• Jurki
    8.5k
    pa to ti samo govori kaj smo mi napravili. A da ne govorim kolko smo jaki ko drzava u ekonomskom smislu. Kak sam vec rekel Dinamo je ko raketa koja ide u svemir na jebenu vodu. Treba se potuci za prolazak dalje i to je to.
  • jaijivic9
    572
    Well in the past Dinamo can't even score a fucking a goal and the question wasn´t if Dinamo could fight for the 3d place the question was if Dinamo could break a new anti record.

    Dinamo is still a cinderella but it´s a diferent story, this team figth every game score goals in almost every game and get points, is enough to get 3rd place or 2nd place in UCL Group Phase I don't know but if I take a look to the past I find progress.

    It´s a mental thing if you play season after season against top clubs the quality gap still will be there, but your players will be more used to the rythm of game and the quality of rival players.

    The new dinamo players even when they have not play as many games as Ademi, Orsic, Petkovic or Livakovic have watched Dinamo beating Spurs, Chelsea, Benfica, Sevilla, Atalanta and will find hope and belief, they still will be underdogs but know they can beat the favorites not just for euphoria like the Tovari, they know it because they have watched already Dinamo fighting with the top teams.
  • jaijivic9
    572
    HNL is weak there is no money, poor attendances are the rule and it´s completely normal in a small country like Croatia, HNL could be better and Dinamo will benefit for it of course.

    If the Coefficient goes up and somehow the Champion get a automatic spot in Group Phase fantacticno, you could do a hell of a job if you now you already got big money and don´t have to beat 3 or 4 teams to get to the groups.

    Many Croatian teams making the groups in EL and CL year after year means sell out games, UEFA money and maybe money for new sponsors, this means better finances for the top of HNL and in meantime a better League but lets be real Dinamo couldnt do it alone and isn´t even in Dinamo Hands.

    What can Dinamo do, well what has been doing the last years keeping a team with good players with experience selling one of two young players to keep the operation going and trying to find players like rile or misic players with experience and level to play for dinamo without market in petica liga because that way you got a player who will make an impact for dinamo for many seasons, enjoy the privilege to play european games year after year and will not runaway after the first offer of a minow from a stronger league.
  • blackbully
    4.4k
    Attachment
    FC4056CEC856A16FFF7791EDEC4799B0_video_dashinit (8M)
  • Markelo
    2.5k
    Na dvomeč sa Salzburgom dolazimo sa 3 boda, pa da mi je netko nakon što je izišao raspored ponudio 2 boda nakon 2 kola ja bi rekao" brzo netko kemijsku da potpišem". Ovo gostovanje u Milanu je nakon pobjede protiv Chelsea bilo onako "daj šta daš" nismo dobili ništa al nije taj poraz neka velika tragedija.Sad kreću odlučujuće utakmice za nas.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Definitivno se mora poraditi na igri u gostujućim utakmicama protiv klubova iz najjačih liga. Ovaj dinamo doma ima već cijeli niz dobrih predstava i osvojenih bodova protiv takvih klubova, al gostovanja su druga priča. Tek jedna pobjeda protiv west hama u njima ne pretjerano bitnoj utakmici.

    Logično je da takve momčadi također bolje igraju doma i da to nije lako. Logično je da se više bodova osvaja doma. Međutim, ne mogu se oteti dojmu da puno previše primamo iz grešaka koje su plod nekakve impresioniranosti i loše koncetracije.

    Sva tri sinoćnja gola momčad u fokusu, sa dobrom koncetracijom jednostavno ne prima, jer su plod nepotrebnih induvidualnih grešaka.

    Dinamo treba odigrati maestralnu, praktički malonogometnu akciju za gol. Milan dobije poklon penal iz doslovno ničega. Shvaćam da se to na ovoj razini nekad jednostavno mora dogoditi, ali ne bi trebalo 3 puta na istoj utakmici. Ajmo to popraviti konačno...

