• NORTE
    8.9k
    Nakon sudačke pljačke u Lisabonu protiv Benfice koja nas je koštala ISPADANJA, još gore suđenje bilo je u Sevilli i vjerojatno će nas opet koštat izbacivanja iz EL.
    I sve to uz VAR.

    Ne kažem da je to Uefina zavjera, ali suci sude u korist velikih klubova i ne gledaju Var, posebno na njihovom terenu. Nisam još pogledao snimku iz Seville, ali pod dojmom sam da smo TEŠKO OPLJAČKANI.

    Livaković nije napravio prekršaj, a sviran je penal iz kojeg su poveli i dobio je žuti karton. Penal nije trebao biti sviran, a kad već je, i to bez provjere i reakcije Var-a, morao je biti ponovljen jer je igrač uletio duboko u 16m prije udarca Rakitića.

    Prije trećeg gola Seville suci ne sviraju očiti faul na Bočkaju. Stoper Seville Carlos ne dobiva čisti žuti karton za teški prekršaj (puštena prednost, ali nije mu dao karton poslije iako je morao) zbog kojeg ne bi mogao igrati u uzvratu. Acuña ne dobiva čisti drugi žuti i crveni nakon povlačenja za dres Ristovskog.
    Dopunite ako nešto nisam vidio ili već zaboravio.

    Opljačkali su nas uz Var i ne mogu to prihvatit i dalje, kao ni sudačko izbacivanje iz Europe u Lisabonu.
  • maddaddam
    2.9k
    I prije drugog pogotka bio je prekršaj nad KTC u naših 16
    Ne budimo tovari, podnesimo ovo muški, ali zabilježimo sve skupa na jednom mjestu.
  • Mrvica
    3.1k
    Slažem se za sve navedeno, posebno me ''boli'' taj kazneni, znači postoji više usporenih snimki po netu koje su nekim magičnim čudom obrisane. Znači Livi nije dirnuo Gomeza uopće, baš naprotiv još je počeo spuštat nogu kad je očito primjetio da ide prema njegovoj nozi. Utrčavanje pri izvođenju neću ni govorit, posebno zbog toga što je taj igrač bio ispred suca na metar doslovno, i nije uopće doživio. Na usporenoj se vidi da nema uopće kontakta. Kod drugog i trećeg gola također ima dosta toga diskutabilnog, nažalost Dinamo je oštećen i to svjetski u toj utakmici ali eto popravka nema nego treba šutit i trpit. Ne preostaje ništa nego dati potporu u četvrtak i nadati se najboljem, 2 gola razlike je velika razlika ali nije i nedostižna jer vrlo dobro znamo kakav je Dinamo kad se zainati!

    Ispričavam se za roman
  • Jaro
    5.3k
    VAR ne pregledava prerano uletavanje u teren osim ako se radi o Hajduku u HNL. Nakon faula na Bockaju, drugi igrac dinama je imao 12 dodira s loptom prije nego je Sevilla uzela loptu i odradila kontru...
  • Eduardo
    17.2k
    Tema neka stoji, ali isključivo ako ćete se držati Dinama. Ako se krene o Hajduku i ostalim klubovima ide tema u smeće bez dodatnih upozorenja.
  • NORTE
    8.9k
    VAR ne pregledava prerano uletavanje u terenJaro
    Zato dva suca s terena to moraju pratiti, ali oni to ne rade jer je s jedne strane Sevilla, a s druge dinamo.
    Greška Var sudaca je što nisu zvali glavnog suca da pregleda snimku penala.
  • Mrvica
    3.1k
    Mislim da sudac nije bio daleko od igrača koji je rano uletio u teren, na ovoj udaljenosti itekako je mogao vidit i reagirat

    [url]http://1d858ff0-8be8-48cd-aa80-4bee56848980.webp
  • NORTE
    8.9k

    Ne znam kakve upute imaju suci, ali i glavni i pomoćni bi morali pazit na izvođenje penala. Jedan sudac bi morao pratiti kako penal izvodi igrač, a drugi sudac bi trebao pratiti igrače na liniji 16 metara. Ako se prekrše pravila penal se mora ponoviti.

    I pričamo o penalu u kojem je igrač Seville simulirao (nije udaren, bacio se), a Var se svejedno nije oglasio tj. pozvao suca da ode provjeriti snimku.
  • Mrvica
    3.1k

    Vjeruj mi da više nemam pojma na kojem principu funkcionira VAR, kako kad se pali za najmanju glupost a kako kad nema ništa od toga. Da se mene pita, svako suđenje penala bi mi išlo na provjeru da ga j***š, provjeriš jel ili nije i zbogom.. A ovako samo laj na suca i na mjesec i upropasti psihu igrača. Po meni je penal bio trenutak kad je sve otišlo zbogom u njihovim glavama, sabrali su se pa je došlo do izjednačenja, a nakon toga evanđelje po golu.
  • Eduardo
    17.2k
    Editiran naslov teme. Riječ PLJAČKE je malo pretjerana i zvuči previše kmečavski. Pošto tema već stoji bilo bi licemjerno da bilježimo samo greške na štetu Dinama, ali ne i one koje idu nama u korist. Stoga krećem s tom praksom od naše zadnje utakmice s Lokomotivom.

    Situacija no.1 | CRVENI KARTON za Lauritsena u prvom polovremenu | Nije suđeno.
    • Prvi žuti karton u 1. minuti.
    giphy.gif

    • Drugi žuti karton u 43. minuti.
    giphy-downsized-large.gif

    Situacija no.2 | Potencijalni CRVENI KARTON za Dabru u 77. minuti. | Nije suđeno.
    giphy-downsized-large.gif
  • Crusades1986
    9.5k
    4ac6k4vdxlfd2il1.jpg

    Analiza komisije nogometnih sudaca.
  • maddaddam
    2.9k
    Po cemu bi ovo gore trebao biti drugi zuti za Lauritsena?
    Sad tek vidim tu situaciju.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Po čemu bi to bio faul lauritsena. Ovaj mu ušao nogom u trbuh
  • maddaddam
    2.9k
    Na to sam i mislio. Ovo je zuti za bijelog zbog neoprezne igre.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    ma decki kakva noga u trbuh i neoprezna igra hahaha
    Malo ga i vi pretjerujete. Prekrsaj Lauritsena cist kao suza,ali svakako ne za drugi zuti i iskljucenje. Daleko od gola,igrac nema sanse da stigne loptu prije Dinamovih igraca tako da nije velika sansa sprijecena prekrsajem
  • maddaddam
    2.9k
    1uwa9hu10iub128x.jpeg
    mee6u3unydlc47b7.jpeg

    Ova u Lauritsenovom kuku jebo te strahonja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.