• Krizy
    35.6k
    Konkurencija oštećena jer Dinamu nije priznat gol. Da je priznat u 9.minuti, Belupo bi imao vremena napadati 80 minuta i zabili bi za 1-1.
    -2 boda Dinamu na pravedničkoj ljestvici.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kad im pokažeš sliku gdje se vidi da nema ruke onda kažu: "Ne može se sa sigurnošću reći da nije dirao lijevom", kako onda mogu pričati o ČISTOJ ruci Oršića? Sami se koprcaju u svom kmečanju :rofl:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Bitno da na gol.hru nema nista o tome, niti jucer u izvjestaju nisu spomenuli
    Naravno da su vec unaprijed kmecali oko ponistenog gola zidara
  • Slavonac
    383
    da tu sam isto komentirao...ja kad to citam mogu reci hvala bogu sto sam zdrav u glavi...
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo i mojih linija iz drugog kuta.

    Zale-e.jpg
  • Nino Bule
    11.4k

    Koje zamracenje uma na snetu oko ove tvoje slike i opcenito ovog dosuđenog zaleđa. Svaka cast na volji da poluretardiranim ljudima objasnjavas vrlo jasne stvari, ja ne znam kako se oni sami obuku ujutro.
  • vjeko1701
    5.9k
    A mogao bi u budućnosti postati profesor tako da bolje da se odmah učim strpljenju xD
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Svaka cast na volji da poluretardiranim ljudima objasnjavas vrlo jasne stvari, ja ne znam kako se oni sami obuku ujutro.Nino Bule
    Svaka čast na volji pa uopće ono čitati svaki dan.
    Bolesni i iskompleksirani.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    uzmi sliku koju god želiš, oršić je cca pol metra iza protivničkog igrača, to sudac MORA vidjeti golim okom, a kamoli još uz VAR, suludo totalno....
  • Slavonac
    383
    i sam Oršić nije slavio pogodak jer je bio svjestan da će biti dosudjeno igranje ruke, tako da je veliki propust i poguranac Dinamu!

    ...gasi internet, motaj kablove...
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Bit ce prvi ako im daju..
  • Ludovic IX
    5.2k
    ignorirat najbolje..jer kretenima reć da su kreteni i nije neka uvreda...
  • NORTE
    9.1k
    Ovdje kao glavni fokus ističemo sudačke greške na štetu ili u korist dinama, na ostalim prikladnim temama ismijavamo kmečavce poput ovih koje spominjete i slične stvari, takvima nema pomoći.
  • Blue 67
    212
    Ne vidim čemu čuđenje na tovare. Pa na većini njihovih stranica je 50%objava vezanih za ajduk,a 50% protiv cijelog svijeta koji je u uroti protiv njih. KMEČANJE je sastavni dio njihovih života i uvijek su svi drugi krivi iz više razloga:nemoć,nesposobnost,jal,tuga i u najvećem dijelu KOMPLEKS. Kad se na sve to nadoveže njihova slatka patetičnost postoje dvije opcije: sažaliti se ili im se još više srati u usta. Vjerujem da smo svi za ovu drugu tako da ako i imate potrebu reagirati na njihove nebuloze nek to bude jedan veliki . Jer smijeh je lijek,a tovar bolest bez lijeka.
    O Bože hvala ti kaj purgeri smo mi!
  • BigZ
    393
    bravo! mozda cu reci nesto sto ima ili nema smisla, ali moze se vidjeti i po sjenama igraca tko je ispred, tko je iza.
    postoji neki logican slijed, ako usporedimo sjene trojice na centru... ne znam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.