• serbus
    3.6k
    Kako se pojavilo to da je Kopić član Hajduka? Čitajući već par vas je to spomenulo.
  • Blue98
    722
    Najgore je sto ce kopic ostat trener ako uzmemo prvenstvo a s ovakvom igrom bit ce dobro ako i konferencijsku ligu izborimo na ljeto
  • Blue98
    722

    Pito ga novinar na konferenciji i on odgovorio da je krivo formulirano pitanje
  • Salva
    2.3k
    Ukoliko je stvarno član Hajduka, moze biti i Guardiola ali mora biti bivši.
  • Jaro
    5.6k
    Za Petkovica moja polovica veli (nogomet orati kad je EP ili SP, da znam...):

    ovaj Petkovic je skroz smusen i stoji ko drvena Marija, pa kaj je njemu
  • blue heart 72
    1.4k
    Što se Kopića tiče, on je pedalu najprije zaslužio svojim ziheraštvom, a još ako je istina (a izgleda da je) da je član njihovog gayduka, onda nema druge nego danas u podne sazvati konferenciju za novinare ili samo izdati priopćenje da ŽK ne obavlja više nikakvu djelatnost u klubu.
  • Oluja
    3.7k
    sazvati konferenciju za novinare ili samo izdati priopćenje da ŽK ne obavlja više nikakvu djelatnost u klubu.blue heart 72

    Ovo bi se dogodilo kada bi imali upravu kojoj je stalo do kluba. Znaci ku**ina.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    što sam upratio igra loša, šteta za onaj šut Oršića ili već koga. Na sredini ih Mišić i Gojak pojeli.

    Navijanje vrhunski, ali ulaz na stadion i ono odnošenje policije prema nama navijačima na dugopolju(koji nisu busem)je kriminal svih kriminala, ono nema nigdje, da ti od četri jebena reda ti puštaš malo jedne malo druge, i tek sve pustiš pola sata nakon početka tekme kad ti je cca 200 ljudi vani još. Užasno. A onom kamenovanju buseva ne treba trošit riječi, to je sav mentalite koji posjeduje ekipa dole.

    Ružan stadion lijepo gori. :smile:
  • serbus
    3.6k
    Baš gledam sažetak koji je postavljen i krene sa 5 min iduća je već 40min... Toliko o igri koje vidim nije bilo. Jedna jedina lijepa akcija Gojak za Oršića glavom u stativu to je jedini potez tekme...
  • Smotanihaker
    593
    Kada smo vec kod 5 min. Mislim da je tada nekad Fossati napravio faul na nekom nasem igracu i ispricava mu se a sudac nista. Znaci jako slicna situacija kao sa Ademijem protiv Istre.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Razlika je što je Dinamo iz te akcije u Puli zabio gol.
    Inače suđenje osim oproštenih kartona Livaji za lakat i za unošenje u facu linijskom jako dobro.
  • Smotanihaker
    593
    To meni uopce nije razlika. Faul je faul. Ako je Ademi napravio faul tada onda je sudac ovo trebao svirati kao faul, i obrnuto ako ono nije faul onda nije ni ovo.
    Po meni je isto sudac super odsudio, volim kada sudac pusta igru a igraci mlate rukama i gledaju suca.
  • Praskaton
    1.8k
    mikanovic gazenje cini mi se franjica il bockaja na pocetku,par prekrsaja na petku i misicu..al u globalu ok sudenje,nije ni imao neki tezak posao
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Mikanovic i Grgic gamad, kurce se tamo po terenu. Zao mi je sto Pero nije razbio ono celavo govno.

    Sry adminima ako sam pretjerao s rjecnikom al eto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.