• Armagedon13
    958
    Ukralo,pokralo
  • NORTE
    9.1k
    Čisti penal na Špikići, ni Var se nije javio.
  • Istočnjak
    93
    Ako se ne varam, nemam snage gledati reprizu, trebal je i Caktaš dobiti drugi žuti za preoštar prekršaj, a bilo je još kandidata za to s njihove strane.
    Kako sudac nije vidio nijedan penal imamo i mi kao klub dobre osnove za poslati priopćenje o suđenju.
  • The Undertaker
    4k
    Postoji li snimak iz širokog plana na kojem se vidi da li je lopta u igri?
  • mlinchica
    1k
    Bruno Marić ima press u 14h. Tema je suđenje na našoj tekmi jučer.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Hahaha odmah se organiziraju pressice, novinari vriste
    Nevjerojatno...
  • NORTE
    9.1k
    Da ubacimo "sve" na jedno mjesto:


    "Dinamo se treba zaliti… 4 minute sudačke nadoknade u ovakvoj utakmici… Pa samo je Var provjera toliko trajala.. Detalj koji prolazi ispod radara, a objašnjava koliko se Dinamo gura."

    Plus ova slika:
    Screenshot-3.jpg
    Screenshot-1.jpg
  • hardek
    1.4k
    Ne varaš se, napisao sam i ja to jučer i za vrijeme tekme i nakon tekme. O tome nigdje ni slova danas. Definitivno start za žuti karton, e sad vidio sam situaciju samo jednom ali vjerovatno bi obrazloženje bilo "je za žuti, ali je preoštro za drugi žuti". Vjerovatno najgluplja rečenica ikad jer u pravilima ne stoji nigdje da start za 2. žuti mora biti žustriji od starta za 1. žuti...
  • Armagedon13
    958
    Ukralo, pokralo 2
  • NORTE
    9.1k
    Čisti penal.
    goltovar hr na aparatima.
  • Benito
    593
    Ne čudi me ali ja još nemrem vjerovat da je ekipa tak retardirana, meni to jednostavno nije jasno...
  • mali M
    3.4k
    Ja neznam dal su to novinari ikad igrali nogomet... Ja bi ovom Katušiću pokazao kakav je osjećaj kad ti neko tako sa punim šusom pokupi list... Ekipa koja to nezna ne razumije da ga je mogao i ozljedit sa takvim udarcem. Kakvi klauni prestrašno
  • NORTE
    9.1k
    Ja neznam dal su to novinari ikad igrali nogomet... Ja bi ovom Katušiću pokazao kakav je osjećaj kad ti neko tako sa punim šusom pokupi list... Ekipa koja to nezna ne razumije da ga je mogao i ozljedit sa takvim udarcem. Kakvi klauni prestrašnomali M
    Nije to stvar nogometa ili logike, nego neobjektivnosti, njima je sve što ima veze s dinamom neregularno, a njihovo je najljepša priča ikad ispričana.
    A stvari su dijametralno suprotne.
  • San Lorenzo
    11.2k
    Kažu nije bilo dovoljno intenziteta, a lik se pripremao raščistiti loptu iz šesnaesterca, da je umjesto Perića pogodio loptu, ista bi s 'nedovoljno intenziteta' odletjela blizu tribine.
    Orbanovcima treba iskovati medalju za glupost, to bi im ujedno bio i jedini trofej u povijesti kluba, dvije muhe jednim udarcem.
  • bskvorc7
    6
    https://youtu.be/bj1ZVXP-tmc?si=9KKRqosodFCQ0iT6

    Sad kolko je to pouzdani alat neznam, uglavnom fora izgleda...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.