• Mali Zeus
    9.1k
    ↪Mali Zeus inače prijatelj i ja imamo posebnu klasifikaciju igrača, i jednu nazivamo " Tik Tok" hahahahahahaha. Samo ću ti reći da je Gavi iz Barcelone u toj skupini.Tongo Doumbia

    Ovo ću zapamtit. :rofl:
    I Dua lipa prije tekme. Preko nekih gigantskih gej slušalica. :lol:
  • Mlađi referent
    10.2k
    Tu je bio kritiziran jučer, ali najviše kaj će mi falit od Ljubičića je njegov drip. Ostajemo na igračima koji se oblače samo generički, nadam se da će bar Takuya furat zblajhanu kosu.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Još je dobro ak je Dua Lipa, mislim da je kod naših igrača najčešće Prijovićka i taj đir.
  • javolimtebejako
    567
    3 goruce pozicije: lijevo krilo, desni bek i netko sa dripom
  • jedan u nizu
    5.5k
    Ovako nesto?

    12_JS262362324-1.jpg
  • cibona
    1.3k
    Toliko o velikoj i iskrenoj ljubavi svaki put kad je ko pudlica nakon tekmi skakao ispred Sjevera.... :vomit:Kermit

    A sto bi trebao reci? Ovi tamo dole, od medija do navijaca, bi ga na sami spomen rijeci "Dinamo Zagreb" razapeli. Ajde da je presao u neki normalan klub, onda bi se ocekivala neka oprostajna objava, ali mi govorimo o aeku, to je klub koji nas je svim silama pokusao izbaciti iz europskih natjecanja, a nas navijace nazivaju neonacistima.

    I sad zamisli sto bi bilo da je ljubicic rekao "Zahvaljujem svojem bivsem klubu i navijacima na ukazanom povjerenju, ove godine zajedno s vama bile su predivne, prosli smo kroz puno toga itd itd".

    Da je rekao nesto tako bio bi izbacen momentalno. Uglavnom, ljubicicu zelim svu srecu, zasluzio je puno vise u dinamu, izgubili smo odlicnog igraca i nadam se da nece puno vremena provesti u aeku.
  • javolimtebejako
    567
    zbog ovog je kod guardiole i odigrao ukupno 7 minuta :lol:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Mislim da bi tema trebala otic u arhivu
  • Dalmatinec
    536
    Ovaj transfer je čisto povraćanje. Je li moguće da je klub ovoliko otuđen od navijača?
  • mali M
    3.1k
    znači gledam i zgroženo odskrolam, pa se vratim i ne vjerujem, pa odskrolam, pa mi neide iz glave jer to on zapravo ima gornji dio hlača umjesto đepa na kaputu, pa mi oči prokrvare na cipele... idem brzo s ove teme, šta si mi napravio imat ću noćne more
  • Nogo
    1.2k
    Vidim da se ni Dinamo nije nešto pretrgao oko zahvale.
    S druge strane da čovjek nije napisao par stvari za navijače je sramota. Imao je od koga i učiti (našeg Drmića).

    Još čujem da se nije stigao oprostiti od igrača. Ali zato naslikavanje s onom njegovom sponzom, e to se stigne.

    Po meni odličan transfer. Jest da ga se guralo na beka, ali ono što je odigrao u sredini je bilo žali Bože.
    Za ove novce top stvar.

    Mislim da bi ovo trebalo u arhivu i pod bivši igraci!
  • Zagi
    4.7k
    Čeka ga važan izbor
    athens-lombardy-greece-3rd-oct-2022-new-stadium-of-aek-a-002.jpg
  • Krizy
    35k
    Arhiva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet