• Imamo Dinamo
    3.3k
    Zaključak kompletne ove polemike jest da je doprinos Ademija u Dinamu nemjerljivo veći od modrićevogmasacusec

    Ne znam zasto je trebala onolika polemika da zakljucimo tako nesto. Aki je sigurno u top 3 najveca igraca ikad (po meni najveci), Modric ne staje u istu recenicu s njim
  • DrawTube
    3k
    Modric je bez premca najveći igrač koji je igrao za Dinamo , ali nije u top 10 najvećih igrača Dinama
  • San Lorenzo
    11.7k

    Još da tereni osim na Maksimiru i Rujevici nisu u kataklizmičnom stanju, vjerojatno bi bilo i bolje.
    Lijepo priznanje svakako.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Što je donio dolazak Igora Bišćana? Jeste li s njim razgovarali u četiri oka, što vam je kazao? Računa li na vas?

    - Vidi se da se radi o velikom profesionalcu. Definitivno je donio neko osvježenje, neku novu energiju. Probudili smo se, vratio je vjeru u nas. Treninzi su fantastični i zanimljivi. Novi stožer i trener rade odličan posao i stvarno smo svi motivirani i gladni novih bodova i pobjeda. Krenuli smo odlično s novim trenerom i trebamo tako nastaviti i dalje.
  • Fanboy
    2.2k


    Je dobri su, no ovo je više prevencija ...Ne znam koliko su uzeti recimo svi parametri. HNL tj Dinamo je mlada momčad, samim time su ozlijede rijeke. Puno teže je u ligama petica gdje imaš Real koji odigra 50-ak tekmu visokog intenziteta, a imaš Modrića, Kroosa, Benzenu, Carvajala koji su svi 37, 33, 35, 32 itd.

    Jači tempo rezultira sa više ozljeda, stil igre opet rezultira sa više ozljeda, ako je igrač već bio ozlijeđen ili imaš više takvih koji su skloni kao kod nas Drmić ili Petko, onda ti kvare statistiku...
    Sjećam se sa predavanja na faksu, tamo pred nekih 8 god. jedan kardiolog, radio u srčanoj u Draški(bio ravnatelj), nekad Hajdukov liječnik je rekao da najbolju službu kardiološke ima Inter. Barem tada ...

    U Real Madridu je šef liječničke struke naš Miho Nikić, a isto tako na čelu (po)najbolje svjetske bolnice u SADu Tomislav Mihaljević...Imamo stvarno vrhunsku struku, a još kad su pozicionirani u tako velikim klubovima nije teško držati trend kad se čuju sa našim...

    Prošle godine je bila konferencija gdje je Realova med. struka došla u Hrvatsku. Po meni ih treba kopirati na kondicijskim planu, rade nevjerojatan posao.
  • Captain America
    14k
    Puno teže je u ligama petica gdje imaš Real koji odigra 50-ak tekmu visokog intenziteta, a imaš Modrića, Kroosa, Benzenu, Carvajala koji su svi 37, 33, 35, 32 itd.Fanboy

    Real je prije dolaska Carla i Pintusa imao velikih problema s ozljedama zbog načina treninga jer vježbe koje su radili nemaju veze sa zdravom pameti. Imaš videe na YT tih vježbi i nakon gledanja istih, ne znam kako nije bilo još više ozljeda.

    Mi smo isto tako odigrali 2020./2021. ogroman broj utakmica i pamtim jedino Petkovu ozljedu ramena koja je bila dugotrajnije izbivanje. Prevencija korone je isto tako vrhunski odrađena.

    nekad Hajdukov liječnik je rekao da najbolju službu kardiološke ima InterFanboy

    Talijani su po pitanju sportske kardiologije druga galaksija za ostatak svijeta (baš sam na faksu imao o tom predavanje). Eriksen jedino u Italiji nije mogao igrati i to govori mnogo o njihovoj regulativi.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Mene su dosad iznenadile Bišćanove pressice, s obzirom da inače nije previše pričljiv tip.

    Ugodno iznenađenje, baš osvježenje ne sjećam se baš prije da bi otvorio presicu prije tekme...
  • bbb medimurje
    2.9k
    y5s4ut8ys00gs9pd.jpg
    Kakva gospoda :clap:
  • DrawTube
    3k
    Baš smo klasa, jedva čekam da neki i ovo krenu izvrtati
  • superhik
    10.4k
    Pola tih juniora sanja igrati u Dinamu, tako da je čestitka valjda na mjestu :smile:
  • Mr Anderson
    5.4k
    OK, čestitali smo im jer smo gospoda. Ja im nikad nebi čestitao, valjda jer nisam gospodin.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ovakve "cestitke" ubijaju rivalstvo. Po meni ispadamo vise papci nego gospoda al ajde. Da mi je vidjet kako ce oni nama cestitat iducu nedjelju i oce li nam dat koju kartu vise od tih bjednih nezakonitih 4% kaveza...
  • deda
    28k
    Realno, ovo su nekad bili standardi ponašanja. Koji su nestali zadnjih godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.