• Praskaton
    1.8k
    Samo se nadam da nitko nema u planu zadrzat ovog kukavicu na klupi kako god prvenstvo zavrsilo.
    Al ne znam sta smo ocekivali osim seville(koja je vrh ekipa al ne igra ko zna kakav presing pa smo nesto i mi napravili) i rijeke prvo pol.ovaj dinamo nije pokazao nista i to je iskljuciva krivica trenera.Ok kad se vrati kapetan i ivanusec bit ce to bolje al sve je to mrsavo za ovakvu ekipu.
    Danas svaka cast zadnjoj liniji te Gojaku i Misicu,dvojcu koji je na ovom forumu najvise osporavan al su odigrali odlicno
  • Krizy
    36.2k
    Nakon "3 goals - 3 points", došlo "3 matches - 2 points"

    Ovo se moralo hrabrije, Kopić se polako otpisuje s toliko posvećenosti defenzivi u jačim utakmicama.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Kraj poluvremena jako dobar i umjesto da se tako nastavi u drugom, opet nista. Igra se kao na sigurno, a u napadu sta bude bude.

    Od iduce utakmice se treba prebaciti na 4231 (4141) jer ovo vise ne ide. Trenutno igramo kao sa dva napadaca, a zapravo bez napadaca. Na desno krilo mogu Menalo, Spikic pa i Emreli. Spic mogu odraditi Andric i Juric, a Petkovic na klupu jer ne doprinosi igri. Gol Sibeniku mu nije bio od pomoci, iako sam se nadao da hoce.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Po meni nama je bilo bitnije ne izgubiti tak da sam zadovoljan bodom.
  • Carrasco
    4.1k
    Mišić 8 presijecanja, 5 oduzetih lopti i 3 blokirana udarca.
  • Blue98
    722
    Misi i gojak danas pokidali danas svaka im cast, kad sam vidio kako livakovic skace na sutala pred kraj utakmice jer imamo uzimamo bod bilo mi je lose, pa jbt nije da vodis 3 0 pa da tako slavis
  • pencilneck
    649
    Dinamo do kraja mora samo ne gubiti derbije. X u svakom derbiju i prvaci smo jer ovi ostali su realno prejadni da pometu sve male utakmice. Spoticat će se na svakom drugom koraku.
  • Krizy
    36.2k
    Livaković odradio što je trebao.
    Obrana odlična, Ristovski aktivniji od Bočkaja, nadam se da se nije ozlijedio.
    Mišić i Gojak odlični u zadnje vrijeme.
    Oršić jbg, ne može svaku utakmicu odlučiti, Petković klasika... Emreli može i mora puno bolje.
    Falili Perić, Theophile, Ademi, Ivanušec.
    Šta je sa Špikićem?
  • miro
    3.2k
    Dalić je bio na utakmici, vidio je Šutala, nema više opravdanja, mora ga zvat u A selekciju barem za Ligu nacija u lipnju. Tekma loša. Kopić vječiti ziheraš. Gojak i Ristovski, koji su inače najmanje po mom ukusu, su bili odlični odnosno najbolji uz Josipa. Ademi, Ivanušec, KTC....nek se vrate 2 i Belupo moramo dobit pod svaku cijenu
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Baš me zanima koliko ćemo bodova u derbijima uzeti do kraja prvenstva.
    #kopićout
    Vratite nam Krznara!!
  • jp23
    2.2k
    Mišić i Gojak su bili jako dobri danas. Mišić me lijepo razveselilo kad je odnio livaju i loptu, a ovaj jazavac se nastavio koprcat po podu. Kako mi je drago bilo vidjeti tog namazanog na podu, posebno nakon što je stoka prošla bez kartona za sve faulove i lakat nad Šutalom
  • Carrasco
    4.1k
    Dinamov instagram:gxy495w7bj0gxbj6.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.