• Nino Bule
    11.9k
    Imamo srecu da je sljedeca gorica koja je ocajna pa da hvatamo formu, protiv seville nista ne ocekujem
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ovo je baš na mišiće. Jesmo bili bolji ali ružno je to bilo.

    Ali dobro je. 5 bodova i dalje pred onim mordorom iz Splita.
  • dzg717
    961
    kad se najmanje nadamo padaju velikani.. :)
  • Praskaton
    2k
    Uzas je ovo bilo pogotovo drugo pol,ne vidim igraca koji je zaradio prolazno ocjenu mozda Theo i Orsa.Misic posebno los.Petko opet ne zainteresiran,saljemo lopte u 16m on je na 30m od gola..
    Svaka cast istri,i igracem manje bili su bolji takmac.
    Nece ovo na dobro dok je kopic na klupi,mozemo mi odigrat dobro i protiv sevile i osvojit hnl bez problema al kao sto je neko reko ovo nije razina za dinamo.
  • Captain America
    14.7k
    Samo zamisli što privatno razgovaraju kad ti idiot/menadžer trči novinarima s pričama o transferu i da sigurno odlaziš najkasnije na ljeto.
  • Infinity
    15.4k
    Kakva k* od igre. Prvo poluvrijeme smo jos i dobri bili, trebalo je biti 0-2 realno, ali drugo poluvrijeme teski kriminal. Igraci nisu pokazali ni blizu zelju kao protiv Rijeke i to je ono sto me zalosti. Istru smo trebali pomesti danas, a na kraju cekamo kraj s golom prednosti iako pola sata igramo s igracem vise. Bas losa utakmica Dinama, pogotovo igraca koji su usli s klupe.

    Petkovic danas nije pokazao nista. Imao je ono jedno proigravanja za Orsica i to je sve. Realno smo s Andricem bili opasniji. I onaj penal? Pa majku mu milu, pruzi korak, zakaci ga i padni. Rodjena mater bi mu isto sudila simuliranje. Nadao sam se da s VAR-om vise necemo gledati ovakve pokusaje iznude.

    Cekam Goricu u nadi da je igra danas slucajnost, a ne ono protiv Rijeke. Sve u svemu, tri boda su tu, ovo cemo lako zaboraviti, pogotovo ako se partije poprave.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Ja sam imao neki loš osjećaj i imao osjećaj da ćemo još primiti gol. Sreća pa je ovako završilo. Pišemo tri boda, ali ovo mora puno, puno bolje.
  • Svi na Sjever
    2k
    Ocekivano teska utakmica,bespotreban kiks Ivanuseca odveo utakmicu u nemirne vode.
    Igraci s klupe veliko nista danas,Petko opet bespotrebno trazi kruha preko pogace ,samo korak i penal cist kao suza.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ja sam prestao čitati tovare jer mi tlak ode na 200 a u 43-oj mi to ne treba..

    Govna su i stojim iza tih riječi
  • superhik
    10.6k
    Ne znam o čemu vi. Igra je bila uvjerljiva

    zvromrx3hcnuzyqd.jpg
  • Ludovic IX
    5.9k
    Imamo i mi svoja govna..nije da nemamo
  • thomas22
    256
    Prespavajte pa bumo komentirali, nije bilo bajno ali nije bilo ni blizu tak loše kak se pljuje ovde
  • superhik
    10.6k
    Ne trebam prespavati činjenicu da protiv Istre s igračem više izgledamo izgubljeno
  • Praskaton
    2k
    istra je pola sata igrala s igracem manje a dinamo je u tom periodu stvorio 2 konkretne prilike.
    Za dinamo to je jako lose.
    Moze se dogodit losa utakmica nije u tome stvar al ovaj pristup smo vidjeli u utakmici protiv tovara i ovo je obrazac kopiceve igre.
    S tovarima imamo jos 3 utakmice,ako ovako budemo igrali ne mozemo se nadat bodovima
  • Dinamosaur
    1.1k
    Ništa novo za Dinamo da protiv slabijih i naša igra izgleda slabo i nikakvo a protiv jačih protivnika odigramo bolje i žešće. Pišu se 3 boda a ostalo će se brzo zaboraviti. Vjerujem u bolje dane a ovo ću shvatiti čisto kao odrađivanje posla.
    Usput,jedino kaj mi je Petko izgledao pogubljeno ko da je danas prvi put zaigrao za Dinamo i da ne kuži gdje se mora postavljat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.