    Recimo, puno lakše bi ovo "probavio" da je završilo 2:1, bez gola iz nepotrebnog penala. Jer su kod drugog i trećeg gola nešto odigrali.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    kad smo kod navijanja, vrhunska reakcija nakon njihovog 2. gola s znaj da mi te volimo, cak imas osjecaj da sk utjecao na nas gol, totalno nas povuklo. Poslije 3ceg po meni krivi izbor pjesama.. plavi he he i serbus Zagreb, tu je opalo. Mislim da je to bio trenutak za nema predaje.. sve u svemu jako dobro izdanje :grin:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ne znam što bih rekao, kao da nismo znali što bi iz ove tekme. Branili smo se ok, Milan je u prvom izgledao bezopasno ili bar ne kao da će zabiti, ali nikako nismo uspjeli spojiti 3, 4 akcije, u sredini i prema naprijed je to slabo to bilo. Kužio sam što Petković radi, ali em je malo previše pimplao loptu, em su mu se suigrači priključivali presporo kad je pokušavao zadržati loptu i proigrati.
    Primili smo gol u najgore vrijeme, nespretno od Šutala, u akciji koja za njih nije obećavala ništa onako uletiti. I onda drugi dio odmah šaka u trbuh, glupi gol, baš su nas bezveze izigrali, a sve je krenulo nakon naše akcije u kojem smo imali potencijalno dobru situaciju, ali je Ivanušec krivo dodao.

    Prekrasan naš gol, onakve stvari, podvale može samo španer Petko, a Orša nemilosrdan pred golom, hladan kao špricer. U tom trenutku smo se malo digli, ali onda opet glupo primili gol, prelako nas izigrali. Ljubičić ostavlja srce na terenu, dobar je igrač i protiv Chelseaja je bio zvijer, ali jednostavno nije igrač za beka, oni su stalno i stalno igrali po njegovoj strani tj. ciljali ju.

    Sve u svemu moglo se bolje, Milan je dobra momčad, ali ništa specijalno, to su tekme na kojima se uči, al kak je rečeno ovod, moramo malo dići igru u gostima.

    U Salzburgu moramo po tri boda!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    "Pobega mi je pobjegao kod gola? Pobjegli su mi svi, što sad... Kad tako stisnu, stvarno je teško obraniti se. Dobili smo Chelsea, izgubili smo na San Siru, sad nas čeka Kranjčevićeva, raspored je gust i ne da ti opuštanje, mene čeka i reprezentacija. Moramo prihvatiti da smo u žestokom ritmu i nositi se s tim, idemo dalje."
  • Ludovic IX
    5.2k
    tak i treba.. zaboravit ovo i idemo dalje.. naravno, oni trebaju naučiti nešto od ove tekme ali mi trebamo to stavit ad acta i ne sad palamudit o tome zašto nije bilo bolje. lako je bit general poslije bitke
  • Ludovic IX
    5.2k
    da i sa indexa nešto normalno kažu

    "Pričati da je Petković gubio lopte je apsurdno. Naprosto je Milan znao da će svaka lopta Dinama ići na njega, ostavljao je više igrača koji su pomagali u obrani od tranzicije, a Petković teže zadržava loptu protiv nižih, ali pokretnijih stopera poput Kalulua.

    Dinamova realnost veći dio utakmice je bila ta da Petković nema kome odložiti loptu, iako je napravio nekoliko neprisiljenih grešaka u predaji lopte. Dinamo se iz niskog bloka nedovoljno brzo otvara jer su mu bekovi prenisko.

    Nakon okomitog pasa na Petkovića ne postoji širina u napadu i suparnik puno teže dolazi do reposjeda jer brani puno uži prostor. Svaljivanje problema koje je Dinamo imao na Petkovićevu igru ili voljni moment je traženje žrtvenog janjca i upiranje prstom u sasvim krivu dijagnozu."
  • Rocky1986
    244
    Pjesma “igraci odlaze” nevjerojatne emocije… nadam se da ce bit snimak negdje koji ce bar malo moc docarat i pokazat kako je to izgledalo.
  • blackbully
    4.4k
    Majstorija Petkovića i gol Oršića, gol kola definitivno :cool:

    Attachment
    PowerlessEasyGreathornedowl (18M)
  • Ludovic IX
    5.2k
    pa je, opet tamo brk lončarević sere po njemu a bezveze.. Petković je igrač koji uvijek gleda kako da loptu doda prema naprijed , ne iza i stvarno je jučer ponekad gubio loptu jer nije htio dodat nazad a Orša, Ivanušec, Ademi stoje umjesto da ulaze u prostor i čekaju petkovu loptu.

    ne kažem da nije trebao dodat pa i nazad ali to je njegov način igre.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Pije se kava jos u Milanu prije povratka,dojam je da ih imamo u našem grotlu.

    Ostaje mi jedino žal da se otislo na poluvrijeme sa nulom ,to je onda druga priča i veci pritisak na Milan al sta je tu je Salzburg je naša istina i velika prilika pa i za povjesni rezultat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.