• Majki2111
    2.7k
    Kaj kaj kaj? Ne kužim, kaj izvuč? Kakva veze ta tekma ima s nama?
  • marcio amoroso
    33.4k

    Priča se da će ruske klubove izbaciti iz natjecanja. Spartak je već u osmini finala, a Zenit sada igra uzvrat u Sevilli protiv Betisa. Ako izbace ta dva kluba od osam gubitnika se izvlače dva sretnika koja idu u osminu finala umjesto njih.
  • Nino Bule
    11.9k

    Meni cist penal, minimum minimuma bi bio da je isao gledat.

    https://streamable.com/jejom2
  • Ali
    2k
    Miskim da nije oenal na gojaku, gojaku je falio jedan korak , ovako nisu bili na lopti i rame o rame... steta... malo iskusniji igrac bi uvalio svoju desnu nogu ispred stopera i onda imas penal jer si blizi lopti i faul otraga...
  • Majki2111
    2.7k
    https://www.bijelo-plavi.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=1240&start=300

    Interesantan mi je komentar jednog tu, veli: "Nek misle na nas", ima i spominjanja orgija... Natukli su 30 strana već. Stavio sam tu pošto još nije tema otvorena... Malo se puno bahate.
  • db-izbjeglica
    13.4k
    a ono...može se suditi, a i ne mora. nema se tu što pretjerano zamjeriti sucu.

    šteta onih par crnih minuta u prvoj utakmici.
    da se imalo snege ostati skoncetrirano do poluvremena, danas bi možda slavili prolaz protiv seville.

    sama spoznaja da dinamo može odigati knap dvoboj sa takvim klubom u KO fazi europskih natjecanja izaziva osmjeh na lice.
  • markoli
    1.7k
    Zadovoljan pristupom, igrom i činjenicom da se nismo predali kako je to nekada znalo biti. Nadam se da će ovo pozitivno utjecati na moral, unatoč neprolasku, i da ćemo protutnjati Osijekom u nedjelju. Treba nam jedna takva utakmica... Vjerujem da možemo.
  • Bosna86
    11.6k
    sama spoznaja da dinamo može odigati knap dvoboj sa takvim klubom u KO fazi europskih natjecanja izaziva osmjeh na lice.db-izbjeglica

    Prijatelju, Atalanta, Sevilla, Benfica, Tottenham… Ove tipa Krasnodar, Fener neću ni spominjati… Svi toga trebaju biti svjesni i stalno to ponavljati
  • Stjepan
    479
    Možda je čak i bilo zaleđe Gojaka tako se bar meni čini.
  • miro
    3.4k
    pišu da je netko preminuo na Jugu od srčanog udara :sad:
  • Nino Bule
    11.9k

    Ne mora se zamjerit glavnom ali ni ne zvat ga da gleda je meni kriminal
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Ne mora se zamjerit glavnom ali ni ne zvat ga da gleda je meni kriminalNino Bule

    VAR jednostavno drugačije funkcionira u europskim natjecanjima i HNL-u.

    ovi ne zovu suca da gleda svaku pizdariju, nego baš samo očite greške. sve što je li-la, neće biti subjekt nikakve provjere, već se zadržava odluka suca s terena, što god odlučio.
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Prijatelju, Atalanta, Sevilla, Benfica, Tottenham… Ove tipa Krasnodar, Fener neću ni spominjati… Svi toga trebaju biti svjesni i stalno to ponavljatiBosna86

    mislim da je sevilla ipak europska razina više od svih ovih ekipa.
    pazi, to je momčad koja je u zadnjih 10 godina 4 puta osvojla europa ligu.
  • reziser
    6.5k
    nisu nam praktički stvorii ozbiljnu šansu
    naravno da veći du priče da je sevilla igrala s pol snage
    bem ti propagandu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.