• marcio amoroso
    32.4k
    A bome i mi njima priuštimo transformaciju s 10.000 ljudi na 2000 u samo 3 dana :wink:namodi grebza

    Jako mi je drago što si ovo spomenuo. Očekivati od igrača isti angažman, a pružiti pet puta slabiji je u najmanju ruku smiješno.
  • Neki tip
    19.4k
    A bome i mi njima priuštimo transformaciju s 10.000 ljudi na 2000 u samo 3 dana :wink:namodi grebza

    :clap: :clap: :clap:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Šta se španolci čude penalu?
    Čovjek širom raširenom rukom očito dodirnuo loptu, što je trebao dobiti, čokoladu?

    Veće čuđenje bi trebao dobiti penal iz prve utakmice gdje livaković nije ni dodirnuo onog patuljka.
  • pencilneck
    651
    Ništa od izbacivanja Rusa. UEFA je odlučila premjestiti finale LP u Pariz i da se nijedna utakmica do daljnjega neće moći igrati na ruskom i ukrajinskom teritoriju. Spartak Moskva ostaje u EL.
  • vjeko1701
    5.9k
    Po meni sramota.
  • über alles
    1.5k
    Kaj ste ocekivali neki normalan postupak od tih supaka ?
  • Tom vg
    1k
    gadi mi se to. Jučer na sjeveru toliko padobranaca kojima ni u primisli nije malo navijat.
  • Dino
    2.2k
    Da iskreno ne kuzim bas ljude koji dodu na sjever gledat tekmu, al Boze moj, to je njihovo pravo.
  • ZgBlue
    491


    Potpuno razumljivo i očekivano, to je ekipa koja nije stigla uzet karte za zapad ili jug pa su došli gledat tekmu na sjever.

    Da su padobranci, jesu. Da je neočekivano i iznenađujuće, nije.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma Dino, zadnjih par puta sam i ja tako na sjeveru. Išo sam solo na tekmu i nije frend išo s kim inače navijam pa sam se stao tamo u čošak i gledao. Tu i tamo navijao nešto.
  • serbus
    3.6k
    Osoba koja snima oko sebe tko navija tko ne također ne navija.
  • Dino
    2.2k
    Osoba koja snima oko sebe tko navija tko ne također ne navija.serbus

    U potpunosti se slazem, medutim u nekim situacijama moras bit bas bas corav da ne primijetis ljude red ispred sebe.
    U svakom slucaju, bitno da su bojsi uistinu oderali ovu tekmu!
  • Olmic
    2.7k

    A najgore mi je kaj pola njih jučer se samo naslikavalo..
  • Tom vg
    1k
    zaključak ti je jebeno debilan. Nije teško primjetit da 20 ljudi oko tebe ne navija jer se čuje samo tvoj glas i pljesak
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Još jedan dokaz da nam nije potreban ovoliki sjever i to je nešto što treba uzet u obzir pri projektiranju novog stadiona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.