• Neki tip
    19.1k
    Slažem se i ja da mirno gledanje tekme ne bi trebao biti problem, ali ne radi se (samo) o tome pri spomenu Velikog petka.

    Naprosto će veliki broj ljudi otputovati. Drugi obavljati kupnju, treći ostati doma baš zato što navijati ne namjeravaju.
  • marcio amoroso
    32k

    Meni osobno, a poštujem naravno i druga mišljenja je veći grijeh na veliki petak ići u šoping nego na utakmicu. Taj veliki petak bi trebao biti neradni dan za sve.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Taj veliki petak bi trebao biti neradni dan za sve.marcio amoroso

    Ljudi taj dan rade i oko organizacije tekme a ne samo u shopping centrima...
  • Tom vg
    963
    A koji ću kurac na tribini bez navijanja. Pa to je mučenje
  • seljak86
    2.3k
    Sjedenje na sjeveru i komentiranje tekme ko na seoskoj tekmi bio fakat bio jeben osjećaj
  • Neki tip
    19.1k
    pa slažem se (oko šoping-tekma dileme), samo velim kaj će sve smanjit posjetu
  • Majki2111
    2.6k
    Znači priča se o statističkom rekordu i onda ti uletiš sa katekizmom katoličke crkve…Nisu svi vjernici niti žele da im se klub dovodi u vezu s katoličkom vjerom… Deplasirana izjava.
  • og1986
    2.9k


    Majki aj više promijeni klub, prestani se blamirat, suzdržati ću se od svog pravog mišljenja i što bi ti rekao
  • Bosna86
    11.6k
    Slažem se da se navijanje može izostaviti, ali izigravat neke turbokatolike, koga mi tu lažemo, pa ta ekipa ne ode 5 put godišnje na misumiro

    Bad Blue boysi su Ideja, ne pojedinac… Pojedinac može izigravati velikog katolika, Bad Blue boysi kao cjelina su čuvari Katoličke Crkve!!!
  • Neki tip
    19.1k
    koji ću kurac na tribini bez navijanja. Pa to je mučenjeTom vg

    Eto, upravo jedan od razloga koji sam naveo za manju posjetu. Dobar dio ekipe na Veliki petak navijati neće, ako navijati neće/ne može, tad im je glupo na tekmu i doći.

    Posve razumljivo (iz njihove perspektive gledano).
  • deda
    27.7k
    Mene zanima koliki će se dio od ovih koji neće ići natekmu ili neće navijat urokat u petak navečer
  • reziser
    6.2k
    kad god je prilika, i okolnosti mi dozvole, idem na utakmicu

    znaci, u petak se vidimo na tekmi... :victory:
  • Crusades1986
    9.6k
    Pa nije isto jel nešto radi pojedinac ili grupa organizirano i službeno. Grupa će svoje reć o (ne)odlasku, ostatak ko želi ić na utakmicu nek ide, ko ne želi ne mora u skladu sa osobnim uvjerenjima.

    A o tome da se to sve može izbjeć i stavit utakmicu na subotu ili ponedjeljak nije potrebno davat dodatne komentare.
  • jp23
    2.2k
    Možete na to i ovako gledati: Dinamo pod Kopićem ne donosi baš neku zabavu, više stres i živciranje. Dalo bi se reći da sami sebe kažnjavamo gledajući to, pa je to oblik posta (onog od zabave). :grin:
  • miro
    3.1k
    Poštujem odluku svakog onog tko će iz svojih intimnih, vjerskih razloga preskočit tekmu. Osobno, ja ću otić na Zapad s klincima da se kolači ispeku na vrijeme i da tom prilikom ne završim s tepsijom na glavi :halo:
    Vidimo se na tekmi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.