• Fanboy
    2.2k
    Ne želim biti onaj koji hvali kad se pobjeđuje, pljuje kad gubimo jer bi to bilo podlo.

    Međutim u nekim stvarima dolazimo do Čačićevih limita, a za to nekad postoje pomoćni treneri što Dinamo nema.

    Čačić ima plan A, no kad plan A ne uspije on se pogubi.
    Manjak rotacije je njegov problem jer ne želi mijenjati niti dati priliku ostalima.
    Dosta je ziheraš, ne želi probati Bočkaja u LP što nema smisla.
    Već sam rekao loš Ademi mora van kao i svi ostali ako igra pati.
    Igra se ne može zasnivati samo na kontrama Oršića jer ćemo tako igrati i protiv Salzburga i onda neće biti dobro.
    Eto...Nije kritika nego neka uočavanja...
  • Nino Bule
    11.7k

    Ne pase nam remi, svako otkidanje bodova chelsiju nama steti jer ce oni skoro 100% bit u prva dva, najbolje sve pobjede i da imaju osiguran prolaz prije zadnje tekme s nama
  • Nino Bule
    11.7k

    Sad da imamo pravog lijevog beka i da u 60-oj umjesto ademija ulazi ljubicic imali bi 30% vise sanse za bodove
  • og1986
    2.9k
    Ja najviše zamjeram što nije bilo zamjene kod 2:1, vidio si da smo malo pali.
    Pa daj mijenjaj nešto
  • marcio amoroso
    33.1k
    Sad da imamo pravog lijevog beka i da u 60-oj umjesto ademija ulazi ljubicic imali bi 30% vise sanse za bodoveNino Bule

    Da, a nemamo ni klasičnog veznog na klupi.
  • Markelo
    2.5k
    Ako Bočkaj ne može odigrat svih 90 min, pa valjda može odigrat 35-40 minuta. U tim minutama, može složit jedan- dva svoja dobra ubačaja kad tražiš izjednačenje
  • Nolifer
    6.9k
    Kaj sere ovaj Strahonja, to je strašno. Baš me zanima kaj će reći za Oršu
  • Krizy
    37.9k
    Da talijani vide nešto osim kazališne publike
    owpjcr8en2xcjjxp.jpg
    I skandiranje domaćima:"Malo vas je, malo vas je, pič#ice!"
  • Navijač Dinama
    7.5k
    Da talijani vide nešto osim kazališne publikeKrizy

    Sve 5. Ali talijani su jedni od začetnika ultras i tifozi pokreta. Bakljade, dimnijade, šalovi zastave bubnjarenje, sve su to žabari. :smile:
  • deda
    28.7k
    Teške su ovo tekme, detalji odlučuju, Milan je bio večeras bolji, idemo mi dalje.
  • reziser
    6.5k
    Odigrali smo muški protiv prvaka Italije! Tu su gubile i puno jače momčadi od dinama. Svi smo se potajno nadali bar neriješenim, ali nas je penal presjekao.

    Dečkima sve čestitke i idemo se okrenut salzburgu.

    Pokazali smo da možemo i to će nam se vratiti.

    sretan povratak doma!
  • og1986
    2.9k


    Kaj je rekao ?
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ja iskreno sumnjam da bi bockaj doneso ista pozitivno. Jednostavno , nebi imao baš prilika za ubacaj a visili bi svaki njihov napad
  • xyz
    840
    U ovoj utakmici se najbolje vidjelo da nam fali lijevi bek. S time bi dobili Ljubičića koji bi mogao održati nivo trke u sredini, a ovako je Ademi disao na škrge nakon sat vremena igre dok na klupi nemaš nekoga za uvesti (Gojak baš nedostaje).

    Sada slijede dvije tekme protiv Salzburga i tu treba biti pravi iako i tu treba biti svjestan da Dinamo nije favorit.
  • flexXy
    2k
    Falilo nam je trke i jos kad na to nadovezes gro neforsiranih gresaka dobijes ovo dns. Nema veze, nadam se da smo dns ispucali sve kikseve i da cemo se dici protiv Salzburga. Najgore mi je kaj ne znam tko ce igrat ako Misic i Ademi zavrse sa kartonima posto zamjena ne postoji kad su prodali Gojaka. Ljubo igra beka iako to nije sto je pokazao losim postavljanjem kod drugog gola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.