• Oluja
    3.7k
    Petkovic mi je jako drag igrac ali ako ce ekipa biti taoc njegove nonsalancije treba mu pokazati u kojem smjeru su vrata, a on sam nek odluci hoce li prema njima ili prema terenu
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mene više od petkovića brine ivanušec.
  • Dinamosaur
    975
    ne brini za subotu, neće Petko niti sa klupe ulaziti jer mu je ovo jučer bio treći žuti
  • Infinity
    15.2k
    Barem nesto pozitivno u onom simuliranju.
  • Jaro
    5.6k
    Ivanusec je u losoj formu, to ce se (kadtad) ispravit, ovome se neda bit tamo...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Petkoviću Istra izgleda služi samo za čišćenje.
  • Blue98
    722
    Mislim da je vrijeme da se rijesimo Petkovica, cini mi se da je njega Bjelica jedino mogo hendlat i donekle Mamic
  • marcio amoroso
    32.4k
    Petković po svojoj reputaciji, a bome i po primanjima mora dominirati u HNL-u. Znači dominirati kao Orša, Livaja ili Drmić. Ispred njega je trenutno 13 igrača po učinkovitosti. Po dojmu bi rekao čak i puno više.

    Meni osobno je Petko jako drag igrač, ali Dinamo za milijun eura godišnje mora imati mašinu naprijed. Petko je šmeker, igrač poteza i virtuoz, ali nikakva mašina i trenutno nikakva prevaga.
  • SAS1987
    13.5k
    Petko je fizički vrlo jak igrač i odličan u duelu zato mi je još nevjerovatnije zašto kada napadamo nije non stop u poziciji da netko centrira na njega. Ako to ne može shvatiti onda se bojim da je vrijeme za novog napadaća mada mi je jako drag igrač.
  • Olmic
    2.7k
    Nisu dinamov problem napadači nego veza... Mišić Ademi i Ivanušec

    Mišić je zadnji vezni koji to nije, loša verzija Antolića, a da ne pričamo o Mori..

    Ademi je već star i nije to onaj stari Ademi, on je umislio da je box to box, a nema više snage za to.. Ademi morq biti zadnji vezni bez ubacivanja u prostor, ona mora biti razbijač


    Ivanušec nije play niti će ikada biti, jednostavno nema pregled igre, i koliko god pljuvali i po Mamiću i po Krznaru, ali Luka je daleko bolje krilo nego desetka jer on je igrač 1 na 1..ali kod njega mislim da je motivacija 0 jer ga očito nisu negdje prodali...


    Ni sam nisam pametan kako bi riješio problem veze.. Imamo 6,7 veznjaka, a ne možeš pronaći 3 kompatibilna
  • Papastrumf
    9.9k
    Ademi je već star i nije to onaj stari Ademi, on je umislio da je box to box, a nema više snage za to.. Ademi morq biti zadnji vezni bez ubacivanja u prostor, ona mora biti razbijačOlmic

    Ademi je star? Što je s glavom?
  • Olmic
    2.7k


    Nije ni mlad..ove godine 31
  • Nousername
    613
    Pa 31 godina je idealna za danasnje nogometase
  • Gelipter
    3.5k
    Kaj se veze tiče:
    Meni ne djeluje Ivanušec kao da je nemotiviran, nego više frustriran jer mu ne ide i onda je to nakon svakog neuspješnog pokušaja sve gore. Mišić mi je već duže vrijeme jedan od najlošijih igrača, jedna duga lopta, proigravanje i krađa lopte po utakmici nisu dovoljno, čak više ne pokušava ni pucati, nevjerojatno nas usporava, jučer igrač manje. Kod Ademija se vidi da nije pravi. Voljni moment je tu, ali njegova čvrstina, odlučnost, točnost dodavanja i završnica nisu na razini. Svaki put kad bude na podu djeluje kao da će opet izbivati barem mjesec dana. Bulatu dati više prostora, Baturina još mora napredovati, ali više ga koristiti. Franjić više sam valjda ne zna koja mu je prirodnija pozicija i kaj bi trebao igrati, treba ga se svakak ustaliti koja god to pozicija bila. Tolić je izgleda ispao iz svih računica.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ivanušec je grozan već neko vrijeme, jučer je dvije minute dobio totalno nepotreban žuti karton zbog nabijanja lopte nakon vlastite greške i onda u sudačkoj nadoknadi poluvremena ničim izazvan pokloni gol momčadi koja je do tada bila praktički bezopasna i samo se čekalo da prime drugi gol.

    to je doslovno za jednu odgojnu iza ušiju od trenera.
    ja bi ga čak par utakmica preselio na klupu, dok si ne posloži neke stvari u glavi.
    ok, slabija forma se može tolerirati, događa se i boljima, ali takve žute minute su sasvim druga stvar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.