• pencilneck
    649
    Da smo završili treći u grupi, mislim da bi sada bili potpuno legitimni kandidat za prvi europski trofej od 1967.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Moja greska onda, netko je pisao jucer da je prodano preko 10k, nisam znao koliki je sad ukupni kapacitetNino Bule

    pisali su novinari, koji vjerojatno ne znaju kako izračunati 40% od neke brojke
  • pencilneck
    649
    Službena info iz kluba je bila da se očekuje 11.000 navijača. Pogledajte jučerašnju presicu, rečeno je to na kraju.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ne znaju ni oni izračunat, nije moguće da je bilo 11k nego toliko koliko je i bilo znači malo ispod 10k.
  • pencilneck
    649
    Ljudi u ložama ne prolaze kroz kentaure, tako da je moguće da je i bilo blizu 11.000.
  • Beowulf112
    301
    Ma realno smo bili bolji..dobili su nepostojeci penal u prvoj tekmi..kopicu jedina zamjerka u uzvratu sto je vadio tolica koji je bio ponajbolji igrac na terenu..iznenadenje za mene je špikic!pokazao je drskost..bulat je odradio isto korektno...najlosiji pojedinac ako moram nekog izdvojit je po meni ristovski i petkovic..ristovski nije nista napravio..pa niti ubacaj kako treba(ubacaji su zivnuli kad je bockaj usao-bar se pokusavalo)..dok petko da ne pricam..svi drugi su odigrali za peticu
  • Ali
    1.9k
    Steta za Zenit (mislim zbog ovog da bi ih mozda izbacili) , zabili u 91 cisti gol za produzetke. I sudac ide gledati var i svira faul u napadu kod centarsuta, da je netko betisovom stao kopackom na prste???
    Da se zapitas koji je to sport. Mislim centarsut u peterac pet jednih i pet drugih, cisti gol glavom bez ruku i guranja, cisti skok k'o suza... i da ides trazit jel netko kod skoka kome nagazio prste?
    Nije mi zenit drag ali ponadao sam se da ce dva kluba izvacit za ici dalje...
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda je baš i zbog toga sugerirano da ako će biti šanse da se nešto pronađe da ne prođu.
  • Ali
    1.9k
    Je bas je tako izgledalo. Ali hinjski je to na takav nacin. Pusti sportski pa tko bolji, a ak si faca , sutra mu urucis napismeno da je out . Ovo ke bilo kao da su na poljudu i da je pecaric u var sobi a strukan na terenu, znajuci da ce ih strahonja opravdat i na tv
  • Crusades1986
    9.8k
    Spikic jaaaaaako dobar kad je usao.
  • Nolifer
    6.7k
    Idem sa tekme, sretan i zadovoljan. Igrali su više nego dobro. :cheer:

    Jedino sam imao zamjerku na redarsku službu, jer do sad u praksi sam mogao bit sa maskom na tekmi, a ovo danas čudno mi bilo, jer ju nisam mogel niti spremiti za dalje.

    Pojedince nema smisla danas komentirati, jer ovo je Sevilla i sad fokus na prvenstvo i to je to :strong:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Žao mi je kaj smo ispali, ali ne znam kad sam bio ponosniji na Dinamo nakon ispadanja. Ova Sevilla nas je 2016 rutinski dobila 2 puta, jučer smo ih imali na konopcima čitavu tekmu i krali su vrijeme jer je gol visio u zraku, a stisli smo ih kao rijetko tko u zadnje vrijeme. Da je ostalo još 10ak minuta zabili bi mi i taj drugi, a onda ko zna kako bi završilo, šteta još jednom za onaj promašaj Jurića u Španjolskoj jer točno nam je toliko falilo za barem produžetke. Emreli je pokazao kvalitetu i jedva ga čekam vidjeti u prvom sastavu, a Orša je još jednom pokazao klasu hladno izvedenim penalom. I naravno svaka čast Boysima koji su možda i prva navijačka grupa koja je iskazala podršku Ukrajincima.
  • Yovitssa
    345
    Velika šteta, Jurić je u Španjolskoj promašio za prolaz. A da su se jučer igrali produžeci, mislim da bi ih pojeli na terenu. I ne samo zbog igrača više. Visila je Sevilla i prije toga, baš smo ih izdominirali! Samo da sad nastave ovim tempom u HNL jer već se bojim gledati tekme vikendom kad se sjetim koju transformaciju nam priušte kad je HNL tekma na repertoaru...
  • Keyser Soze
    8.1k
    koju transformaciju nam priušte kad je HNL tekma na repertoaru...Yovitssa

    A bome i mi njima priuštimo transformaciju s 10.000 ljudi na 2000 u samo 3 dana :wink:
  • Yovitssa
    345

    Je, nažalost, i to kaj veliš stoji...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.