• Ludovic IX
    5.5k
    Mamic očito ima nešto s čim drži mnoge u šaci. Dal posudbe love, dal zapošljavanja, tko zna..
  • plavi72
    720
    Bitka rovovska se bije,a naš san o stadionu ...ostaje ,nažalost,samo san.
  • Jaro
    5.7k
    Mamic očito ima nešto s čim drži mnoge u šaci. Dal posudbe love, dal zapošljavanja, tko zna..Ludovic IX

    ha, vidjeli smo sto se desilo sucima koji su se oteli s lanca...
  • ZGV
    3.1k
    Ne znaš koje je veće govno...
  • plavi67
    920

    nemojte molim vas spominjati rovove, bitke, puške i sl. jer time vrijeđate ljude koji su stvarno tamo bili.
    uspoređivati situaciju u kojoj su se našli šupkolisci s ratnim stanjem je krajnje neprimjereno.
  • Nino Bule
    11.6k
    Tesko mi je to uopce prevalit preko tipkovnice, ali mislim da je manje stetna opcija za klub pandur. Ljudska i karakterna nula kao i mamic, da se ide izabrat top lista najvecih zlocinaca u drzavi, uz silovatelje, ubojice i glavne hdz lopove bi se nasli obojica vrlo visoko na listi. Mozda sam potpuno u krivu ali meni se cini da su neke kritike vođenja kluba donekle uvažene, nakon najgoreg prijelaznog roka vođenog od strane mamica, di su suludi novci potroseni na stefulja, nevistica, bulata, jurica, spikica i cabraju, i ko zna koliko jos otislo na provizije u međugorje, ljetni prijelazni rok je odrađen puno bolje, 3 ciljana igraca bez gomilanja poluproizvoda, oba transfera di su ozbiljni novci u pitanju su sa ozbiljnim klubovima di je sigurno manevarski prostor za krađu manji nego kad su u pitanju sibenik,gorica i rijeka (siguran sam ja i da se pandur i njegova ekipa namiri, ali zasad to izgleda puno umjerenije od bjegunca kojeg briga za pravne posljedice jer je u drugoj drzavi). Osim toga najveci napredak je vidljiv i po pitanju stadionu, prvi put se cini da se ide u pregovore bez fige u dzepu i sa zeljom da se napravi nesto po tom pitanju, naravno opet interes je tu da se na tako velikom projektu mazne lova, nije to nista bajno i krasno, ali neki pomak se vidi.
  • Sunja86
    1k
    Ako Antolić ostane a Mamić izgubi totalno utjecaj u Dinamu znači li to da Antolić dovodi Pripuza u klub pošto se dosta priča da je on njegov čovjek a možda i Tomašević stavi neke svoje ljude u Dinamo u kopmenzaciji za davanje zemljišta Dinamu?
    Mafijo odlazi iz Dinama!
    Hoćemo izbore!
  • Papastrumf
    10k
    Antolić može biti svašta, ali Pripuzov igrač teško budući da im je nekoliko ljudi spremio iza rešetaka.
  • Nino Bule
    11.6k
    Nakon sto je mamic spomenuo pripuza svi povezuju pripuza sa svakom osobom u nogometu, od jakobusica do novih vlasnika u sibeniku, svi su odjednom pripuzovi.
  • deda
    28.1k
    Mamić je Antolića i doveo u klub kao obranu od Pripuza.
  • Captain America
    14k
    Spomenuo je neko na snetu da ima i Kustićevu podršku.
  • xyz
    840
    Bez obzira što nema dobre strane za odabrati, ja sam u ovom sukobu na strani manjeg zla, a to je Antolić. To bi ipak bio jedan mali korak prema boljitku kluba...
  • OBIGB
    528
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/208936

    Jednostavno, razumljivo, normalno tko želi razumjeti.
  • Logistika
    1.1k
    29kimedclapoaojq.jpg
    kakva Roma Lukita,ajde kući svojoj !
  • Nino Bule
    11.6k

    Mislim da prvi on ne zeli imat vise posla s ovim dzumbusom u klubu, a ja ti mogu reci da ga ni ja kao i mnogi drugi ne zelim u klubu iz ocitih razloga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.