• Keyser Soze
    8k
    Predivno vrijeme, dobar termin i jaki Dinamo. Ne znam kome treba bolja pozivnica.flexXy

    Ovo pišemo prije svake tekme i nikad ne bude više od 4000, optimistični ste moram priznat :smile:
  • deda
    27.6k
    3.333
  • Salva
    2.3k
    Prodali 1600 karata za London u dan i pol. Da je ostalo online, vjerovatno bi se i sve rasprodalo, svih 2600 karata. A na Varaždinu u nedjelju po predivnom vremenu bit ćemo sretni s 4000 ljudi. Nema čudnijih navijača od Dinamovih.
  • flexXy
    1.9k

    Imamo puno pomodaraca a jako malo navijaca. Opcenito u Zagrebu vlada takvo malogradanstvo.
  • seljak86
    2.3k
    Pa nije tolko čudno. Ja sam već navikao na to. Ljude puno manje zanima HNL kojim se prošetamo i s time se moramo pomiriti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne smije se s time mirit, to je sramota i treba sve radit na tome da se ljudi vrate na stadione na svakoj utakmici dinama
  • deda
    27.6k
    Dižem ponudu na 3.600 jer sam se sjetio da će doći 200-300 Varaždinaca :wink:
  • Olmic
    2.7k
    Kompletno drugu postavu


    Nevistić Moha Teo Ras Štefulj Bulat Ademi Baturina Bočkaj Špikić i Drmić


    Ademi I Špikić su izašli ranije
  • seljak86
    2.3k
    Takvi su ljudi, nemreš ih za rukave vući na stadion...
  • masacusec
    3k
    Ova londonska brojka produkt je mase simpatizera i "prijatelja kluba i uprave" koji ni ne znaju da Dinamo igra u ned protiv vž
  • miro
    3.1k
    Ma bit će nas bar 6.000
  • Nino Bule
    11.3k

    Prijatelji uprave na kupuju online karte nego ih dobiju, prodano je 1500 karata
  • Papastrumf
    9.4k

    Naravno da je produkt mase simpatizera. Sto ti mislis da navijacke grupe imaju tisuce aktivnih clanova?

    Medjutim, puno toga se treba poklopiti da gostovanja postanu atraktivna za takve ljude, a sigurno da je jedna od vaznijih stvari atmosfera oko kluba, za koju je sigurno najzasluznija grupa.
  • masacusec
    3k
    Ne, nego mi je poražavajuća činjenica da upravo ta masa "otima" ulaznicu onome koji će preksutra i na jebeni varaždin. Ne ponavljajmo se!!!
    A za pozitivnu klimu oko Dinama i općenito dobru vibru u gradu u smislu "Dinamo je opet in", definitivno je najzaslužnija tribina sjever!
  • Bosna86
    11.5k
    Ma kome oduzimaju simpatizeri mjesto… Kakve su to price… Ne znam ni jednog momka koji odradi 5-10 gostovanja godišnje a da je izvisio za kartu…

    Omjer dijaspore i stanovništva RH je 50:50… Logično je da će si ti ljudi namjestiti slobodne dane i godišnji za Milan i London prije Varaždina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.