• db-izbjeglica
    12.8k
    istra, koja ne može ni gore-ni dolje je prošlo kolo protiv hajduka odigrala hrabrije i sa više napadačkih ambicija od dinama, koji ganja naslov prvaka.
  • Tom vg
    1k
    Još je izjavio da smo dominirali terenom. Znači frajer uopće ne zna citat utakmicu, ili laže sam sebe
  • Captain America
    13.9k
    Kaže Valdas da bi bio loš trener kad bi se zadovoljio bodom. Pametnom dosta.
  • jp23
    2.2k
    Dambrauskas: "I think I'd be a bad coach to be satisfied with a point here."
    Eto razlike između trenera jazavaca i jazavog trenera
  • Jaro
    5.6k
    dambauskas odgovori: "bio bih los trener da sam zadovoljan bodom", pa ti vidi razliku...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ja sam baš razočaran, totalno bezmudo, kukavički...pokvarila mi je utakmica subotu!
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne mogu da vjerujem da novinar ne pita šta kopic misli o 3 derbija u kojima smo uzeli bod i nismo zabili gol.
  • Mrvica
    3.3k
    Nemam riječi, očito je išao na j***ni X, pa daj izađi na glavu na teren pa makar i spušili na kraju al igraj napadački. Ne kužim, ako Kopić misli konstantno igrat na X i od Dinama napravit klub koji se brani cijelo vrijeme onda ga j**i. Šteta onog promašaja Gojaka, moglo je preokrenit tekmu ali eto. Mali Šutalo je ukratko tata igre i točka, taj dečko je užitak za gledat kako je smiren. Inače nisam lik koji pljuje trenera, ali na ovakav način bit će gusto do kraja, tj. već je poprilično gusto ako više ne preokrene ploču (iako mu je kasno) i počne ići po 3 boda. Najavi da ide na 3 boda i na kraju ispada da je čovjek zadovoljan sa jednim.
  • Infinity
    15.2k
    Vjerujem da je pjesma u obe svlacionice. Uzas od utakmice.
  • De Oliveira
    941
    Vrhunska utakmica. Igracima svaka cast. Nedostajalo je malo srece.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Isto tako možeš reći da je bilo malo manje sreće, mogli smo ostati bez boda...
  • dzg717
    941
    Dokle se trpi Petkovic?Tolic ponovno u dva poteza napravio puno više. Dosta drkanja sa Orsom u spici da on mora rjesit na svoju lucidnost, nama treba igra a nje nema. Treba isprofilirat devetku od nekog a ne laznu devetku.
  • Markelo
    2.5k
    Livakovićevo euforično naskakivanje na Šutala pred kraj utakmice dok držimo nulu na poljudu isto tako govori o planu koji su imali danas.

    Kotraljmo se nekako kroz hnl, valjda će bit na kraju dovoljno za titulu
  • De Oliveira
    941
    naravno kada su protivnici u 5 deka
  • dzg717
    941
    Ma ja bi potpiso x i prije utakmice zbog cijele situacije. pa nije bezveze da nama najbolji strijelac ima 9 golova koji je krilo a igra neku improviziranu spicu i svaka mu cast na tome. Jednostavno ne mogu shvatit ulogu Petkovica na terenu? Nek mi neko to objasni.
    Ostali danas svi solidni, Gojak, Mišić, Šutalo super posao. Bočkaj i Ristovski nisu jos dovoljno opasni ali to isto tako ide jer i u 16tercu nema nikog za pogodit ga iz centaršuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.