• Nolifer
    6.5k
    To bi bio prvi korak.. Onda Šibenik učini drugi korak i mazne im Kup i ostanu bez svega...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Mi smo "gospodski" klub, nece biti dizanja pehara na Poljudu...NitkoBitan

    Gospoda ili ne, pehar se diže u zadnjoj utakmici.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ako dobijemo tamo, bit će nereda, bit će bijesniiii. :D
  • DZj
    43
    Neznam dal je prava tema za to , ali ima mozda neko dva mjesta u autu za split u nedjelju s podrucja Međimurje ili Varaždin bi najvise odgovaralo , moze i iz Zagreba
  • Nino Bule
    11.3k
    Ovo baca na grafike marcinka junior za lokomotivu
  • Fantom
    19
    Vise na 433
  • marcio amoroso
    32.1k
    Taman još 3 pojačanja fale na slici. Lijevi bek, stoper i desno krilo :cool:
  • NORTE
    9k
    Ovo baca na grafike marcinka junior za lokomotivu
    1h
    Nino Bule
    Mislim da je isti dizajner kao i za Ademijev oproštaj.
  • NORTE
    9k
    Skoro da mi je svejedno hoće li dinamo odigrati neriješeno ili pobijediti u Splitu.
    Jer neriješeno nam osigurava titulu, a to bi ih vjerojatno jednako pogodilo.

    Naravno, pobjeda dolje je uvijek slađa.

    U oba slučaja, fešta, a onda je red da igrači koji su malo igrali da startaju u 4 tekme.

    Nevistić, Zagorac
    Ktc, Bočkaj, Perković, Gurlica, Živković
    Bulat, Brkljača, Topić, Lukačić, Vrbančić
    Menalo, Rukavina, Vasilj

    Drmiću bih također dao stratnu poziciju u sve 4 tekme, to mu je vrlo vjerojatno zadnja šansa da se pokaže.
  • OsamŠest
    2.5k

    Nema se Drmić kaj pokazivat i dokazivat, on je pokazao sve svoje kroz karijeru. Na kraju dana, starter je u kontinuitetu od kad nema Petkovića (mislim zadnjih nešto malo manje od 10 utakmica) i mogao si vidjet sve kaj te zanima. Jako dobar napadač koji može ić preko 25 golova u sezoni.

    Mislim da će njegov ostanak više ovisit o drugim stvarima. Produljenje/odlazak Petkovića i dovođenje novih napadača (Frigan, Vipotnik..).
  • xavier
    11.1k
    to mu je vrlo vjerojatno zadnja šansa da se pokažeNORTE

    :eyes: :chin:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Gospodski :clap:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Svakim danom sve veći ponos :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.