• bbb medimurje
    2.9k
    Za Medimurje predvidam tesku borbu za opstanak
    Taj klub je u takvom rasulu da bi ga najbolje bilo ugasiti
    Zamjerili su se svima
  • Stihl
    3k

    Sjećam se da je nekad Međimurje bio za prilike HNL-a čisto ok klub. Otkad su ispali iz 1.lige nisam ih bas previse pratio, al vidim da su dosta dosta pali, ali nisam znao da su bas u tolikom rasulu, tj.neznam tocno na kaj mislis? Jel problem u financijama ili?
    Kak mislis, svima su se zamjerili?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jel problem u financijama ili?
    Kak mislis, svima su se zamjerili?
    Stihl

    Ostali su financijski duzni gotovo svakom igracu
    Predsjednik kluba je Jasenovic, vlasnik Autokuće Jasenovic
    Cak nisu platili niti clanarinu savezu za igrace
    Prosle godine su izgubili finale zupanijskog kupa od nedelisca, kluba koji se natjece u prvom rangu zupanijskog nogometa
    Doveli su oko 15-20 novih igraca
    Oni su prosle godine zavrsili na sredini tablice 3 lige sjever iza poleta iz sv.Martina na Muri koji nisu htjeli ligu vise pa je eto medimurje iskoristilo priliku i otislo gore, kaj je opet prica za sebe
    Bas imaju jako losu reputaciju u medimurskoj javnosti
  • Stihl
    3k

    Pak su muljali haha...vidis, nisam znao da je tak loša situacija. Cinili su se nekad kao dosta stabilan klub.
  • zgšd
    156
    1. kolo je kompletirano
    Zagorec Krapina - Dugo Selo 1-1
    Osijek - Grobnican Cavle 3-1
    Hrvace - Jadran Porec 4-3
    Bjelovar - Trnje 3-1
    Jadran Luka Ploce - Belisce 3-1
    Marsonia - Opatija 1-1

    Pretpostavljam da ce za par tjedana biti jasnije, koji od klubova planiraju nekaj vise od ovog 3. ranga natjecanja.
  • deda
    27.5k
    Prosjek gledanosti u 1. kolu 352. Vrlo dobro rekao bih.
  • Mali dioničar
    14k
    352deda

    Slijedeći je cilj 442.

    Za HNL bi cilj trebao biti 4.231.
  • deda
    27.5k
    Slijedeći je cilj 442.Mali dioničar

    A ne, prvo se udara 433 :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Ak će biti kiša se udara 352.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Evo ono o cemu sam vam vec prical o Nk Međimurju se nastavlja, jutros su trener i sportski direktor podnijeli ostavke. Evo vam mali dio priopcenja od sportskog direktora tek tolko da vidite kakvo je stanje u nekad stabilnom prvoligasu

    "Naišao sam na brojne otvorene stavke i neplaćena potraživanja igrača, trenera, liječničke službe, fizioterapeuta, knjigovodstvenog servisa, medija i tako redom da ne nabrajam unedogled. Pripreme smo započeli bez planiranog proračuna, kamoli vizije kako ga popuniti, bez ijedne kune u klubu, bez lopti, bez adekvatne medicinske skrbi, bez riješenog modela korištenja terena."

    "Sa svime sam se bio spreman i dalje nositi sve do trenutka kada sam saznao da u klub dolazi igrač čiji će otac biti sponzor kluba. Ta će se sredstva vrlo vjerojatno koristiti i za financiranje dijela plaća naše ekipe. U sponzorskom ugovoru to sigurno neće pisati, ali kada se zbroje dva i dva nije teško pretpostaviti da će njegov sin postati standardni prvotimac."
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mladost Ždralovi gostuje u Pločama kod Jadrana, iskorištena je prilika za posjet Međugorju i njegovom najpoznatijem žitelju Zdravku Mamiću.

    @deda
  • deda
    27.5k
    Znam sve. Što reći, napravili glupost. :shade:
  • immerwieder
    1.2k
    nije to glupost, nego posjet stvarnom vlasniku firme
  • deda
    27.5k
    Misliš na HNS ili Dinamo, Ždralovi imaju svog gazdu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.