• pencilneck
    649
    Sevilla izvukla West Ham u osmini finala.
  • Oluja
    3.7k
    kako sad to, nije li hajduk najveci hrvatski klub?
  • seljak86
    2.4k
    Ja ne vidim smisao izbacivanja ruskih klubova, glupo i nepotrebno. Klubovi nemaju ništa s time niti će to Putinu išta značiti izbacili oni njih ili ne. Nemojmo se nadati prolasku na taj način jer je nesportski i jadno. Što se dogodilo s onim da se sport i politika ne miješaju?
  • GZomanid
    572
    Svaka čast svemu ali nema sporta dok rat traje. Stavljanje u kontekst nesportski i rat mi je nekak dječje naivno..
  • Navijač Dinama
    7.4k
    i2zkqid4l883oqio.jpg
    I bi dobro :strong:
    Do sutra i prekosutra :wink:
  • vjeko1701
    5.9k
    Boli mene za prolazak. Ovo nije stvar ko je kaj kriv nego bi se na taj način radil politički pritisak i izbacivalo bi ih se iz svih aspekata europskog društva. Da ne govorim da se tako i domaća populacija može dodatno okrenuti protiv svog despota. Pa Srbima su to napravili u jednom trenu radi njihovih sranja. Zemlja koja krene osvajat suverenu i nezavisnu europsku državu nema kaj raditi u europskim sportskim natjecanjima.
  • Infinity
    15.2k
    Kakve veze s ratom ima neki seljak iz Rusije? Covjek koji sije psenicu koju sutra nece moci prodati zbog sankcija? Sankcije i razna izbacivanja su tu da bi se stvari promijenile iznutra. Taj neki seljak sutra nece dati glas Putinu, navijaci klubova ce mu okrenuti ledja itd. Svaki potez kontra Rusije mozda nije direktan udar na Putina, ali moze imati utjecaj.

    UEFA je vec odlucila da ih nece izbaciti i ja sam razocaran. Da je neka Bugarska napala neku Rumunjsku iste sekunde bi iznacili Bugare. Ovo je lizanje Gazpromovog supka.
  • Nousername
    613
    Meni je najveci dobitak u ovoj utakmici to sto su rezerve poput Bulata Tole i Spikica pokazali da mogu raditi razliku i da su kvalitete za Dinamo
  • Gelipter
    3.5k
    Nakon prospavane noći i neprospavanog dana samo mogu reći: jebeno odigrana tekma, požrtvovna i momčadska s mudima uz tehničku kvalitetu. Greške u prvoj tekmi i suđenje su ipak rezultirale ispadanjem, ali kod mene je prisutan samo ponos. Može se reći: stvarno smo postali ravnopravan suparnik svakoj momčadi Europa lige.
    Kaj se tiče navijanja, jasni su razlozi zakaj je bilo više "indijanaca" na sjeveru dole neg inače i u jednu mi je ruku drago da se ispunio sjever dole. S druge strane, jedan sam od onih koji ne tolerira i pizdi na ekipu koja ne navija na sjeveru. U redu ne navijaš, ali onda ne staješ u sredinu tribine, nisi bahat i poštuješ navijače koji, gle čuda, na navijačkoj tribini navijaju. Nemoguće je to ne primijetiti, pogotovo ako 5 puta promukneš za vrijeme tekme, lud si u naletu euforije, a ekipa do tebe se naslikava npr. I čuješ samo sebe i svoje.
    Isprike, ako je ovaj dio sitni offtopic ili djeluje kao dociranje, ali morao sam spomenuti.
    Naravno, respekt za ekipu koja zbog raznih razloga rijetko može na tekmu, ali kad dođe poštuje grupu, klub i ostavlja glas i svu energiju na sjeveru.
    Kaj se tiče atmosfere općenito, lijepo je vidjeti da navijanje prati događanja na terenu i da je na trenutke bilo fanatično. Ipak, odabir pjesama u nekim trenucima, pogotovo nakon 1:0 mogao je po mom skromnom mišljenju biti takav da budu energičnije i glasnije pjesme koje će dodatno osokoliti dečke i diktirati tempo.
  • Tom vg
    1k
    Sve si jako dobro napisao. Respect
  • Fićo1986
    973
    sve stoji upravo tako...jucer do mene gospodja od 50 i kusur godina pjeva svaku pjesmu dize ruke pljesce navija....a ispod mene 3 mlada gospodina u 20tima stoje druze ruke u džepovima i kopaju po mobitelu.....jebiga uvijek je tako na europskim....
  • db-izbjeglica
    12.8k
    čisto da otklonimo sumnje, da se ne bi razvijali mitovi.
    nebitno je li mogao suditi penal ili ne, gojak je bio u zaleđu.

    slika.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.