• Mali dioničar
    14k
    Dinamo kupio Ljubičića jer je igrao dobro protiv Dinama, a AEK ga je kupio jer je igrao dobro protiv AEK-a.

    Evo, skauting nije zathjevan posao.
  • NitkoBitan
    11.8k
    "Bio sam sretan kada sam saznao za interes velikog kluba poput AEK-a. Znaš da si dobar igrač kada te takav klub želi doći. Želio sam doći, samo sam tražio kojim ću letom stići ovamo."

    :rofl:

    Mogao je barem slozit oprostajnu objavu za rastanak od bivseg kluba, ili je na to zaboravio cim je zakoracio u prvi avion.
  • Kermit
    32

    Toliko o velikoj i iskrenoj ljubavi svaki put kad je ko pudlica nakon tekmi skakao ispred Sjevera.... :vomit:
  • Doktor Kunić
    2.4k
    :lol: :lol:

    8 stranica prolivenih emocija za momkom a on nas sve lijepo nabio na onu stvar
  • Orc123
    5k
    Kaj nije se ni oprostio od kluba nekom objavom? Kuzim da su ga sustavno unistavali ali barem se mogo os navijaca oprostiti nekom objavom...sramota.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Fino se posrao po svima.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Siguran sam da ces do 2027 napraviti transfere >20 mil €Ali

    Samo je pitanje hoće li u City ili Liverpool.

    Kad vidim ove njegove izjave, uopće mi nije žao što smo ga prodali. I još zaradili na njemu.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Siguran sam da ces do 2027 napraviti transfere >20 mil €Ali

    :grin: :lol:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Sve najgore ti želim čupavi, ozljedi se prvom prilikom... Zbogom!Pero Vragec

    Kolega vizionar!
  • marcio amoroso
    32k
    Nije se oprostio jer se ne želi zamjeriti njihovim smrdljivim navijačima. Zbrojite jedan plus jedan.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Prvi sam otvorio temu odlaska, posvetio mu par lijepih riječi, i neću ništa povlačit. Iako sam potajno znao da, čim je dobar i nerazdvojan s drugim debilom (Drmić) da tu nema ni karaktera ni čovjeka.

    Još mi se više želudac okreće kad pričate kako smo eto njih mi uništili, ili da su nas zadužili. Dragi prijatelji, oni su svoje zaduživanje itekako masno naplatili od Dinama!

    Plus takvi, kako ih ja nazivam " tik tok " igrači, sa širokim hlačama i debilanom od odjeće, koji vjerojatno slušaju Dua Lipu prije utakmice, ni ne osjećaju impuls koji navijači daju svom klubu, koliko mu se posvećuju i što im znači pogažena riječ.

    Tako da, sretno ti bilo, ali što dalje od Dinama sa takvim stavom!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    prije koji dan sam vam napisao da ne idolizirate igrače kojima je to posao, nema tu velike razlike, evo još jednog primjera, jel mu trebamo zamjerati sada ?

    Livaković je oduševljen Fenerbahčeom, posebno navijačima koji su, po njegovim riječima, najbolji na svijetu.

    "Po prvi put sam u životu vidio ovakve navijače. Moje uši su odzvanjale i sve je bilo zaista vrhunski", govori Livaković i dodaje:

    "Svi u Hrvatskoj već znaju da je Fenerbahče najveći klub u Turskoj, ali sada sam uvjeren da je najveći na svijetu", istakao je hrvatski čuvar mreže.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Plus takvi, kako ih ja nazivam " tik tok " igrači, sa širokim hlačama i debilanom od odjeće, koji vjerojatno slušaju Dua Lipu prije utakmice, ni ne osjećaju impuls koji navijači daju svom klubu, koliko mu se posvećuju i što im znači pogažena riječ.Tongo Doumbia

    Ovo mi je zakon. :rofl:
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    inače prijatelj i ja imamo posebnu klasifikaciju igrača, i jednu nazivamo " Tik Tok" hahahahahahaha. Samo ću ti reći da je Gavi iz Barcelone u toj skupini.
  • Captain America
    13.4k


    Olivera Matijević>Dua Lipa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet