• über alles
    1.4k
    Za London nije,za Salzburg je.
  • masacusec
    3k
    Ne znam ni jednog momka koji odradi 5-10 gostovanja godišnje a da je izvisio za kartu…Bosna86
    Eto ti ne znaš, ja znam
  • Carrasco
    4k
    Hoće ostat koja karta za sutra?
  • deda
    27.6k
    Sumnjam. :joke:

    Evo u prvih sat vremena prodano preko 150 komada.
  • Gelipter
    3.4k
    Kad bi svi koji kritiziraju posjetu na HNL-u stvarno i došli, sutra bio bi pun stadion. Tu najmanje mislim na zonaše jer vjerujem da velik broj njih ne bira utakmice.
  • deda
    27.6k
    Nisam zapravo nikad upratio prodaju ulaznica na tim manjim tekmama. Do sad je prodano preko 320 ulaznica. To mi se čak čini solidna brojka za prva 4 sata prodaje.
  • M77
    445
    Ja sam pratio prodaju sa zadnje tekme protiv Belupa i prodaja je išla dosta dobro dan prije tekme i na dan tekme +red na ticketu prije same tekme. I na kraju 3600 ljudi... Očito su protiv Belupa godišnje zakazale totalno...
  • deda
    27.6k
    Prodano je 500 karata za Varaždin.
  • Stojke
    48
    Steta jedino sto se nije stavila prodaja karata za Hajduk sutra kada ekipa ionako dolazi na Varazdin,ovako komplikacije kad se mora dolaziti na neki drugi način i preko nekoga do karte,umjesto da se olaksa i rasproda ova sitnica koja se dobila od njih...a ovako tesko da ce se i to prodati ak bude 1000 dobro je,a sutra ako bude 4k bit ce odlicno,ajmo sta vise na sjever a zapad je ionako za zanemariti 90posto
  • seljak86
    2.3k
    Ma punimo kavez u petak
  • Stojke
    48
    nadam se,iako je jebeni petak,ali prvo sutra stvoriti dobru atmosferu i izborit pobjedu, pa laganini dalje
  • Salva
    2.3k
    Nema šanse, petak je. A i zaredalo se, Milan, Salzburg, London za 15 dana cca. U najboljem slučaju kao zadnji derbi u Splitu (srijeda, travanj), 800-1000 ljudi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Po najavama bi moglo biti ovako nešto.

    Livaković- Moharrami, Theo, Šutalo, Štefulj- Bulat, Ljubičić- Bočkaj, Baturina, Špikić- Drmić

    Zanimljivo će biti vidjeti Štefulja na boku, Ljubičića i Špikića na njihovim prirodnim pozicijama i Bulata u ozbiljnijoj ulozi nakon dugo vremena.
  • deda
    27.6k
    13.35 prodano je oko 1.000 karata za današnju tekmu
  • Nino Bule
    11.3k
    moglo bi jos 500injak do tekme, nadajmo se dobrom odazivu godisnjaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.