• dZg1986
    384
    Nisu samo stranci, dam se kladit da velika vecina navijaca Dinama obozava Modrica, te bi nastala apsolutna ludnica kad bi se vratio.
  • The Undertaker
    4.1k
    Jel to znači da mu ne zamjeraju, da smatraju da nije oštetio Dinamo i da su ovi koji tvrde suprotno u manjini?
  • Jaro
    5.6k
    Ja sam vlasnik firme. Radnik koji radi za mene mi donese 20 mil. nečega kao ekstra doprinos. Umjesto da legalno isplatim direktora, ja mu kažem da, uz moje znanje, zatraži od radnika da fiktivno prikaže da je pola od tog zarađenog njegovo i da mu to vrati na direktorov privatan račun. Radnik pristane. Država nas uhvati u tom ilegalnom činu i kazni mog direktora zatvorom a radnik se izvuče laganjem na sudu. Da li je u redu da ja kao vlasnik tvrdim da me je radnik oštetio za 10 mil. nečega?The Undertaker

    Ti si CEO u firmi. Ima 200 zaposlenih, 10 vlasnika. Jedan od tvojih podredjenih donese firmi 20 milja. U dogovoru s tobom izvucete i podjelite 10. Ima li oravo ovih 10 vlasnika (i onih 200 zaposlenih koji su ocekivali bonuse, bolju opremu, vece place) tvrditi da ste ih taj radnik i ti ostetili?
  • Jurki
    8.7k
    velika vecina navijaca DinamadZg1986

    To bi ocito bila samo ona skupina ljudi koja bi svršavala da se krimos sutra vrati u klub, i koja tvrdi da bez krimosa nebi bilo ni Dinama.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Gadi mi se pljuvanje po covjeku koji to nije zasluzioNousername

    U redu, tu se razilazimo.

    Tolerancije na greške mora biti. No, ako davanje lažnog iskaza i oštećenje Dinama za više milijuna nisu dovoljan razlog za pljuvanje, ja onda ne znam gdje je ta granica.

    Nisu samo stranci, dam se kladit da velika vecina navijaca Dinama obozava Modrica, te bi nastala apsolutna ludnica kad bi se vratio.dZg1986

    Siguran sam da bi. Nastala bi ludnica i da dođe recimo Karim Benzema. Ne znači da je on radi toga manje smeće.
  • Ali
    1.9k
    Evo tu se gore spominje da je Boban kod transfera dobio silnu lovu (kasnije mu je stari sa tom lovom kupio ugostiteljski lanac u zagrebu, nešto kao leggiero danas, sam u puno raspadnutijem stanju i sa vlasništvo nad lokalima u centru) pa smo mu tu pisali zamolbu (usput vrhunski složene rečenice nekog sa zapada) da se vrati u klub. Kakva je razlika njega i Modrića? Zato kaj je modrić držao lojtre krimiću zm, a Zvone Šojiću...
    Ali meni kao navijaču je bitniji onaj high-kick milicajcu i bezbroj poteza u igru za plave i repku od tih očito uobičajenih kombinatorika ispod stola u svijetu nogometa. I bio bih sretan da se vrati Zvone na neku funkciju u plavi klub. Jer sam siguran da bi svojim imenom i ugledom osnažio Dinamo.
  • The Undertaker
    4.1k
    Svi znamo što je u pitanju. Modrić nije utopio Mamića kad je mogao (iako to nije imalo utjecaja na konačni ishod suđenja) i to mu ekipa ne može oprostiti. Pare su tu sporedna stvar. Da ga je "utopio" a pare uzeo sebi u džep svejedno bi bio legenda veća od Ademija.
  • Jurki
    8.7k
    Da ga je "utopio" a pare uzeo sebi u džep bio bi legenda veća od AdemijaThe Undertaker

    I da je vratio pare i javno se ispricao.. tek onda mozda bi mu navijaci mogli oprostiti to sranje.

    Edit: znao je on jako dobro kaj radi.. tak da ici s pricom kibi dabi je bezveze.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Mislio je na sebe. Imao je dvije mogućnosti, ne pristati na to, mamic bi ga zajebavo još bar jednu sezonu i onda ga prodao..nama bi to bilo dobro ali on je htio ići. I mamic bi mu i dalje do kraja karijere uziamo pristojq postotak koji bi sad izašao puno, puno više od 10 miliona.

    Ovak sw riješio mamica..ja njemu ne zamjeram što je mislio na sebe već kad je došlo do suđenja što nije rekao kak je bilo i prije se dogovorio da će bit pokajnik i
  • vjeko1701
    5.9k
    Mene zanima jedna stvar, mlađi sam pa ne znam...Zašto su od transfera Bobana njemu samom sjeli novci na račun privatan, a ne klubu ? Koliko sam vidio Boban je to i priznao kad ga je mafijaš optužio da su sjeli na njegova ujaka u Švicarsku. Jel to nekad bila praksa?Fanboy

    Ja sam čuo neke glasine da su ti novci preusmjeravani u kupnju oružja (između dosta drugih)
  • dZg1986
    384
    Ne, uvjeren sam da bi bez obzira podrzavali Mamica ili ne, velika vecina podrzavala Modrica i njegov povratak te bi nastala ludnica
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne, uvjeren sam da bi bez obzira podrzavali Mamica ili ne, velika vecina podrzavala Modrica i njegov povratak te bi nastala ludnicadZg1986

    Ne znam koga smatraš pod veliku većinu i gdje živiš, ali velika većina ljudi koji idu na svaku tekmu ili svako gostovanje ga sigurno ne bi podržavala.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovisi, ako bi se javno pokajao za sve i napravio ono što je rekao tokom suđenja a to da će klubu uplatiti natrag 2M koja je zadržao od tih 10 ukoliko se presudi da je to bilo ilegalno.. Mislim da bi mnogi oprostili.
  • Nolifer
    6.7k
    A kaj bumo onda s ovim, jel ovo neš umjetno ili stvarni tj pravi LM? Meni je ovaj draži, nego onaj na sudu.

    Tam na sudu nebum komentiral nisam stručan. Ali mi nije drago da je to napravio...

  • masacusec
    3.1k
    Pa nije modrić neke velike inteligencije da bi bio svjestan da je tim činom, braneći zmeće, zapravo pljunuo svim navijačima u lice.

    Zaključak ove suvišne polemike jest da je doprinos Ademija u Dinamu nemjerljivo veći od modrićevog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.