• Jaro
    5.4k
    zadar koji navodno nebi smio niti uci u proces licenciranja
  • Captain America
    13.3k
    Kolarić se propisno osramotio na susretu Sesveta. Bilo bi poetično kad bi Sesvete upale u 2. ligu kao naša filijala od iduće sezone preko Barine Kustošije.
  • maddaddam
    2.9k
    Bilo bi poetično kad bi Sesvete upale u 2. ligu kao naša filijala od iduće sezone preko Barine Kustošije.Captain America

    Upadaju mimo Barine Kustošije. Okrenuli sa igracem manje.
  • Captain America
    13.3k
    Hvala na infu, nisam pratio dalje. Odlična vijest za nas svakako.
  • Jaro
    5.4k
    kuhinja HDZ...ovaj HNSa ponovo...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ovo s tim dodatnim kvalifikacijama je isto smiješno. Karlovac izdominira ligu s 20 bodova prednosti i sad mora igrati kvalifikacije. Trebalo je staviti da svi prvaci direktno ulaze. Pa nek ih 5 ispada iz druge lige.
  • Infinity
    15.2k
    Previse je, ali se moglo odraditi tako da se kvalifikacije igraju po liga sistemu, a ne kup kroz koji slabije momcadi imaju vise sanse. Liga turnir na neutralnom terenu ili da domacin bude netko od ucesnika, moze prednost imati ekipa koja je osvojila procentualno najvise bodova ili nesto slicno.
  • zgšd
    156
    Kvalifikacije za 3. HNL

    Zagorec Krapina - Krk
    Zadar - Karlovac 1919
    Slavonija Požega - Križevci
  • deda
    27.5k
    Dobro je, svi su se bojali namještanja, a ono Karlovac na Zadar.
  • zgšd
    156
    Zagorec Krapina 0-0 Krk
    Zadar 1-2 Karlovac 1919
    Slavonija Požega 3-0 Križevci

    uzvrati za tjedan dana
  • BornaPŽ1986
    1k
    Slavonija Požega 3-0 Križevcizgšd

    Utakmica odigrana na stadionu Kamen Ingrada, pod reflektorima. Skupilo se i dosta ljudi a i lijepo je kad se odigra utakmica na takvom stadionu. Inače Slavonija je u procesu gradnje novog stadiona u centru grada (odnosno tribine) a ovu sezonu je šarala na par terena po županiji. Ja se nadam da će 3. ligu igrati u Velikoj, da je bar ambicija i novaca pa da se lovi 2. liga na ovom kultnom stadionu.

    IMG_9360.JPG

    pxl_010914_8799144.jpg
  • Stihl
    3k
    Istina, stvarno dobar stadion, uvjek sam to znao govorit. Bilo mi je baš žal kad se tam prestala igrat 1.liga.
    btw. prvo gostovanje mi je bila Velika hehe
  • Infinity
    15.2k
    Zec je osudjeni kriminalac, al ako je vec morao ostaviti trag u nogometu, a onda i taj stadion kao naslijedje, steta je sto ga nije ostavio u nekom vecem mjestu. Nije to morala biti prvoligaska sredina, ali npr. Pozega koja bi naredne sezone mogla imati drugoligasa.

    I dokle se doslo sa stadionom u Pozegi? Posljednja vijest koju sam vidio je ta da se stara tribina srusila. Nikad nista da se pocelo graditi, pa cak ni neka prezentacija.
  • DrawTube
    2.8k
    Zadar 1 - 2 Karlovac 1919

    umkvvo2qyyyolz04.jpg
    82us7bj3tr0you1b.jpeg

    Utakmica odigrana pred gotovo 3000 gledatelja, a došlo je i oko 100 Karlovčana podržati svoje. Karlovac izgleda sigurno grabi dalje, ne bi me začudilo da iduće sezone i završe pri vrhu 3. Lige. Za Zadar ništa još jednu sezonu, ali s obzirom da je to samo politički projekt ne mogu reći da mi je previše žao. Ionako su ušli u kvale preko Zagore
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.