• Eduardo
    17.6k
    Molim gif Selahijevih startova, hvala.NORTE

    Sudac je bio generalno loš tako da nema smisla potencirati samo Selahija. I mi smo prošli lišo u nekoliko navrata. npr. RPG nije dobio karton za skrivljeni penal, KTC je laktario Ivanovića bez ikakve kazne. Bilo je i kod njih situacija koje su trebale biti, a nisu kažnjene kartonom. Mađar je bio daleko od razine Sieberta i Maresce.
  • Jaro
    5.7k
    jednostavno mu je kriterij bio takav - puštao je oštrije startove. Ja bih dodao i razgovor ugodni s Mišićem umjesto kartona. Ako je cijelu utakmicu jednak kriterij - to nije greška - jbg - prilagodi se... Problem je kad sudac u prvih 10 min ima jedan, pa sljedecih pol sata drugi pa drugo poluvrijeme treci kriterij...
    Da, svi na stadionu (osim suca i Selahija) bi dali drugi žuti - zato ga je Sopić i izvadio jbg... Ali, da, jednostavno je imao takav kriterij. Osim toga, nisam baš vidio da je nekoga nešto zakinuo, ili da je ubijao igru...
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Pozdrav šaranima koji mogu bit sretni kaj su iz ovog dobili opasan slobodnjak i zuti Riletu.

    XODXxls.jpeg

    Pušite ga šarani, riječani i tovari, bum klik klak, dinamo prvak!
  • NORTE
    9.3k
    Pozdrav šaranima koji mogu bit sretni kaj su iz ovog dobili opasan slobodnjak i zuti Riletu.Imamo Dinamo
    Mislim da su obje odluke suca i VAR-a bile ispravne.

    Hejteri na aparatima.
  • Paggini
    7.2k
    Sve odluke Kolarića i VAR sobe su bile ispravne, ne bih sudio ovaj start Ristovskog ali je izgledalo kao faul pa razumijem zasto ga je sudio

    Opet se vracamo na ono - da je sudio stranac jucer, ne bi uopce bilo price o icemu danas...
  • rioda
    2.6k
    Nije li Ristovski prvi dirao loptu? Tako mi barem izgleda po snimci
  • Paggini
    7.2k
    Je, zato kažem da ne bih sudio sad kad gledamo poslije, VAR se ne zove u tom slučaju, ali izgledalo je iz Kolarićevog kuta kao da nije došao prvi na loptu pa ne mogu kriviti odluku previše.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Meni je sa zapada izgledalo odmah da tu frula nema..rile prvi digao loptu
  • NORTE
    9.3k
    42. minuta, prekršaj na Petkoviću za penal.
    VAR i sudac se prave blesavi.
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.