• Tundra
    511
    Kad će se ovakav kočijaški rječnik Ćire prestati smatrati simpatičnim?namodi grebza

    Kad odapne.
  • Fanboy
    2.1k
    Trio u sredini Ademi-Mišić-Ivanušec su sjajni igrači, odrađuju lavlji posao, no kao da nema kemije u pokretanju napada kod njih. Recimo, Petković daleko bolje distribuira lopte i mijenja strane nego jučer vezni red što god rekli. On je u stvari sa Oršićem i bio pokretač napada. Veza je dosta gubila lopte, malo se otkrivala i slala lopte bekovima, Ljubičiću i Ristovskom koji su brzo bili udvojeni i teško su imali prostora proigrati.

    Tu je ključ naše igre naprijed, ne sumnjam u kvalitetu ovih dečki, no mislim da Čačić na tom dijelu sredine mora malo poraditi na ofenzivnijoj igri. U kombinaciji sa Petkovićem onda tek imamo jako puno opcija.
    Isto tako, Bulata bi se trebalo uvoditi u igru(prvenstveno HNL ), Ljubičića sve više prebacivati u sredinu, a Bočkaja stavljati na lijevi bek. Dobivaš puno više opcija....

    Imam osjećaj da je veznom redu i umor došao na naplatu, dosta jak ritam koji ih je psihički i fizički iscrpio.
  • deda
    27.7k
    Imam osjećaj da je veznom redu i umor došao na naplatu, dosta jak ritam koji ih je psihički i fizički iscrpio.Fanboy

    A tek smo na početku.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Zato je neshvatljivo da nije sletio ni bek ni 6tica, a pustio si Gojaka.
  • marcio amoroso
    32k
    A tek smo na početku.deda

    Nismo baš na početku. Do velike zimske pauze ima još 12 utakmica, a odigrali smo ih već 18.
  • Fanboy
    2.1k


    Sad je reprezentativna stanka, valjda će se odmoriti.
  • marcio amoroso
    32k
    Realno sva moguća mobilizacija i sav mogući fokus mora biti na Salzburgu pa makar protiv Slavena i Istre igrali juniori.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ja bih Istru odgodio tako da sav fokus bude na ove dvije protiv Salzburga.
  • deda
    27.7k
    Nismo na početku, ali sad ćemo imati stani-pani utakmice kad te umor nagriza još više.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kome je Naletilic menadzer od nasih? Ivanusecu? I on ceka u Bergamu na aerodromu, isao je valjda onda samo kao moralna podrska :grin:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne znam sta bih rekao, ja bi cuvao odgodu za osijek/hajduk ali ne bi me cudilo da se odgodi istra
  • Jurki
    8.5k
    Znam da bi trebal pisat u temu hnl.. al ak me pamcenje dobro sluzi, kaj nije savez samoinicijativno odgodil utakmicu gorice i pravednika zbog njihovih nastupa u Europi za boljitak Hr nogometa? Ispravite me ako grijesim

    Kad smo vec kod nekih mogucih odgoda
  • Nino Bule
    11.3k
    nista zaboravi na to, na kraju su tovari svakako samo jednu odgodu iskoristili u kvalifikacijama tako da ne treba ni trazit takvo nesto
  • Jurki
    8.5k
    malo je glupo da se odgoda iz kvalifikacija ne moze iskoristiti sad kad smo u grupi. Slijedi nas paklen ritam. Treba to fizicki a i psihicki izdrzati. S istrom sa juniorima a pravednike odgoditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.