• rob ljubavi
    772
    Iz kojeg razloga Jug?
  • rob ljubavi
    772
    Inače objave samo cijene za domaće tribine ako se ne varam, ovo mi izgleda kao da prodaja ide za nas
  • NitkoBitan
    11.9k
    Demone ce smjestiti na rub zapada kao i Funcute
  • Carrasco
    4k
    Zna netko koji je rekord gledatelja na Maksimiru u HNL-u u zadnjih 10 godina ako ne računamo dolazak Rijeke, Osijeka i Hajduka? Kladim se da će biti srušen u petak.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne znam bas da ce bit srusen u petak, ja sam vec na dragovoljcu ocekivao 5k ljudi pa nista.
  • Neki tip
    19.1k
    Kladim se da će biti srušen u petakCarrasco

    U svakoj drugoj situaciji rekao bih da se zajebavaš (Veliki petak je, bit će vrlo malo gledatelja), ali budući da si jedan od najvećih forumaških optimista uopće, postoje ozbiljne šanse da zbilja to misliš i da ćeš se teško razočarati.. :confused:
  • jp23
    2.2k

    Iz ove sezone je rekord 2432 gledatelja protiv Gorice.

    Prije toga: 2019. 3132 protiv Lokomotive (srpanj 2019), protiv Zaprešića 3612 (ožujak 2019).

    Prođem kroz par min još pa nađem točan podatak

    Edit:
    Protiv Zaprešića u svibnju 2018 - 7.839 gledatelja (proslava naslova i prva HNL tekma Bjelice čini mi se)
    Podaci su sa transfermarkta pa ne znam točnost, tek sam došao do 2012/13 sezone
  • dzg7
    248


    Nema šanse da će bit srušen, dosta ljudi je i otišlo van ili će biti doma zbog velikog petka a i prijašnjih godina su bbb bojkotirali taj dan
  • NitkoBitan
    11.9k
    Po nauku Katekizma Katoličke crkve, post, koji je propisan za Veliki petak i Pepelnicu, znači da se katolici od 18. do 60. godine života (s izuzetkom bolesnika, radnika teških poslova, trudnica itd.) taj dan smiju samo jednom do sita najesti, što ne isključuje i druge oblike odricanja (gledanje TV, izbjegavanje zabava i sl.).
    Znaci tekmu ni na telki ne gledamo
  • Dino
    2.2k
    Mislim da trebamo doc na tekmu, al da ne navijamo na Veliki petak.
  • marcio amoroso
    32k
    Zna netko koji je rekord gledatelja na Maksimiru u HNL-u u zadnjih 10 godina ako ne računamo dolazak Rijeke, Osijeka i Hajduka? Kladim se da će biti srušen u petak.Carrasco

    Ja znam da je bilo 16 tisuća na Međimurju u onoj sezoni nakon lige za bedaka.
    Edit: ja bi bio sretan da oborimo ovosezonski rekord od 2432 protiv Gorice.
  • miro
    3.1k
    Ne kužim te fore s neodlaskom na utakmicu, pa i prije su na Dinamo velikom većinom išli katolici i nikad Veliki petak nije bio neka prepreka. Slažem se da se navijanje može izostaviti, ali izigravat neke turbokatolike, koga mi tu lažemo, pa ta ekipa ne ode 5 put godišnje na misu
  • marcio amoroso
    32k
    Ne kužim te fore s neodlaskom na utakmicu, pa i prije su na Dinamo velikom većinom išli katolici i nikad Veliki petak nije bio neka prepreka. Slažem se da se navijanje može izostaviti, ali izigravat neke turbokatolike, koga mi tu lažemo, pa ta ekipa ne ode 5 put godišnje na misumiro

    Apsolutno se slažem. Razumijem da ima i strogih vjernika, ali pogledati utakmicu u miru ne može biti grijeh.
  • deda
    27.7k
    Ja na utakmicu ne mogu jer ću se strgat od posla i ne mogu stići npr.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.