• marcio amoroso
    32k
    Ni u čemu ne pretjerati. Jedan dobar prijatelj je u jednoj wap grupi upravo napisao da se ne treba praviti veći katolik od Pape i slažem se sa njim.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Mnogi će ovo iskoristiti kao alibi za ne otići, a zadnji put su bili u crkvi prije 10 godina i redovno psuju Boga. Naravno ne mislim na one koji stvarno žive i poštuju takav život i često su u crkvi.
  • Tom vg
    963
    Ja iskreno ne vidim ništa loše u navijanju na taj dan, ali poštujem odluku grupe..
  • Markelo
    2.5k
    Bome hrabri ste ako na Veliki petak nemate problem urlikat na stadionu. Ja sam u tolikom strahu od Boga da na taj dan ne bi mogao ni prismrdit stadionu, al velim to sam ja
  • Tom vg
    963
    Svatko ima svoja uvjerenja..
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ja isto ne vidim koji je tocno grijeh navijanja i veselja na utakmici, ali dobro svako ima svoja uvjerenja i bitno je da se postuju nacela i stav grupe
    Ako bude navijanja idem na sjever, ak nebude idem na zapad i to je to :smile:
  • Neki tip
    19.1k
    Ja isto ne vidim koji je tocno grijeh navijanja i veselja na utakmicibbb medimurje

    Pa ak znaš što se na Veliki petak obilježava, onda znaš i odgovor.

    Bi li na obljetnicu smrti oca ili majke "navijao i veselio se"?

    Ne velim da trebaš obilježavati Veliki petak ikako ako ne želiš, a niti obljetnice smrti bližnjih ako "bi oni htjeli da se veseliš" ili što god, ali hoću reći da nije baš tako nedokučivo o čemu se ovdje radi. :)
  • Carrasco
    4k
    E baš sam ga zakuhao... :lol:
  • Tom Hanks
    2.5k
    Isus je ravnopravan mami ili tati?
    I kakva je to obljetnica ako je svake godine drugačijeg datuma :chin:
  • Neki tip
    19.1k
    a jebiga, pa shvati poantu ak želiš, ne doslovno razumijevati..

    Poanta je da je katolicima Isus netko blizak, onima najpredanijima da tak velim, bliži od ikoga.

    Nije važno na koji je to datum, jer povijesno datum ionak nije poznat, nego u simbolici.

    Ali ako ti je to posve strano i nezamislivo ili smiješno, ionak mi džaba tipkati.

    Nema veze, svatko će po svome, što je i normalno.
  • Neki tip
    19.1k
    P. S. Da me se krivo ne shvati - moji komentari na ovu temu nisu zamišljeni kao nikakvo moraliziranje, jer ja definitivno nisam uzoran katolik (katolik da, ali uzoran ne), samo pokušao objasniti zašto se na Veliki petak od katolika baš i ne očekuje vika i pjesma..

    Tko shvaća shvaća, tko primjenjuje primjenjuje, ostalima na volju. :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    U čem je problem, pa reci…
  • Papastrumf
    9.5k
    I kakva je to obljetnica ako je svake godine drugačijeg datumaTom Hanks

    Majko draga. Objasni nam Šerloče kako bi ti stavio Veliki Petak svake godine na isti datum?
  • The Undertaker
    4k
    Ja u petak očekujem pokoru a ne zabavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.