• Gelipter
    3.5k
    slazem se u potpunosti. Na trenutke baš djeluje kao neki napuhani razmaženko pritom uopće ne misleći na momčad.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ademi je već star i nije to onaj stari Ademi,Olmic

    Modrić je osvojio zlatnu loptu 2 godine stariji nego je Ademi trenutno.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ademi će doć na svoje čim uhvati ritam utakmica, ne bojim se ja za njega.
  • Zagi
    5.1k
    Ja se nadam da si u pravu. Siguran sam sve manje i manje.
    Star definitivno nije.
  • Praskaton
    1.8k
    Protiv gorice probat sredinu ademi franjic tolic
  • SAS1987
    13.5k
    Ma kakav Tolić...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ademi-Gojak-Ivanušec
    To je po meni najbolja vezna linija koju mi trenutno možemo poslati na teren.
  • Olmic
    2.7k



    Dobro usporedit Ademija i modrića?

    Možda sam bio pregrub i rekao star, ali ajmo tako reći nije više u najvećem naponu snage... On mora biti zadnji vezni, ne 8 ne 10, nego šestica
  • db-izbjeglica
    12.9k
    gojak je SF za mišića...
    zapravo, gojakov jedini krimen je što često promaši izgledne prilike, zato su ga svi uzeli na zub, ali barem ulazi u njih i nešto se događa s njim na terenu... :lol:
  • Stjepan
    479
    Protiv Gorice bi dao Bulata priliku od prve minute pa da vidimo koliko on trenutno može.Petkovića isto u prvih 11 pa ako opet bude onako bezvoljan i nonšalatan zakucati ga na klupu neko vrijeme pa nek se misli.Možda i Lauritsena stavit u prvih 11 nako Franjićeve loše izvedbe.
  • marcio amoroso
    32.4k
    nako Franjićeve loše izvedbe.Stjepan

    Šta je Franjić loše izveo?
  • Stjepan
    479
    Mislim da on ne može biti taj treći lijevi stoper da to nije njegova pozicija nije jučer ništa konkretno skrivio ali ne djeluje pretjerano sigurno na toj poziciji to je neko moje mišljenje ne mora značiti da sam upravu.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Meni je Franjić bio odličan. Theo također.
    Ovo je odlična pozicija za njega i mislim da jučer nije bio loš, dapače.
  • Stjepan
    479
    Mišić je nešto kreativniji igrač od Gojaka.
    Gojak je brži agresivniji i trkački jači ne pretjerano kreativan vezni igrač.Tu po meni fali Dinamu igrač tipa Nikola Moro što je bio.
  • Infinity
    15.2k
    Protiv Gorice bi dao Bulata priliku od prve minute pa da vidimo koliko on trenutno može.Stjepan

    Nismo mi u mogucnosti da gledamo koliko netko moze. Moramo igrati na siguricu.

    Meni je osobno Bulat digao zivce jucer. Izgubio je glupu loptu na sredini terena. Isao je u solo akciju, a imao je slobodnog suigraca i bolje rjesenje. Mi takvo sto u ovom trenutku sebi ne mozemo dozvoliti. Zao mi je mladih igraca, al ovo proljece je igrica za odrasle.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.