• reziser
    6.4k
    na žalost, jedna smrt na jugu.... srčani udar... :pray:

    "S početkom utakmice Dinamo - Sevilla došlo je do situacije na južnoj tribini gdje je jednom navijaču pozlilo i izgubio je svijest. Brzom intervencijom medicinske sestre koja je bila u blizini i policijskih službenika pružena mu je prva pomoć. Odmah je došla medicinska ekipa koja je preuzela postupanje, međutim gospodin je preminuo u bolnici", pripoćili su iz Dinama.
  • reziser
    6.4k
    VAR jednostavno drugačije funkcionira u europskim natjecanjima i HNL-u.db-izbjeglica

    pravila su pravila, bilo u HNL i evropi? bar mislim?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Službeno 9788 ljudi
  • Keyser Soze
    8.2k
    na žalost, jedna smrt na jugu.... srčani udar... :pray:reziser

    Počivao u miru, navodno 64 godine čovjek imao...
  • Nino Bule
    11.5k
    Dakle djelili su dosta i nisu im se pojavili, genijalci u klubu
  • pencilneck
    651
    Kapa do poda za ovo večeras.

  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dakle djelili su dosta i nisu im se pojavili, genijalci u klubuNino Bule

    tko nije došao?
    ovo je max kapacitet za ovu utakmicu.

    bez istoka kapacitet maksimira je cca 24 000 gledatelja....24 000 * 0,4 = 9600 gledatelja.
  • pencilneck
    651
    Ostatak HNL-a ne može ni doći do utakmica protiv klubova iz Liga petice, a kamoli da ostvari 2 pobjede protiv njih u istoj sezoni.
  • reziser
    6.4k
    Ostatak HNL-a ne može ni doći do utakmica protiv klubova iz Liga petice,pencilneck

    može, ako im plate dolazak da igraju s njihovom B momčadi :joke:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pravila su pravila, bilo u HNL i evropi? bar mislim?reziser

    nisu!
    pogledaj samo VAR u engleskoj, tamo sudac ništa ne gleda.
    kod nas se gleda svaka pm i imamo teško pretjerivanje s tim.
  • reziser
    6.4k
    govorim o pisanim pravilima...morala bi biti ista, ne? a stvar primjene kod nas mi je nevjerojatno nejasan i smijesan....
  • reziser
    6.4k
    Ne znam dal je netko stavio, ruka, penal i gol.... snimka

    penal i gol
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nismo mi svjesni kakvu generaciju gledamo u klubu. Siguran sam jednu od najjačih u povijesti ovog kluba. Pogledajte uefinu ranglistu i smrznuti ćete se.

    Jedna Sevilla odbija 65 milijuna za Carlosa, dovodi Martiala, Coronu itd. Dinamo prodaje Majera, Jakića i Gvardiola. Ozljede nam se Ivanušec i Kapetan.

    Taj Dinamo na konopcima drži Sevillu. Sevilla visi kao luster. Golman od sredine prvog poluvremena zadržava vrijeme.

    Ovaj Dinamo je čudo. Tko to ne vidi i ne prizna ne da nema pojma o nogometu, nego nema pojma o realnosti.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    govorim o pisanim pravilima...morala bi biti ista, ne? a stvar primjene kod nas mi je nevjerojatno nejasan i smijesan....reziser

    pa očito pravila za VAR nisu ista po raznim ligama.
    UEFA u svojim natjecanjima ima drugačiji standard nego što je kod nas.
  • Nino Bule
    11.5k

    Moja greska onda, netko je pisao jucer da je prodano preko 10k, nisam znao koliki je sad ukupni kapacitet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.