• Sljeme
    1.8k
    Govori kolega o mamicuNino Bule

    Aha. Nisam skužil. Pošto su obojica manijaci i obojici se fućka za stadion.
  • über alles
    1.5k
    Jel ovaj Alpeza neko od ona dva ?
  • masacusec
    3.1k
    , Zovko Jure,plavi67

    To je onaj kreten koji je pljuvao po Cici dan nakon Cicinog pokopa....a ove ostale opskurne talibane, neću ni komentirati, makar bih mogao kolumnu o svakome napisati
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Hipotetski, može li izvrsni odbor tražiti smjenu ljudi u nadzornom odboru, kao sto su oni uradili sa Antolicem?Bosna86

    Ne može.

    https://www.scribd.com/document/397182099/GNK-Dinamo-Statut-2019
  • BlueVelvet
    336


    Bez da sas prolazim cijeli statut, sada u 3.mjesecu recimo da se razrjesi IO, koja je procedura biranja novog i koja je uloga Barisica u tome?
  • Captain America
    13.6k
    Barišić predlaže članove IO i po članku Jutarnjeg kojeg je kolega zalijepio, o njemu će sve ovisit.
  • Nino Bule
    11.4k

    Barisic predlaze, skupstina glasa.
  • SAS1987
    13.4k
    Znaći da je više manje sve na Barišiću.
  • Armagedon13
    958
    Skupština je ta
  • deda
    27.7k
    Igrači Dinama okupili su se u srijedu na Maksimiru i odradili prvi trening nakon stanke i jesenskog dijela sezone.

    Na okupljanje i prozivku od strane trenera Ante Čačića stigli su: Danijel Zagorac, Daniel Štefulj, Boško Šutalo, Arijan Ademi, Rasmus Lauritsen, Luka Ivanušec, Martin Baturina, Mahir Emreli, Petar Bočkaj, Robert Ljubičić, Josip Drmić, Marko Brkljača, Josip Mišić, Kevin Theophile-Catherine, Marko Bulat, Ivan Nevistić, Dino Perić, Luka Menalo i Dario Špikić, a prvoj momčadi ovim navratom su se priključili i mladi igrači Luka Lukanić, Moreno Živković, Luka Vrbančić, Jakov Gurlica i Faris Krkalić.

    Boško Šutalo koji je pretrpio tešku ozljedu još krajem kolovoza te koji je još uvijek u procesu oporavka na prvom je okupljanju trenirao po individualnom programu.

    Momčadi će se naknadno priključiti Sadegh Moharrami i Stefan Ristovski koji su dobili nekoliko dana više za odmor, a hrvatski reprezentativci koji su na Svjetskom prvenstvu u Kataru stižu u Dinamov tabor 3. siječnja 2023. Tad će nam se priključiti Dominik Livaković, Josip Šutalo, Mislav Oršić i Bruno Petković.

    Do kraja 2022. naši igrači će se posvetiti trenažnim procesima i testiranjima kako bi u što boljoj fizičkoj spremi dočekali novu kalendarsku godinu. Početkom iduće godine i po dolasku reprezentativaca plavi će otputovati u Rovinj gdje će od 3. do 12. siječnja odraditi završne pripreme uoči drugog dijela sezone. Tijekom tih priprema bit će odigrano i nekoliko prijateljskih dvoboja, a klub će u nadolazećem periodu objaviti raspored utakmica. Proljetni dio sezone za Dinamo kreće 21. siječnja kada će na Maksimiru u sklopu 18. kola SuperSport HNL-a gostovati Gorica.
  • blackbully
    4.4k
    Zdravko u intervjuu za portal u Republici Srpskoj. On je otkrio Gvardiola, selektirao današnju reprezentaciju, odbili ponudu Wolverhamptona za Šutala i još poneke gluposti.
    Po načinu govora (ja, ja i samo ja) imam osjećaj da je još uvijek daleko glavni u klubu i da se ovaj cirkus zadnjih par dana događa isključivo zbog ogromnog postotka prodaje Gvardiola (100+ milijuna), Šutala i ostatka kompanije. Zanimljiv je tajming smjene Antolića, taman kad su nam igrači na vrhuncu tržišne vrijednosti... Znam, malo sve jednostavno i prenaivno zvuči.

    https://fb.watch/hqfkto7ZNt/

    EDIT:
    Cijeli intervju. Ima puno neprijatelja u klubu i planira raditi inveturu. "Razne fukare su u klubu, a nisu sposobni voditi selo pokraj Laktaša..."

  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne zvuci, i Zoran se vratio taman na vrijeme kad je trebalo Olma otpremit.
  • Jaro
    5.5k
    tako je, treba novce dobro usmjeriti da slucajno ne odu gdje ne treba (momcad, struka, tereni...)
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Ne znam jel bilo ovdje vec ali lik na sportnetu kaze da je navodno prvi potez nove/stare uprave postavljanje Romea Jozaka na mjesto sportskog direktora.
  • deda
    27.7k
    To je vrlo vjerojatno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.