• OsamŠest
    2.6k

    Pratim Kotarskog od nižih uzrasta Dinama pa sve do danas i mogu reć da je po mom mišljenju jedini hrvatski vratar koji danas sutra može dosegnuti razinu Livakovića.
  • Captain America
    13.7k
    Čavlini još jedna sezona posudbe, a Nevisti prilika. Ima iskustvo ozbiljnog europskog nogometa, svaki dan je bio s Livijem i igračima i zaslužuje priliku (pogotovo s obzirom na odštetu koja je plaćena i da je bio nakon Livija najbolji golman u ligi).
  • bluepower86
    766
    Jedina i prava zamjena za Livija nam je mali Labrovic iz Rijeke.Treba dat Nevisticu priliku ako se ne pokaze kao dobro rjesenje onda Labrovic.Ali vjerujem da ce se Nevistic iskazat,decko je klasa.
  • San Lorenzo
    11.4k
    Skeptičan sam oko Nevistića jer dugo nije branio, a prošle sezone je svako malo kiksao u Lokomotivi...ući s takvom tempiranom bombom u novu eurosezonu ne bi bio mudar potez.
  • Droljo
    5k
    Meni je labrović smijurija
  • NORTE
    9.2k
    Intervju Perića prije derbija:

    Ja kao igrač Dinama ne bi se volio naslađivati pred 25 - 30.000 ljudi. Osobno bih volio da mi kao igrači, kao klub, proslavimo taj naslov s našim navijačima, da ga proslavimo jer smo puno toga utkali u njega, puno je tu truda, treninga, odricanja bilo da bi stigli na milimetar od ciljne ravnine. Dug je i iscrpan to maraton bio za sve - i nas igrače i klub kao i navijače.

    Netko se možda voli naslađivati na Poljudu, ali meni to nije napeto. Ne bih volio slaviti titulu, ako do nje dođe naravno, na način da to radim da nekog palim, provociram, nego samo i isključivo zbog nas i navijača, jer to je zajednički uspjeh do kojeg smo došli zajedničkim snagama i pritom puno toga prošli. Baš smo se puno borili, sretni smo što smo došli blizu tituli, ali vjerujem da bi jednako guštali u Maksimiru. No, hajmo odigrati tu utakmicu pa ćemo vidjeti kako će završiti - nije dobro raditi ražanj dok je zec u šumi'

    ''Znate, danas - sutra ne znamo što nam život nosi. Ne bih ni ja volio da se oni nama naslađuju na Maksimiru, u našem dvorištu, hramu, zbog bilo čega. Treba tu ostati dostojanstven i ponizan, treba biti sportaš i gospodin u jednom. Svi smo mi naši''.

    Progovorio je i o podršci  navijača.

    ''Predivno je to za znati. Zato bi bilo možda i idealno dobiti tu utakmicu i to njima posvetiti, ne samo i ovu utakmicu nego općenito. Neću reći od kad sam došao, ali posljednjjih tri godine osjeti se nekako drugačija vibra i nas i Boysa... BBB-ovci su jedna od rijetkih navijačkih grupa koje su uz nas i kad ne ide. Svaka momčad ima loš period i rezultate, ali ne sjećam se da je itko od nas bio na udaru navijača. Neke druge grupe u tavim situacijama znaju krenuti gaziti po igračima, ali ne i oni. Maksimalno su nas zaštitili i bili nam podrška i oslonac. Bili su nam vjetar u leđa. Osjetila se ta pozitivna podrška od njih. Hvala im na tome, to je jedan još dodatni motiv igrati za ovaj klub, ponos i sve'', rekao je.
  • Neki tip
    19.3k
    Lijepo zbori Perić, bistar dečko.
  • BBBaranja
    1.9k
    Fin dečko iz fine obitelji,šteta što ga ozljede nisu zaobišle..
    Tekst skroz na mjestu osim da smo svi naši,oni su titovi a mi smo naši :smile:
  • Rex Ramae
    2.4k
    Dino gospodin
  • Carrasco
    4.1k
    Zdrav i normalan momak, izgleda.
  • Captain America
    13.7k
    Čovjek je htio studirati arhitekturu, sigurno se radi o intelektualcu (što se i vidi iz svake izjave).
  • Boysica
    447
    Super receno al mi smo Dinamo a oni kmecavci vec 18 g ... Nemaju oni nikakve milosti prema nama znam da nije u redu spustat se na njihovu razinu al pre veliko je rivalstvo da si nebi dali gust i slavili na poljudu ...
    Mrzim ga ni sama nisam svjesna koliko bljuje mi se kad ih vidim fuj
  • Pop corn
    5.1k
    Super receno al mi smo Dinamo a oni kmecavci vec 18 g ... Nemaju oni nikakve milosti prema nama znam da nije u redu spustat se na njihovu razinu al pre veliko je rivalstvo da si nebi dali gust i slavili na poljudu ...
    Mrzim ga ni sama nisam svjesna koliko bljuje mi se kad ih vidim fuj
    Boysica

    Jedno je navijač, drugo igrač. Koji je uz to (bio) reprezentativac i koji dobro zna kako je danas to biti jesam, a sutra nisam.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Kad se već priča o potencijalnim pojačanjima onda treba reći i da Antonio Čolak na ljeto odlazi iz Rangersa. Ja ga osobno ne bih htio u Dinamu jer mislim da on dobro funkcionira samo u određenom kontekstu igre (sa mnogo nabačaja) ali me ne bi čudilo da ga Dinamo dovede. Njemu je Bišćan već bio trener u Rijeci kad je Čolak bio na svom vrhuncu (29 nastupa 19 golova) i nije nemoguće da rubni reprezentativac završi u Dinamu.
  • masacusec
    3.1k
    Sve je to lijepo, divno, krasno, gospodski...i tako bi trebao rezonirati igrač Dinama i to je ta distinkcija nas i njih koju zazivamo u temi "Nismo isti".
    Međutim, mi navijači ponekad/često zatomimo racio i vođeni smo isključivo srcem...
    ono kaj hoću reći...di ćeš bolje proslave naslova prvaka nego na šugavom poljudu!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.