• Krizy
    35k
    U 31. kolu Dinamo dočekuje osmoplasiranu Istru. Ovo je četvrti susret s ovim protivnikom ove sezone, u dosadašnje 3 utakmice ove sezone upisali smo 2 pobjede i neriješeno.

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 53 utakmice u HNL-u te ostvarili 39 pobjeda uz 11 neriješenih te 3 poraza. Gol razlika je 116-27.
    Kući smo Istru pobijedili u 22 utakmice te 3 puta remizirali, uz gol razliku 68-10

    Zadnju utakmicu protiv Gorice, Istra je igrala u sastavu:

    Lučić - Hujber, Silva, Galilea, Perković - Caseres, Mlinar, Perera - Mišković, Drena Beljo, Bande

    Kod Istre će utakmicu zbog kartona propustiti Galilea a kod Dinama Andrić.
    U slučaju da dobiju žuti karton, sljedeću utakmicu protiv Hajduka bi propustili Ademi, Franjić, Gojak, (Ivanušec), Jurić, Menalo, Štefulj, Šutalo, Theophile.
    1. Kakav rezultat očekujete? (60 votes)
        Pobjeda Dinama
        97%
        Neriješeno
          2%
        Pobjeda Istre
          2%
    2. Idete li na utakmicu? (60 votes)
        Da
        43%
        Ne
        57%
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da bi trebalo sačuvat i pazit Ademija i Šutala zbog kartona.
  • Krizy
    35k
    Zbog prijetnji trećeg žutog nekim igračima, izveo bih ovih 11:

    Livaković - Ristovski, Lauritsen, Dilaver, Bočkaj - Mišić, Gojak - Špikić, Tolić, Oršić - Emreli

    Istra je 9 kola bez pobjede, ako nije dovoljno za pobjedu onda ne znam.
  • M77
    445
    Od ove tekme pa na dalje ćemo vidjet ove "navijače" Dinama koji su do sad srali da ne idu na tekme zbog testova... Po komentarima ih je bilo na tisuće, a sad je red da ih toliko vidimo i na tribinama.
  • Tundra
    509
    obzirom da se utakmica igra na Veliki petak, vjerojatno neće biti puno navijača
  • striko
    1.1k
    Baturina zaslužuje minute bar u ovoj utakmici
  • M77
    445
    Slažem se, još ovu će se moći izvuć :D
  • Krizy
    35k
    Slažem se ali nije baš startao od prve minute dosad, pa mislim da neće ni sad. Ali svakako zaslužuje, nadam se da će dobiti bar pola sata.
  • deda
    27.4k
    Po Mohinoj faci jučer stječe se dojam da je prekrižen.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Realno je da ide na ljeto. Kad bi se morao kladiti tko nas sigurno napušta zaokružio bi njegovo ime.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Zna li se hoće li Empoli otkupiti Stojanovića?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Šta je sa Ivanušeca i Bulata?
  • Mr Anderson
    5.2k
    Bulata nema do kraja sezone. Ivanušec je obavijen velom tajne. Počeo je s laganim treninzima prije nekih 2 tjedna. Pitanje je hoće li moći što odigrati. Bilo bi dobro da bez njega riješimo sljedeće dvije pa nebi trebalo riskirati s njim.
  • Neki tip
    18.9k
    Šta je sa Ivanušeca i Bulata?Navijač Dinama

    Nemoj mi se samo na "ja sam iz Bosne" fore izvlačit, i tamo se koriste padeži pobogu.. :grin:
  • Mali dioničar
    13.9k
    Po Mohinoj faci jučer stječe se dojam da je prekrižen.deda

    To nikako nije u skladu s njegovom vjeroispovjesti.
  • deda
    27.4k
    GNK Dinamo donio je odluku da će na utakmici 31. kola Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo – Istra 1961, u petak 15. travnja s početkom u 18:00 sati na stadionu Maksimir otvoriti tribine zapad dolje, sjever dolje te tribinu jug.

    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo – Istra 1961:

    Tribina sjever dolje 20kn

    Tribina jug 20kn

    Tribina zapad dolje 40kn

    Radno vrijeme Ticket pointa (stadion Maksimir)

    Četvrtak 14.4. od 11 do 19 sati

    Petak 15.4. od 11 do 18:45 sati



    ONLINE ULAZNICE

    Od četvrtka 14.4. u 11 sati do petka 15.4. u 18:00 sati ulaznice će biti dostupne u online prodaji.

    https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.