• Boysica
    498
    mali Toma je presladak , i ova kapica mali gospodin .
  • Tom Hanks
    3k
    Kako god ti misliš,završavam tu ne vrijedi
  • OsamŠest
    3.3k
    Jel ima netko možda fotku naše zastave sa Svetog Duje od prije par godina? Većina s neta je mutna i ne vidi se jasno..
  • The Undertaker
    5.1k
    Imaš na mojoj profilnoj.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pred nama su jako važna 2 i pol mjeseca. Þrvi mjesec u kojem treba isfiltrirqt igrače na koje možemo računati i već pripremiti ljetnji transfer rok.

    A drugi (i pol) u kojem treba napraviti vrhunske pripreme i transferima stvoriti najbolji dinamo u zadnjih 6 godina
  • miro
    4.4k
    Velika sezona je pri kraju. Osvojili smo prvenstvo i riješili se najvećeg utega kluba.

    Puno posla imaju Šimić i Bišćan, jer ovako kako sad izgledamo ne možemo bit konkurentni ni u Europskoj ligi. Nadam se samo da Ivanušeca nećemo prodat ove godine.

    Uz to nek se još klub i grad pokrenu po pitanju stadiona i pred nama su lijepa vremena.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja se nadam da imaju na papiru par iskusnih igraca jer Misic i Ristovski ne mogu ostat jedina okosnica novog Dinama (pod uvjetom da i Ivanusec ode). Mladi igraci su ok, treba ih imat u kadru, rotaciji, ali iskustvo na prvom mjestu.
  • Time
    855
    Ogromne pohvale i čestitke svim našim danas,bez lažne patetike i preuvelicavanja meni osobno jedno od naših(nisam bio tu,ali pisem naših) najboljih gostovanja ikad.Koreografija potpuna idila,sve pogodeno,građanski i gospodski duh našeg kluba.Kroz ovu koreografiju smo pokazali koliko smo uistinu veći od njih.Ponosan sam do neba.
    Veliko bravo za sve one koji su ovo osmislili.
  • xavier
    12k
    Dođem maloprije doma i moj mali koji ima 4 i pol godine još je budan i viče "šampioni, šampioni".

    Pitam ga zašto još ne spava, a on kaže "zato što smo poslali prvaci"...i što da mu čovjek kaže :cool:
  • Krizy
    43.2k
    što da mu čovjek kažexavier

    I dogodine ako Bog da :cool:

    (Dobro odgojen, nema se šta prigovoriti)
  • vjeko1701
    8k
    Pažljivo s ovim, mali već hvata kako te manipularati...

    Da ne bi bilo za par godina - "stari, trebam 50 eura za travu, rizle i ku*ve"

    "Zašto?"

    "Jer je Dinamo prvak..."

    Čvrsta ruka!
  • Neki tip
    21.3k
    Da ne bi bilo za par godina - "stari, trebam 50 eura za travu, rizle i ku*ve"

    "Zašto?"
    vjeko1701

    Ne kužim čemu pitanje "zašto" nakon ovog.. :chin: :smile:
  • Gelipter
    3.7k
    A ja ne kuzim kako bi 50 eura bilo dovoljno :brow: :chin:
  • Ludovic IX
    7.2k
    Prijenos na instagramu sa macole
  • San Lorenzo
    15.4k
    "Dinamo neće imati ovakvu podršku dok god se ne napravi novi stadion. Bez toga nikad nećemo biti ni blizu, a s tim ćemo vidjeti koliko je Dinamo velik klub, a koliko čujem, ide se u tom smjeru. Onda ćemo mi Zagrepčani i svi koji volimo Dinamo moći pričati o tome."

    I Bišćan na tragu onoga što smo i mi ovdje pričali prije par dana, dok god imamo stadion kakav imamo, nemožemo se nadati nekoj ludoj atmosferi i posjećenosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.