• Jurki
    8.5k
    I po meni dobar potez u ovim okolnostima jer Jozak zna kaj radi.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Slusao sam nekoliko podcasta gdje je gostovao i stvarno ima znanje a i potvrdio je to radom u skoli nogometa. Nadam se samo da ce uz posao sportskog direktora imati vremena i ovlasti posloziti skolu kako treba i postaviti trenere koji su kompetentni za taj posao prije nego li Butina rasturi sve do kraja...
  • deda
    27.7k
    Lako je meni za Jozaka, ali ova pobjeda tatine struje nas baca godinama unazad i 100% odgađa ikakvu ideju izgradnje stadiona.
  • Patak
    2.2k
    A kaj su dvorske igre gotove? Zna se pobjednik?
  • Nino Bule
    11.4k
    Ne kuzim zasto su jozakove reference bitne kad je on tu da izvrsava cetnikove naloge. Ide opca pljacka kluba i ostavljanje spaljene zemlje kad se klub gurne u provaliju.
  • Batigol86
    198

    Lako da nas vraca u nazad samo po pitanju stadiona vec u mnogim drugim aspektima.
    Mozemo ocekivat transfere tipa povratak Copa od prije 2 god, milijun dva za prosjecne HNL igrace itd
  • deda
    27.7k
    Dq, nisam mislio samo na stadion.
  • Armagedon13
    958
    U ponedjeljak je IO vidjet će se stav Barišića,dali predaja ili nastavak borbe
  • SAS1987
    13.4k
    odgađa ikakvu ideju izgradnje stadiona.deda

    Jedini krov će nam biti šetalica na sjeveru.

    U ponedjeljak je IO vidjet će se stav Barišića,dali predaja ili nastavak borbeArmagedon13

    Ovih dana nebi htio biti u koži skupštinara / IO jer sigurno ima puno pritiska iz svih strana.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Nisu mi jasni ovi iz uprave. Daltoni su vam ostavili sistem da vas nitko ne moze smijeniti sa pozicije,imate Daltone napokon daleko od sebe,sad kad ih se mozes rijesit a ostati na funkciji ti i dalje radis za njih. Gdje je mozak tu?
  • Tercel
    369
    Meni pak nisu jasni neki članovi skupštine. Kao primjer ću navest Sašu Jankovića (nije bio prisutan zadnji put, ali bez obzira). Cijenjeni doktor, stručnjak, možda i najbolji ortoped u državi, predavanja vani, na fakultetu, radi privatno, u bolnici... Znači imaš sve. I sad se tu kompromitiraš sa skupštinom Dinama, borbama za prevlast, netko te navlači da glasaš ovak ili onak. Ne kužim kaj to treba ljudima? On mi je upao u oko na prvu, ima ih još sigurno..
  • Captain America
    13.6k
    Hrvoje Šojat je isto priznati doktor. Što treba Vlaku, Čerčeku i Deveriću koji su legende kluba povezivat se s tim ljudima. Slavko Goluža? Ako fali love, može se uhljebit u rukometnom savezu. Duško Ljuština? Ne mogu vjerovat kakvi ljudi šuruju s onakvim pravomoćno osuđenim deponijem.
  • deda
    27.7k
    Slavko Goluža ni jednom još nije došao na skupštinu.
  • Captain America
    13.6k
    Oho. Nisam to znao.
  • deda
    27.7k
    Meni se sve čini da bi i Metuzalem mogao pasti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.