• Olmic
    2.7k
    Nadam se Bruni protiv Varazdina ako ne onda obavezno Poljud
  • morales
    128
    ko god im cestita ista i salje snimke za pripremu utakmice je glup
  • Mali Zeus
    9.7k
    @Fanboy je super napisao. Očito se radi o mijenjanju imidža što je svakako potrebno. Treba vratiti klub ljudima. raditi ful na promociji i učiniti ga gospodskim kakav je nekad bio. I neka u ovoj priči mi budemo gospoda, a oni neka ostanu pederi koji ne čestitaju i pišu postove tipa deja vu u vezi sudaca njihovih utakmica itd.
  • seljak86
    2.4k
    Joj dajte molim vas, sad će netko kog je bolila kita za Dinamo doć na stadion jer smo eto "gospodski klub" na internetu. Ja im želim da izgube svaku iduću, u svim uzrastima sa što većom razlikom. Što ih se više gazi na terenu, to bolje.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisi gospodin jer ti to nešto donosi u životu nego si gospodin radi samog sebe. Tako i klub, nije gospodski da bi nešto od tog imao već zato jer mu je to u srži.
  • deda
    28k
    Baš što Vjeko kaže, gospodin ili jesi ili nisi. Nema tu glume. Dinamo je uvijek bio gospodski klub, a svi ostali radnički, seljački, proleterski. Ne znači da za nas ne navijaju sve te skupine ljudi i ne znači da ljudi iz tog miljea ne mogu biti gospoda. I seljak može biti gospodin, a građanin može biti snob, licemjer i govno od čovjeka.
  • vjeko1701
    5.9k
    I da naglasim, jedno je klub, drugo navijači. Svaki navijač sam za sebe mora odlučiti kako će se prema nečem odnositi ali klub i njegovi službeni predstavnici moraju biti iznad netrpeljivosti, mržnje i svega ostalog. Ne zanima me kaj radi netko drugi ili kaj bi netko drugi napravio u datoj situaciji, Dinamo mora gledati sebe.

    Koliko puta je napisano nešto tipa "a jesu nam se ovi zahvalili za novce od UEFE i osvojeni koeficijent...", "jesu nam čestitali za x ili y". Meni je drago da Dinamo kao klub ima profesionalan odnos prema svima i da pokazuje jasnu nakanu da pomaže hrvatskom nogometu u cjelini kako god može. Također mi je drago da gospodski čestita konkurentima kada postignu nešto.

    Predugo su kriminalci ko Mamić kaljali naš ugled di god su stigli. Ako krećemo u novu eru kluba, taj ugled i nakupljena ljaga mora biti isprana kolko god neki njurgali jer se eto pomoglo i čestitalo rivalu u juniorskoj ligi prvaka. Neš ti zločina.
  • LovroZG
    1.3k
    Nisu li predstavnici klubova nekoć išli na zajednički ručak prije derbija? Suparništvo, barem ono tradicionalno, bi u sebi trebalo imat dozu poštovanja. To šta se, pogotovo s njihove strane, rivalstvo pretvorilo u mržnju nije nešto čime bi se mi trebali vodit.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nisam znao da je Bule s Novigradom ispao iz kupa od Dinama, pa ga na kraju sezone osvojio s Bjelicom :rofl:
  • San Lorenzo
    11.7k
    Vidim da Tomas vjerojatno postaje trener Osijeka, šta se dogodilo s njegovim angažmanom kao skauta kod nas?
    Lik je uživo na novojtv prije par tjedana pričao o Vipotniku i kako je dobar igrač, ali Dinamo ne želi platiti 4+ milijuna za njega.
  • Herñan Crespo
    79
    Pa zasto nebi postao trener Osijeka. Klub je kvalitetan ima ambicije, je malo kaoticna atmosfera i situacija al najlakse je doci negdje gdje je sve vec poslozeno. Moze se izkazat ako ima trenerske kvalitete. Sigurno je napetije bit trener nego skaut.
  • OsamŠest
    2.6k
    Osijek je inače poznat kao korporacija.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Sretan rođendan najdražem i najboljem klubu! :heart:

    18qygb4mf7zpwb36.jpg
    25g99r1evtbbqswf.jpg
  • Keyser Soze
    8.2k
    Sretan rođendan Purgeri
  • SAS1987
    13.5k
    Građanski je silan, neslomljiv. Građanski je ideja. Građanski je klub koji bi se morao makar danas stvoriti, kad ne bi postojao. Građanski je potreban Zagrebu, jer on je pravi reprezentant hrvatskog športa. On je to bio nekada, on je to bio za najtežih vremena po hrvatski narod, on je to i danas. Građanski će to biti i u budućnosti.

    https://narod.hr/kultura/9-svibnja-1945-emil-perska-kako-je-nogometna-zvijezda-nas-lalec-i-njegova-obitelj-zavrsila-u-zagrebackim-jamama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.