• DrawTube
    3k
    Neka neka, lijepo je za vidjeti.
  • DrawTube
    3k
    Tovarplus.net vidim ništa i sumnjam da će objaviti
  • og1986
    2.9k
    Jadno, prvo se šalju snimke, a sada se čestita. Kada se gospoda umisli da se moraju ulizivati seljačinama jer je to "normalno" za njih. Bljuc

    Drugi put neka šalju snimke sa svojih treninga pa neka se bolje tovari pripreme protiv nas, jer to gospoda radi. Daje priliku tovarima.
    Jebeni stockholmski sindrom smo dobili. Idiotizam
  • Bosna86
    11.6k
    Ili smo toliko nadmoćni nad njima da nam je svejedno
  • og1986
    2.9k
    Toliko da smo pred 3 kola se počeli na kratko držati za gaće.

    Pomozi im da mladi pobijede, dignu si cijenu, prodaju i izvade ajduk iz financijskog problema.

    Želim gledati kako se raspadaju na zadnje atome i grcaju u problemima u svim sferama kluba.

    A ne da im pružamo prilike i pomažemo, a oni se popišaju po nama kada god stignu. Gospodski je bilo čuti na tribinama gazi gazi purgere. Nema šta.
  • DrawTube
    3k
    Pa nije Dinamo čestitao navijačima nego prvenstveno igračima. Vidjet ćemo kako će se ubuduće igrači ponašati kad uđu u seniorske vode iako ne vidim nikog od njih u Hajduku kroz 2-3 godine
  • og1986
    2.9k
    Joj da. Pa kako sam mogao to zaboraviti. Igrači ajduka inače do sada nisu bili slika i prilika svojih navijača, zašto bi se to promijenilo... Baš glupo od mene
  • DrawTube
    3k
    ok
    Inače čini mi se zanimljiv taj AZ, em su u finalu Juniorske LP i u polufinalu Konferencijske lige, a klub nominalno ništa zvučiniji ili puno veći od Dinama, očito dobro rade posao.

    Vrijede svega 10ak mil € više od nas također.
  • OsamŠest
    2.6k
    Ja sam mislio da ovakve zadrtosti ima isključivo na jugu. Nitko nije za lizanje, al ratovati s nekim van 90 minuta na travnjaku je besmisleno i jadno.

    Zagreb je oduvijek bio gospodski grad i Zagrepčani su oduvijek bili gospoda. Teško je održati taj status jer je sve manje pravih Zagrepčana, al ajmo se barem potrudit održat nivo kulture kojeg su izgradili preci.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Na stranu sto je gospodski, mislim da mogu pronaci 100 razloga zasto ne bi cestitao. Ali ok, cisto formalno neka stoji da ne bude 'purgeri nisu cestitali'.
  • blackbully
    4.4k
    Bit će zanimljivo na derbiju idući vikend. Vjerojatno puni Poljud i službeni doček Tića i matematički osiguran naslov :party:
  • San Lorenzo
    11.7k
    Vjerujem da pobjedama danas i protiv Varaždina postajemo prvaci i prije gostovanja u splitu.
  • Fanboy
    2.2k
    Šimić ili tko je već odgovoran radi pametan posao...Očigledno kroz ove snimke Hajduku, pa i kroz ovo čestitanje je cilj stvoriti novi imidž Dinama. Mamić je stvorio jednu gadljivost javnosti, mediji su stvorili od Hajduka jednu žrtvu i oni sami od sebe gdje su prikrivali nesposobnost rezultata i bacali svaku krivnju na Dinamo. Politika je Hajduk koristila kroz medije za podjelu društva, a Mamić je vodio rat sa svima te nas dovodio u katastrofalan položaj...

    Ovakva politika Dinama je velik šamar svima, nitko to nije očekivao, od tovara do medija. Trebaš imat velik karakter čestitat velikom rivalu, pa i na ovakvom uspjehu. Odgovor sa njihove strane je došao tek kada su vidjeli kako je javnost pohvalno reagirala na dinamovo čestitanje, pa nisu željeli ispasti bezobrazni u očima iste javnosti...

    Velike stvari se rade na terenu, kroz sportsku politiku, ali treba stvoriti jednu pozitivnu sliku oko Dinama u široj javnosti, među građanima i medijima. Simpatije privlače nove gledatelje, nove navijače i grade jedan jači i bolji Dinamo na širem planu.
    Prijašnja slika je bilo kako klub pripada samo uskom krugu ljudi, a sad se stvara slika kako Dinamo pripada svima onima koji žele klub vidjeti boljim i prosperitetnijim.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sad koliko je rijec o novom imidzu kluba ne znam. Stvar je u tome sto mislim da bi i prije 2 godine recimo cestitali ali fora je u tome sto im nisi imao cestitati ni na cemu - ovo im je prvi klupski uspjeh nakon osvojenog kupa i tu i tamo vjerojatno osvojenih trofeja kod mladezi.

    Poanta, mislim da je jedino pozitivna prica ta snimka ali rekao bih da je to samo sitnica, imaju i oni svoje skaute itd., znaju i oni analizirati protivnika.
  • immerwieder
    1.2k
    još 8 bodova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.