• Crusades1986
    9.8k
    Prvo poluvrijeme smo bili bolji i razigrani, da smo poveli 2-0 do kraja bi to odradili s pola gasa, onda zbog gluposti dobijemo gol za 1-1 i unesemo bespotrebno nervozu.

    Ivanušec nervozan i van forme, Petko klasično nonšalantan i bezvoljan, ne razumijem kaj se njemu događa u glavi. Na 10 loše odigranih dođe jedna dobra.

    Zadnja linija i Orša svijetle točke, bekovi nisu loši. Morali bi ubacit u brzinu više, nadam se da će to doć kroz 2-3 utakmice.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Pozitivne stvari su tri boda i reakcija Livakovića kad je onaj napucao loptu. Također mi se svidio Theo. Bio je beskompromisan. On je onako jedan primjer kako se igraju ovakve utakmice.

    Negativno je da moramo strepiti do zadnje minute iako imamo igrača više. To se jednostavno mora ranije riješiti.
  • Crusades1986
    9.8k
    Šteta za onaj udarac Ademija jer je došao nakon lijepe akcije, Bulat mu je zasmetao...
  • marcio amoroso
    32.4k

    Općenito on dosta takvih udaraca promaši. Baš imam osjećaj da se često nalazi u sličnim prilikama, a baš rijetko poentira.
  • thomas22
    256
    Poentira puno manje nego prije, jbg pomalo se gasi njegova energija.
    A zakaj je petko danas uzel loptu kod penala? Pa pusti orsicu nek zabije treci i lovi livaju
  • r1oma
    1.5k
    Moze li netko napraviti gif Livakoviceve reakcije od trenutka kada je ovaj napucao loptu? Koja je min. uopce bila?
  • Krizy
    36.4k
    67. minuta, tada su kartone dobili.
  • Jaro
    5.6k
    Kopic Petkovicu mora utuvit da igramo s 2 off beka, da je on napadac i da cemo imat "100" ubacivanja po tekmi i da nema kaj on radit na centru kad Ristovski i Bockaj probijaju stranu... u ovoj postavi totalno igrac manje s ovakvom igrom... Ak mu ne pase, onda nek igra Andric i ovaj novi kad se uigra...
    3 boda su tu, prednost ostaje, s normalnim pristupom i bez taktickog nereda pojedinaca je ovo trebala bit laka pobjeda po prikazanome...
  • Mali Zeus
    9.7k
    U prvom dijelu dobri i razigrani, drugi dio mi se nije svidio, kao da smo čekali da tekma završi i sreća da smo dobili taj penal. Ne kažem da ne bi nešto drugo ušlo, al nikad ne znaš, još smo morali strepiti do zadnjih minuta. Smrznuo sam se kad je ona Miškovićeva lopta sjela na gredu. Pristup je malo bio idemo ovo izgurati do kraja bez da se previše umaramo umjesto da smo krenuli po treći malo odlučnije.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ma krenulo se, al je igra opet bila jalova.
    Totalno nekonkretno i mlako u završnici, utakmica kao prepisana iz krznaroveve ere.
  • Infinity
    15.2k
    Sad kad sam prespavao ipak mi se dijelom popravilo misljenje. Mi smo prvo poluvrijeme bili dobri i realno nas je onaj primljeni gol dobro sje*ao. Tu je trener trebao napraviti posao i dignuti ekipu na poluvremenu. Mi smo u drugom jako brzo poveli i onda je zalaganje palo. Mozda su se igraci bojali da opet primimo gol iz jedine sanse protivnika pa se nije srljalo, jer u prvom poluvremenu nakon 1-0 nije falilo zalaganja, na terenu smo izgledali kao da nam je taj drugi gol nuzda.

    Da smo poveli 2-0 mozda bi do kraja bilo i 4-0 pa bi sad pisali o maestralnom nastupu Dinama i pristupu kakav zelimo. Mene zanima na sta bi licio drugi dio da se na odmor otislo s 1-0.

    Samo mi se o Petkovicu misljenje nije popravilo, cak sam jos vise razocaran. On je trebao da razbudi ekipu, a od kad je usao pali smo jos vise. Nadam se da ce u subotu opet s klupe poceti, jer ovaj Andric Dinamu moze nesto pomoci, a ovaj Petkovic ne moze. Na kraju krajeva, Andric je u ova dva kola upisao asistenciju i izborio penal i na sve to se zalagao na terenu. Petkovic klasicno setanje. Drag mi je igrac i zato me to najvise i muci. Nije ni spreman, jos mu se i ne da.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Samo mi se o Petkovicu misljenje nije popravilo, cak sam jos vise razocaran. On je trebao da razbudi ekipu, a od kad je usao pali smo jos vise. Nadam se da ce u subotu opet s klupe poceti, jer ovaj Andric Dinamu moze nesto pomoci, a ovaj Petkovic ne moze. Na kraju krajeva, Andric je u ova dva kola upisao asistenciju i izborio penal i na sve to se zalagao na terenu. Petkovic klasicno setanje. Drag mi je igrac i zato me to najvise i muci. Nije ni spreman, jos mu se i ne da.Infinity

    Andrić ima svoje limite, ali čovjek ostavlja srce na terenu svaku tekmu i grize travu. Bio je ful aktivan jučer i dobar, točno se vidjela razlika kad je Petković ušao i igrao na svoj kurcoboljni način.
  • superhik
    10.4k
    Petko me sve više podsjeća na nekog uhljeba u općini. Zna i može bolje, ali ga totalno boli ona stvar za posao, doma je za pet minuta, gableci (birtije) su mu okej i lijepo mu je dok ide plaća.
  • Infinity
    15.2k
    Naravno. Samo sto Andricevi limiti kad daje sve od sebe nisu bas kao moji limiti recimo. Andric kad da gasa stvarno moze pomoci ekipi, pa barem u ovakvim utakmicama. Petkovic kad igra preko one stvari nije koristan ni kad je na drugoj strani Gaj Mace.

    Andriceva volja i Petkovicevo znanje bi bila kombinacija za igraca svjetske klase.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Naravno. Samo sto Andricevi limiti kad daje sve od sebe nisu bas kao moji limiti recimo. Andric kad da gasa stvarno moze pomoci ekipi, pa barem u ovakvim utakmicama. Petkovic kad igra preko one stvari nije koristan ni kad je na drugoj strani Gaj Mace.Infinity

    Apsolutno. Kad se tako zalaže Andrićevi limiti nisu ni važni tj ne dolaze do izražaja, a kod Petkovića obrnuto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.