• db-izbjeglica
    12.9k
    Gledam sažetak na hrt-u, pre, pre naivno primljeni golovi.

    Uvjeren sam da dinamo ovo na maksimiru ne bi primio. Ne znam do čega je, možda prevelika impresioniranost tim okruženjem.
  • Nolifer
    6.7k
    Kaj je rekao ?og1986

    Sad je bio ok, rekao da je bio faul na Oršiću, a ne simuliranje. Jedino je kenjo za Leaoaaoa
  • Fanboy
    2.2k


    Doma protiv Salzburga smo u najmanju ruku favoriti... Pa njima je prosjek momčadi i prve ekipe oko 21 godina.
    Sučić, Šeško, Dedić itd ekipa od 19 do 20-ak godina, a takva im je čitava prva momčad. Prodaju iz godine u godinu one najveće talente i grade ekipu iz početka.

    Ne vidim po čemu bi se njih toliko trebali bojati, jedno su Chelsea i Milan, ali Salzburg bez obzira na uspjehe se mora gledati kao ravnopravna momčad protiv koje se doma mora ići na pobjedu.
  • Krizy
    36.5k
    A to svakako, ali govorim o atmosferi danas, ne čuješ ih osim kad plješću golovima.
    Španjolski klubovi su mi najiritantniji što se tiče toga
  • Logistika
    1.1k
    Ako je istina za ovo da je jedan nas uboden...DRŽI SE
    koja su to govna
  • LovroZG
    1.3k
    Nije nas danas išlo. Ni mi ni Milan nismo bili baš na vrhuncu, al neke greške su nam presudile. Išlo se ko i protiv Chelseaja na neko zatvaranje i čekanje kontre, al jbg, danas je ipak protivnik prvi dočeko svoju šansu i tu nam je plan pao u vodu. Protiv RBS-a moramo malo hrabrije, tj. otvorenije igrat ak želimo 3. mjesto il neš više.
  • Logistika
    1.1k
    RB sa ovima za sad dobro igraju,bit ce to ebena tekma za nas...apsolutno mi je jasno da su istrcali Milan i 1-1 izvukli...tipična RB ekipa
  • Mrvica
    3.3k
    Što se tiče tekme unatoč porazu ne mogu reć da nisam ponosan, još ništa nije gotovo i Milan nije nedodirljiv.

    Što se tiče žabara i napada sa nožem gamad šugava
  • seljak86
    2.4k
    kaj je netko uboden??? :gasp:
  • Mrvica
    3.3k

    Da, kruži po internetu da je jedan naš navijač uboden
  • og1986
    2.9k
    Prema SN u predjelu stražnjice
  • Nino Bule
    11.5k
    Rađe o utakmici nego o tome, pogotovo kad je ovo domena spekulacija, a to da talijani vole bost nije novost.
  • og1986
    2.9k
    Koliko god nam Maksimir paše jer se gosti iznenade stadionom, čini se kako su naši isto tako impresionirani kada dođu na neki normalan ili popularan stadion.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Daj ovom dinamu dvije sezone u serie a i dinamo bi sa dva pojačanja konkurirao za prvih 6..

    Želim reći da je nama premalo tih 6-8 utakmica godišnje di igramo protiv trenutno boljih od nas.

    I opet mi dobro guramo i smanjujemo tu razliku u našu korist.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nema to veze s abijentom nego cinjenicom da igras sa prvakom italije, jedan takav juventus nas je na maksimiru namazao 4:0 bez da smo centra presli, ili povezali tri pasa, dok je ovdje 70% utakmice bila egal i moglo se do bodova. Pioli je isto trener koji tempira formu za pocetak sezone i teze je protiv njih sad igrat nego protiv nekog mozda jaceg tipa chelsea prvu utakmicu. Jedna atalanta nas je isto namazala puno gore nego milan danas, a bilo je 10k ljudi na stadionu, ne zbog ambijenta nego jer su dosegli top formu, a takve momcadi tipa milan i tadasnja atalanta imaju igrace da mogu doci do polufinala lige prvaka i to ne bi bilo neko čudo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.