• Alen
    79
    imamo momčad u vrijednosti od knap 100 milijuna, pa ako u bi si dopustili da u HNL-u događaju utakmice, za mene iskreno smiješno... imamo mi dovoljno igrača koji se trebaju u HNL-u na manjim utakmicama dokazati! To im je put do uspijeha, ne smjestit se događati da oni bez petkovica,orsica, ademija ne mogu pobijedit manje klubove HNL-a
  • Ali
    1.9k

    Veza je dosta gubila lopte, malo se otkrivala i slala lopte bekovima, Ljubičiću i Ristovskom koji su brzo bili udvojeni i teško su imali prostora proigrati.

    Ovo je po meni kljuc jucerasnjeg poraza uz nedostatak kvalitetnih alternativa za LP, za hnl je to dovoljna kvaliteta.

    Kod drugog gola, smo imali loptu u njihovoj polovici petko je vrhunski promjenio smjer i oslobodio se cuvara, sacekao ivanuseca i orsu da se priklkuce odigrao u for ivanuseca, koji pokusava neki nepotreban pas kroz tri protivnika kroz noge za mogu, umjesto da okrene stranu na orsu kojem se ljubicic prikljucivao... i iz te greske oni odigraju polukontru gdje njihov leao izvuce naseg sutala do centra i naprave nam kaos jer se u trenu nezna tko koga preuzima, to se i uzivo sa visine moglo lijepo vidjeti A Pioli je prije svega majstor taktike, isto tako je namirisao priliku i izlaskom mohe a ulaskom defanzivno nedovoljno dobrog spike uduplao sa theo i leaom uz pobegu koji se prikljuvivao na lijevo krilo i opet nered i opet gol...
    Steta, jer se stekao dojam pogotovo u orvom da se da igrat snjima a da oni nemaju rjesenja kako nam zabiti
  • manikk
    230

    kakav mrtvi lončarević, zlo mi dođe kada on krene nešto komentirati i elaborirati
  • luka modic
    608
    Jel moguce da Milan ima organiziranu ultra skupinu iz Hrvatske,Milan Istra,Umag,Rijeka, čak i krpa (Milan Istra) bude često na utakmicama...
  • og1986
    2.9k


    Da, postoji skupina. Nisu baš neki Ultrasi i nema ih nešto puno.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jel moguce da Milan ima organiziranu ultra skupinu izluka modic

    Simpatizeri
  • luka modic
    608
    z9kvat5rr9jyyaz4.jpg
    Ne cine mi se bas kao simpatizeri,kad im je trans milan istra odma iznad udarnog i iznad vođe a i imaju veliku krpu na desnoj strani ograde.
  • Str1nger Bell
    677
    Cijela skupina im je smjesna, nadglasani su od 4000 ljud( dobro životinja ), pustali su na razglas navijanje( ni to im nije pomoglo).
    Kolko cujem odustaju od gostovanja u Zagreb, i klub uopce nece trazit ulaznice za jug.
    Sve u svemu ako je na terenu 3:1 za njih, na tribini je 5:0 za plave…
  • og1986
    2.9k


    Imaš ih na fejsu ak nam ne vjeruješ sam provjeri.
  • M77
    445
    Kolko cujem odustaju od gostovanja u Zagreb, i klub uopce nece trazit ulaznice za jug.Str1nger Bell

    Otkud to?
  • Str1nger Bell
    677
    Čitao danas neki naslov da bi mogli imati napokon cijeli jug.
    Uprava Milana razmislja da ne salje zahtjev za ulaznicama radi sigurnosti svojih navijaca u Zagrebu.
    Probam nac tekst pa ubacim u edit.
  • blackbully
    4.4k
    Kolko cujem odustaju od gostovanja u Zagreb, i klub uopce nece trazit ulaznice za jug.
    — Str1nger Bell

    Otkud to?
    North Rtc

    https://www.facebook.com/78604705935/posts/pfbid02nH5gfnVtNh1t7JXneQfLEeELj6QqgBoChNuZ4kZTcD9qPCD1AnWTRUDoSnikoD6ul/
  • masacusec
    3.1k
    Nisu smiješna navijačka grupa, već jednostavno nisu toliko nabrijani na strane grupe niti ligu prvaka koliko na domaće prvenstvo i rivale...takav je to mentalitet
  • seljak86
    2.3k
    Tko god bira utakmice na koje će se nabrijavat je ništa drugo osim običan redikul.
  • masacusec
    3.1k
    Hoćeš li isto to reći za našu grupu koja će se sutra u kranjči pojaviti s 500 članova (nedjelja, centar Zagreba), a u srijedu nas se pojavilo skoro 10x više na LP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.