• seljak86
    2.4k
    Moglo je bolje jbg. Nije sve gotovo. Glavu gore purgeri.
  • Nino Bule
    11.9k
    Decki su dali sve od sebe, dobar dio utakmice vrlo dobro parirali, ja cacicu samo zamjeram sta nije na 2:1 izvadio ivanuseca i dao baturini pola sata, em je mali zasluzio em je ivanusec danas bio najgori na terenu
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Dobiti milan u zagrebu, nema druge!
  • Logistika
    1.1k
    34k9nxuwaywuxnxp.jpg
    a šta veceras priželjkivati ?
  • Nino Bule
    11.9k

    Od chelsija do kraja samo pobjede jer smo mi njima uzeli tri boda
  • Blue98
    725
    Remi nam najvise odgovara
  • Švabo86
    66
    slažem se, nemamo opcije osim da Bruno i Orša nešto naprave. Moglo se naprimjer ubacit Bočkaj, pa neka igramo malo više na ubacaje na Petka i Drmića.
    A Ademi i Mišić se troše puno, a najbolja zamjena u Ljubicicu igra LB.

    Još mi se čini da je bilo pre kukavicki danas
  • jp23
    2.2k
    Ponosan na dečke, žalostan na rezultat. Jeftino primljen gol za 2-0 nakon prodane lopte u napadu, a ova kombinacija Petkovića i Oršića je nešto prelijepo za gledati, svaki put iznova.

    Ništa, još ima utakmica do kraja i moramo se borit jednakim žarom i intenzitetom.
  • Krizy
    38.2k
    Sljedeća 2 tjedna Lige prvaka su ključna!
  • db-izbjeglica
    13.5k
    ivanusec danas bio najgori na terenuNino Bule

    Je, baš je ispodprosječno odigrao.
    Ja bi i šutala malo pošpotao, mislim da je ovo njegova najgora utakmica u dresu dinama, nije ništa strašno jer praktički sve do sad je bilo top.

    Totalno nepotrebno napravljen penal!
    Ne baš najbolja reakcija kod trećeg gola.
  • Captain America
    14.8k
    Od chelsija do kraja samo pobjede jer smo mi njima uzeli tri bodaNino Bule

    Valjda do predzadnje utakmice :wink:
  • Krizy
    38.2k
    Također ponosan na današnji Dinamo, koliko smo mi narasli kao momčad. Nema predaje, ne pada se pod prvim gasom protivnika u 10 minuta. Vežu se dodavanja, akcije, nema straha od izlaska (naravno, ne tako puno igrača koliko bi htjeli, ali i dalje više nego prije), čvrsti na lopti - najveći pomak u odnosu na prije, taktički odlično stojimo. Svaka čast Čačiću i igračima, idemo dalje. Kako bi bilo super uzeti 4 boda protiv Salzburga. Ajmoooooo
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Oršić...

    12. gol klubovima iz liga petica u 14 utakmica!

    6. gol u 8 utakmica lige prvaka!

    28. gol u europskim utakmicama za dinamo!
  • Carrasco
    4.1k
    Šteta zbog situacije kod 2-1... Ademi sam radi pritisak i onda nema snage ispratiti igrača koji zabija za 3-1.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Ademi ne može igrati 95 minuta. On je legenda i kralj i sve, ali 20 minuta pred kraj treba izlaziti. Kod trećeg gola ni on ni Ivanušec nisu ispratili igrača koji je pozicijski njihov igrač. To ovaj nivo ne prašta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.