• Mali Zeus
    9.4k
    sori ovo mi zvuči kao nisam ja za mamića ali
  • bbbruxelles
    83

    Tako je. Dobro ti zvuci. Misljenja su dopustena ili je samo jednoumlje dozvoljeno?
  • bbbruxelles
    83
    Trebam li braniti lopovstvo i nesposobnost ove uprave, a samo na lopovstvo mamicevo dizati glas?
  • Mali Zeus
    9.4k
    što se mene tiče takva mišljenja ne bi bila dopuštena, ali nisam ja admin pa samo ti dalje.
  • Ali
    1.9k
    Ako je "Ljubicic 3,5mil € dobar posao", sto je onda Jan Mlakar za 3,5mil u talijansku drugu ligu i to u klub blizu zone ispadanja iz te iste ? Usput taj ist Mlakar je doveden za 0,5 milja...

    Onda priznajmo da su svi drugi klubovi u hnl bolji od nas po pitanju transfera. A ne da sami sebe zavaramo da je ovo bio dobar posao. I to kap ma super moglo je i za 0€ ....
  • bbbruxelles
    83
    pa naravno, kako je rekao Slobo: "jesam ja za demokratiju, ali ne da svako govori sto oce..."...
    Reci, moram podupirati ovu upravu i bas jako, jako zmiriti i pritom nista ne smijem artikulirati?
    Sto se mene tice, to mi lici na "Welcome to Yugoslavia."
  • Jurki
    8.5k
    Trebam li braniti lopovstvo i nesposobnost ove upravebbbruxelles

    Tko brani lopovluk i nesposobnost ove uprave na forumu?
  • bbbruxelles
    83
    tko je to ijednom artikulirao na glas na tribinama? Ili bilo kakvim javnim, sluzbenim priopcenjem od strane Udruge?
  • Juznjak
    3k

    Bilo je dovoljno poruka, pjesama itd. Neće se svaku utakmicu dizat poruka protiv uprave. Svjesni su oni da ih svi mrzimo, ne brini.
  • Jurki
    8.5k
    tko je to ijednom artikulirao na glas na tribinama? Ili bilo kakvim javnim, sluzbenim priopcenjem od strane Udruge?bbbruxelles

    Clanovi IO iz redova navijaca su bili protiv transfera Ljubicica.
    Ima negdje i clanak o tome. Da se referiram na Ljubu s obzirom da je njegova tema.
    Isto tak trazen je vanredni sastanak sa upravom o gorucim problemima kluba.
    Jebiga treba tu bagru pocistiti pocevsi od metuzalema, kavokuhacice/kuvertarke i ostalih fikusa.
  • bbbruxelles
    83
    to je tvoje misljenje da je bilo dovoljno poruka. Postujem, no ne dijelim misljenje.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Imamo 2 čovjeka u NO i jednog u IO, uskoro će izbori al sranje, nije se vikalo na tribinama pa je zaključak da se ne radi na promjenama u klubu.
  • bbbruxelles
    83
    slazem se. No, mislis li da je oprecno misljenje odredjenih clanova IO protiv transfera Ljube dovoljno činjenje? Iskreno, mislim da trenutnu Upravu zaboli k za njihovo neslaganje s prodajom Ljubicica.
  • Jurki
    8.5k
    mislis da njih bole poruke? Jebe se njima pa taman Boysi zapalili stadion.
    Jos bi rekli "i onda bi oni demokraciju".
    Pisale su se poruke, potpisivale peticije, bojkoti, izlazilo u medije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet