• immerwieder
    1.2k
    mislim na stvarnog vlasnika gazdine firme, ovo je ispalo kao pravo outanje
  • deda
    27.5k
    Misliš da je Mamić vlasnik Prime? Prvi glas.
  • immerwieder
    1.2k
    njegova bjelovarska prošlost, i ovaj posjet daju za razmišljanje,
    ali idemo offtopic, sorry svima
  • deda
    27.5k
    A gle, neki od čelnih ljudi u klubu su mu rodbina. To je činjenica. Ali klub vodi Radić iz Prime i financira klub. Koliko znam Mamić s njegovom firmom nema nista.
  • trender
    168
    Za mene je @deda jedini vlasnik Ždralova. Nikad ne bi vjerovao da ću otkrit klub i odmah ga počet simpatizirat:lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Inače dio delegacije Ždralova su tovarski donatori i imena im pišu u tematskom parku ispred Poljuda
  • Mališan
    1.7k
    Mamićeva familija i tovarski donatori, zvuči ko bajkovit klub
  • Bosna86
    11.5k
    Inače jedan od likova sa slike je osnivač DPH Dugo Selo
  • bbb medimurje
    2.9k
    Inače dio delegacije Ždralova su tovarski donatori i imena im pišu u tematskom parku ispred PoljudaBosna86

    Inače jedan od likova sa slike je osnivač DPH Dugo SeloBosna86

    Jako zanimljivo, dobro da imamo zonu, kolko toga tu saznam, 50% toga nema u medijima
  • deda
    27.5k
    Alo nemojte mi na Ždralove
  • Nolifer
    6.5k
    c/p sa njihove fb stranice i bas dobro izgleda novo uredjeno sve

    Odlične vijesti s Trnja ⚽️✌️
    "Nakon tri utakmice u gostima konačno čekamo subotu i utakmicu na našem terenu.
    Nakon puno truda smo uspjeli sanirati i napraviti sve ono što nam je nedostajalo da bi zadovoljili sve uvjete za igranje u Supersport 2NL.
    Moramo biti ponosni.
    U subotu nam dolazi lider prvenstva, ekipa koja jedina ima maksimalan broj bodova i koju respektiramo.
    Mi ćemo gledati sebe i koncentrirati ćemo se na našu igru, na naš kvalitet i pokušati sakriti naše mane a iskoristiti njihove.
    Nadam se da će tribine biti ispunjene i da će ljudi koji dođu pružiti podršku našoj mladoj ekipi, a ja znam da će im oni vratiti dobrom i kvalitetnom igrom." odlične vijesti s #NKTrnje podijelio je s nama trener seniora Danijel Pranjić.

    Dobivena licenca za stadion SuperSport 2NL , svakako je razveselila i one najmlađe , naše nade iz #školenogometa NKTrnje , uz pratnju jednog roditelja, kojima smo omogućili besplatan ulaz za domaće utakmice kroz cijelu sezonu , moći će gledati i biti podrška #seniorskoj momčadi.

    Prva utakmica doma ove sezone, viši rang natjecanja za naše seniore, uređen stadion novi dizajn dresova, iznenađenje pred utakmicu , lider u gostima .. sigurno su dovoljan razlog da ovu subotu popodne budete na Trnju .
    #prekotrnjadozvijezda #volimnogimet #igrajtrnje #seniori #supersport2nl

    4sw74vjom6zt15c6.jpg
    58lumoz54lb8gwgr.jpg
    dicc01tk6kylvkg9.jpg
  • Nolifer
    6.5k
    NK Odra - NK Trnje 0 : 2

    "Pobjeda protiv Odre u kupu.
    Najbitnije da se nitko nije ozlijedio i da smo dali minutažu mladim igračima i onima koji se vraćaju nakon povreda.
    Neke igrače smo malo odmorili jer nam predstoji utakmica u subotu protiv jako dobre ekipe Sesveta.
    Ono što je dobro da ove sezone, kući igramo jako dobro.
    Tko god dolazi na naš teren ne može se postaviti kao favorit.
    Tako će biti i u subotu.
    Nas će se pitati kako će biti na terenu.
    Imamo respekt prema ekipi Sesveta i njihovoj poziciji na tablici, ali mi ćemo kontrolirati igru i nametati tempo utakmice.
    Želimo pobjedu i dobru igru ," uvijek spreman za dati nam izjavu , trener D.Pranjić

    Bit će teško protiv ekipe iz Sesveta, ali ako budu pravi sve je moguće
  • Patak
    2.2k
    Trebali bi malo dati prostora u medijima i glavnoj trenerici Trnja Tihani Nemčić. Doktorirala je na temi nogometa, bivša futsal reprezentativka, imala bi nešto za reći. A i napisala je odličnu motivacijski knjigu Joker o svojoj karijeri!
  • Str1nger Bell
    677
    upisi njeno ime i prezime na google i vidjet ces da je itekako dobila medijski prostor
  • Nolifer
    6.5k
    Ždralovi - Trnje 0:1

    Igraj Trnje volimo te mi :strong: :victory: :up: :clap:

    24kwtfjl16p71urk.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.