• Oluja
    3.6k
    Kao sto je laz sastavni dio srpskog mentaliteta, tako je kmecanje sastavni dio tovarskog.
  • superhik
    10.3k
    U njihovim glavama oni su sve titule izgubili zbog sudaca i sad im je napokon suđenje pošteno
  • NORTE
    9.1k
    Ponavljam, ovdje ističemo sudačke greške i pišemo o njima, o kmečavcima pišemo po drugim temama, dajte se držite nekog reda.
  • Infinity
    15.2k
    Ako se nastavi o Hajduku tema ce biti zakljucana. Receno vam je odmah pri otvaranju .
  • vjeko1701
    5.9k
    Da ne bi nastavio dalje ali...na snetu su svi navijači Hajduka stali uz ove linije i priznali da je zaleđe dok s druge strane nekolicina navijača Osijeka je potpuno osramotila naš obrazovni sustav i dovela u pitanje za koga se on financira jer nažalost proizvodi ljude koji ne znaju bazne stvari.
  • NORTE
    9.1k
    Iz sažetka mi se čini da je Moha odglumio faul koji je sviran kao penal, mislim da nije trebao bit.
    Takvih penala je suđeno na tisuće po Europi...
  • Carrasco
    4k
    Jasno udaranje po desnoj nozi Mohe, čisti penal.
  • Ali
    1.9k
    Na 4:1, uz skoro glatkih 5/6 , pricati o nekom kontaktu u 16m u intenzitetu, kao i o kutu gledanja bezpredmetno.
    Rasprava o dvojbenom pogotku/penalu moze nakon utakmice imati smisao samo ako je to utjecalo na rezultat.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    školski primjer penala, meni stvarno nije jasno što je ovdje i najmanje dvojbeno...

    6oick0.gif
  • bbb medimurje
    2.9k
    Meni je ovdje isto sve cisto
    Tocno se vidi udaranje igraca Istre lijevom nogom po desnoj nogi mohe
    Istina da je pad malo prenaglasen al sve cisto ko suza
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Je, prenaglasio je... Al što bi trebao?
    Predriblao ga je, lopta je prošla, ovaj je totalno promašio start i udario ga...najbolje da ostane stajati.
  • NORTE
    9.1k
    Može gif nesviranog penala nad Perićem na Poljudu.

    Sudačka komisija i Strahonja kažu da je i to trebao biti penal.

    PIVAJ !!!
  • Crusades1986
    9.6k
    PIVAJ !!!NORTE

    Mare i Kate, di su da se vrateee :party:

    Imaš na temi za utakmicu baš. Eduardo je stavio
  • NORTE
    9.1k
    Sramotan penal suđen, ali promašaj je vratio pravdu.

    Dva poništena gola, jedno zaleđe upitnije od drugog.
    Ali vjerovat ćemo crtačima iz var sobe.
    3nvgsurkyag8pr08.jpg
    lymubp6wue36i1gv.jpg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Zasto se Spikicu gleda ruka kojom ne moze zabit? Meni je ovo odmah izgledalo sumnjivo, a sad mi uopce ne izgleda kao zalede.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.