja je uzela bodove Dinamu, remijem 1:1 u Varaždinu.

    Otkako je Čačić preuzeo Dinamo, u nizu smo od 16 utakmica bez poraza u HNL-u, tijekom kojih je upisano 14 pobjeda i 2 remija, uz gol razliku 44-14.

    Dinamu će zbog kartona utakmicu propustiti Ivanušec a kod Varaždina nema kartoniranih.

    Dosad smo s Varaždinom odigrali 9 utakmica u HNL-u te ostvarili 6 pobjeda, 2 neriješene i poraz. Gol razlika je 20-6.
    Kući smo Varaždin pobijedili u 3 utakmice i jednom remizirali, uz gol razliku 9-2.

    Zadnju utakmicu protiv Hajduka, Varaždin je igrao u sastavu:

    Zelenika - Stolnik, Jelenić, Katanec - Stanić, Pilj, Stanić, Elezi, Kolarić - Brodić, Šego
    1. Kakav rezultat očekujete? (74 votes)
        Pobjeda Dinama
        96%
        Neriješeno
          1%
        Pobjeda Varaždina
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (74 votes)
        Da
        62%
        Ne
        38%
  • NitkoBitan
    11.3k
    Za one s ulaznicom za tekmu Dinamo-Varazdin bi trebao vrijedit prvokup za Milan. Ajmo marketing, nije to neka teska filozofija.
  • Papastrumf
    9.3k

    Što će godišnjacima prvokup kad imaju godišnju?

    Logično je zašto, da privučeš par tisuća ljudi da kupe ulaznicu i dođu na Varaždin.
  • Tundra
    509

    Krivo pročitao upis od , zanemarite.
  • Gelipter
    3.4k
    Nažalost takvi koji razmišljaju na takav način bi uzeli ulaznicu za VŽ radi Milana, a na Varaždinu se ne bi pojavili.
    Jedva čekam VŽ i stvarno ne kužim navijača Dinama koji je u mogućnosti, a neće doći na Varaždin u nedjelju.
  • plavi72
    684
    Je li Oršić spreman za Varaždin ?
  • xavier
    11.1k


    Nadam se da je neka šala. Ne postoji niti jedan jedini razlog da ovako načeti Oršić igra protiv Varaždina.
  • Jaro
    5.3k
    Orsic, ademi, ristovski, sutalo bi morali moci preskociti varazdin...
  • deda
    27.2k
    Liva, Moha, Rasmus, Teo, Bočkaj, Bulat, Ljubičić, Baturina, Emreli, Marin, Drmić
  • plavi72
    684

    Nisam nigdje pročitao o ozljedi Oršića zato pitam!
    Zadnja ozljeda bio mu je gležanj(ne znam je li isti),nadam se da će biti spreman za Poljud i naravno za lp Milan.
  • xavier
    11.1k


    Gledajući samo link, ja sam zaključio da je Oršić istegnuo gležanj, "mišić" i dobio neugodan udarac :nerd:
  • Eduardo
    17k
    Ovo će biti prava poslastica od tekme. Varaždin igra cijelu sezonu svoju igru bez prilagođavanja protivniku tako da očekujem stvarno jednu dobru utakmicu. Nadam se da će ljudi to popratiti lijepom brojkom na tribinama.


    Liva, Moha, Rasmus, Teo, Bočkaj, Bulat, Ljubičić, Baturina, Emreli, Marin, Drmićdeda

    Svakako bih volio vidjeti Bulata u početnom sastavu dok Marina i Emrelija ne očekujem u početnoj rotaciji. Ne bih se iznenadio da Špikić krene lijevo, a Bočkaj desno.
  • M77
    445
    Svakako se nadam da se neće ponoviti brojka sa Belupa (3630).

    Zadnja manja tekma na Maksimiru (prije Belupa) je bila Istra u vrhuncu ljetne sezone kad je grad bio prazan i skupilo se skoro isto ljudi (3400) kao i na Slavenu...
  • NitkoBitan
    11.3k
    Ovo je vjerojatno posljednja domaca hnl utakmica do tamo negdje 3,4 mjeseca koja ce se moc pogledat u majci kratkih rukava i bez kabanice/kisobrana. Mislim ako treba veci motiv za dolazak ja stvarno ne znam :lol:
  • flexXy
    1.8k
    Predivno vrijeme, dobar termin i jaki Dinamo. Ne znam kome treba bolja pozivnica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.